Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo <3

#1
Buna Tuturorr 5...Pentru inceput as vrea sa ma prezint ma numesc Cristina Florentina imi spuneti cum vreti voi 3...sau si Aki imi mai puteti zice,asa ma mai numesc prieteni 4. Pai imi place mult anime-ul de cand aveam 11 ani am inceput sa ma uit la ele si am aflat despre anime Smile,acum am 18 ani si inca le ador pot zice ca mai mult sunt minunate Smile,imi place sa desenez chiar o sa postez cateva desene o data sa imi ziceti parerea voastra...imi place sa scriu,sa cant,sunt deschisa la noi ideii si imi place sa ajut cand e nevoie Smile..mi se pare interesanta cultura japonez dar mai am de invatat desprea ea ^.^,dar e timp pentru toate...daca aveti intrebari pentru mine va voi raspunde sincer 3 hug...si pentru incheiere sper sa imi fac prieteni multi ^_^
[/color][/b][/i][/size]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aki!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
salutare si bine ai venit !
Intrebare de 18 ani. Cate hentai-uri ai vazut 10 Si cum ai dat de acest portal ?

#4
pai sincer nu prea multe am vazut...cam 2-3 asa as zice din cate imi amintesc eu acum 4..si cum am gasit pai mereu cautand tot felul de chesti despre anime l-am gasit si spunandu-mi si o amica 3

#5
Hello, Aki si bine ai venit pe Zup! *tight-hug* Sa te distrezi si sa postezi multe lucruri.
Fana anime si inca de la 11 ani. : > Care sunt animeurile tale preferate?
Iti place sa desenezi, asta chiar ma incanta, sper sa postezi cat mai repede. : ]]
Intrebare: lucrezi traditional sau digital? Ce iti place sa desenezi cel mai mult?
Muzica, sigur asculti, insa j-pop/rock sau k-pop asculti?
Cred ca atat, nu prea mai stiu ce sa intreb la ora asta. Oricum distractie placuta!

#6
Multumesc hug asa voi face 3...animeurile preferate pai iti voi zice cateva ca sunt multe:nana,inuyasha,bleach,fata iadului,death note,naruto,dn angel,ouran host club,si multe altele 3 4...si da lucrez traditional,si imi place sa desenez si din anime,peisaje si animale ce ma fascineaza 5 3...ascult j-pop/rock si k-pop imi plac ^_^...Si multumesc pupic




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)