Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo

#1
Heya! Sunt Anka! Am 12...fac 13 peste 2 luni :-D imi plac animeurile cam 89% ascult muuuuulta muzica in special pop, rock si dance! Animeurile mele preferate sunt: - Naruto
- Rozen Maiden
- Chobits
- Air Tv
- Shaman King
etc. Sper sa imi fac multi prieteni pe aici!

#2
Bine ai venit Anka ! Uhh ... pai daca tot ai zis ce genuri de muzica iti place .. cateva formatii ? ^^''
Si ... si eu am ceva cu manga de la un timp incoace ... manga citesti ? XD
In rest sper sa te simti bine pe aici ,sa fi activa & spor la postat !


#3
bun venit pe animezup anka.sper sa te distrezi si sa-ti faci prieteni :salut:
ce hobby-uri ai?siiiii
de unde esti?
happy posting and no spam!

#4
hei anca sper sa te imtzi bine pe aicia shi sa fi bine intaminata cat mai mult timp 21 doamne scuze da chiar nu sunt buna la chestii din astea cu "buna ^ .^" "happy posting" and stuf dar imi place numele tau shi acul shi sigul so m-am gandit s aitzi zic shi eu buna ca sa am un prieten un plus 4
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#5
[/i]:36:Welcome anca!sper sa-ti placa.am si eu o intrebare:ce animeuri iti plac?mie imi plac toate.nu exista anime care sa nu-mi placa.

#6
Heya, Anka ^^
In primul rand, multi inainte 3
In al doilea rand, bine ai venit pe Animezup.
Sa stii ca si mie mi-a placut Shaman King. Sper sa discutam pe forum despre acest anime. Mai stiu ca sunt si fani Chobits si Rozen Maiden pe aici, asa ca o sa ai cu cine discuta si despre acele anime-uri 3
Distractie placuta si happy posting ^^

#7
ohayo!si eu sunt noua ! 4 ma cheama teo(pe scurt)sunt fata,stau in mangalia , imi plac animeurile mult 100% imi place sa ascult muzica de obicei pop si dance sper sa imi fac multi prieteni

#8
Salutare Anca si Hinata! (Hinata, mai bine iti faci thread separat ca sa-ti putem aduce omagiile de bun venit cum se cuvine)

Bine ati venit pe forum. Sper sa ne mai intersectam caile si de acum incolo.

KONICHIWA!
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)