Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo...^_^

#1
"Fa ceea tot ce poti, cu ceea ce ai, acolo unde te afli..."
Ohayo, mina!^^ Watashi wa 'CrystalShadow' desu!
Si unul dintre motto- urile dupa care ma ghidez este cel de mai sus, niste cuvinte pretioase ale lui Theodore Roosevelt... Imi lace atunci cand scriu - scrisul este cea mai mare pasiune a mea - sa dau nastere, cu ceea ce am, acolo unde sunt, oricat de jos intr- o anumita ierarhie a scriitorilor, unor sentimente navalnice, parfumate si colorate in sufletele oamenilor...!
Ador genul manga & anime, pur si simplu sunt dependenta!^^ Anime- urile mele preferate... Hm39... Cred ca 99% la suta din anime- urile pe care le- am vizionat mi- au placut... Dar cele mai importante sunt YuYu Hakusho, Shaman King, Chobits, Blue Gender si Naruto...^^ Ador fiecare idee cuprinsa in aceste anime- uri in parte, si ma pot plia pentru a o intelege, dat fiind faptul ca sunt o persoana care tinde sa pluteasca intre hiperactivism si letargie... Cateodata stau si zile pur si simplu fara sa fac ceva anume, altadata rad si glumesc...^^ Sunt destul de energica... Restul veti afla pe parcurs!

#2
Welcome to AnimeZup , se pare ca ai o pasiune pt scris , poate ne vei onora pe cei d-aici cu niste fan-ficuri sau creatii proprii pentru a ne arata cat de bine te descurci .
Citat:Restul veti afla pe parcurs!
Sa speram ca da , poate ar fi fost bine sa ne spui mai multe gen ce muzica asculti si poate cateva hobbiuri ca sa te cunoastem mai bine ...

Hope to see you on the forum , happy posting and no spam 41
[Imagine: Neferin.png]

#3
Multumesc pentru primire, Kronos... Da, ai dreptate, am uitat de genul de muzica si hobby- uri... Pai, sa vedem, ascult orice fel de muzica, doar sa nu fie populara! Cat despre hobby- uri, pur si simplu singurul lucru care ma mai preocupa sunt manga- urile si anime- urile! Am o gama larga de povesti, in general de dragoste:blush:, dar cum sunt lenesa din fire, le scriu un prolog sau prim capitol, apoi le las, oricat de bine ar fi iesit... Sper sa postez in curand, trebuie doar sa gasesc povestea cea mai potrivita!^^

#4
Laliho!!Si BunVenit pe Animezup.Sper sa te acomodezi cat mai repede.Nu imi mai ramane sa iti spun dekt have fun,spor la postat si No Spam!!!Pana data viitoare...Ja Ne!!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)