Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo minnas !! >:D<

#1
Ohayo minnas ! Watashi wa Kamizuro Loashi ! As vrea s va spun mai multe despre mn 4
Nume real: Irina [ nu prea vreu sa'l fac public ... doar s nu'mi spuneti nikiodata asha 4]
Varsta: 12 ani [neimplinitzi]
Locatie: boschetzii .... Constantzaei 1515
Zodie: sagetator 4
Data nasterii: 14 dec 1996
Interese: Anime, Emo, Goth, Muzica, animale :X
Despre mine: sunt o persoana ciudata O_o .. kre uraste moolte moolte moolte lucruri, shi ii plac lucrurile cele mai ciudata O_o
Cum arat: Am parul ondulat, saten shi scurt [km k al Sakurei Haruno 4]. Am ochii verzi.
[s nu va suparatzi dak urask chestii kre voua va plac]
Ce urask: forumurile, oamenii kre imi spun viatza asha qm nu e, oamenii kre s iau d cea mai buna prietena a mea, stilul punk, manelele, populara, germana, franceza, istoria, scoala ><', cola, pepsi, ciocolata q cireshe, friptura, culorile galben shi maro, primavara, geometria, prostia, s citesc, anime'ul Sailor Moon, anime'ul Yu Yu Hakusho, anime'ul Full Metal Alechemist shi moolte altele ... dak imi amintesc cv .. poate dau edit 4
Shi d plakt ... imi plac mai pootzine lucruri ...
Muzica: ascult rock, punk, dance, pop, house
Anime'uri preferate shi cele kre imi plac: Naruto, Hell girl, Inuyasha, Kaleido Star, Shaman King, Full Metal Panic Fumoffu, Death Note, Kyoro'chan

Dak mai vretzi s shtitzi altcv intrebatzi

Imi pare bn s va cunosc p totzi !! :X Call me Kami`chan !hug

#2
O...kay?

Well, then, bun venit =3
Esti de la Constanta, ca si mine, observ xD
[Imagine: 01op7.jpg]

#3
*cough* Welcome to Zup. 4
[cumva esti o persoana hyper-activa?39]
Anyway,se pare ca si tu ai [aproape] 12 ani :] [yay,i`m not the smallest person!!]Vad ca urasti forumurile...atunci cum de esti aici ?39 .In rest,nu mai am intrebari ._.' .[ai cam zis tot ce se putea zice -_- ]
Pai,mult noroc pe forum,nu uita sa citesti regulile,sa nu te certi si stii tu in continuare ..65


...

-Mitzuke
LOLNOPE

#4
nu stiu cum de ma aflu aici ... dar am vazut ca 2 dintre prietenele mele de pe alt forum [ pe care nu mai intru] sunt aici ... si am vrut sa intru si eu ... si mai e o chestie ... imi plac quizurile foarte mult si am vazut ca are si deastea 4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)