Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo !

#1
Ohayo :3 ! Ma numesc Alexandra dar toti imi spun Shuichi, sunt din Galati , am 16 ani si iubesc animeurile ^w^ :3 nu stiu ce sa zic despre mine nu le am cu prezentatul 21 poate ma intelegeti 4 >_>

#2
Bine ai venit pe Animezup, Shuichi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit Shuichi! :3 Ma bucur ca esti de varsta mea 21 15
So...
1.Ce anime-uri iti plac?
2.Numele se refera si la Shuichi din Gravitation?15
3.Iti plac anime-urile yaoi?21 xD
4.Ce muzica asculti?
5.Ce zodie esti ?39
Nice to meet u ! hug

#4
Multumesc ^w^. Animeurile mele preferate sunt : SAO , Another , Chrono Crusade si Nana 4 . Da numele de Shuichi de acolo vine 4.Yep imi plac animeurile yaoi xD .Ascult rock 4 [hardcore in special] si sunt zodia balanta 4

#5
Neata,bun venit pe aici.
Filme preferate?
Gaming?
Pasiuni ce ar trebui ascunse de ceilanti?
Culoare ochilor?
Have fun pe aici.
See around!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#6
Neata ,21 Azazel !Filme preferate hmm 39 nu prea ma uit eu la filme 21 4 , jocurile imi plac 4 , pasiuni 39 hmm 4 cantatul , desenul ,cititul ,mai fac si poezii si culoarea ochilor : caprui




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)