Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo!

#1
Buna,sunt Yami (Adriana),dar sa-mi spuneti Yami.Sunt din Bucuresti si ,ca si restul membrilor,imi plac aimirile si manga.Anime-uri preferate sunt Death note,Vampire knight,Chobits,Elfen lied,Ouran host club...etc.Manga preferate...am cam multe,dar voi spune cateva4eath note,Vampire knight,Desire climax,Pinguin brothers si alte shoujo.
Nu prea mai stiu ce sa spun despere mine,asa ca intrebati :bv:

#2
Hello Yami.Sau as putea sa-ti spun si Adriana?[Te intreb pt ca sunt unii carora nu le place sa li se zica pe nume >_<].Intai de toate bine ai venit alaturi de noi.Iti urez o sedere cat mai placuta[pe care sigur o vei avea.Vei vedea ca atmosfera de aici e mult mai calduroasa decat pe alte site-uri ^^],muuuu~uuulti prieteni pe care ti-i vei face cu usurinta si happy posting.
As avea si eu cateva intrebari 10.Sper ca nu te superi
Cati ani ai?Ce gen de muzica asculti in general?Ai sau ai vrea vreun animal de casa?[Daca da,ce nume i-ai pune? *Don't ask.Am facut o pasiune pt intrebarea asta 21].
In rest nu mai am nici eu idei[tocmai ma pregateam s-o tai la scoala.]
See ya si sper sa mai avem ocazia de a vorbi ^^
[center][Imagine: siggi1wf5.png][/center]

#3
Multumesc de intampinare.Nu ma supar daca imi spuneti Adriana,chiar nu-i nicio problema,am spus Yami din cauza nickului pt ca e mai usor.
Sa-ti raspund la intrebari: Sunt destul de mica,am 14 ani.Ascult rock,j-rock,dance,pop,hip-hop (nu ascult manele sau populara).Da am,este un motan foarte gras pe nule Matei(cand era mic era foarte energic,si cunosc un copilas la fel de energic pe care-l cheama Matei,de aici vine numele).
C'ya! (yo ma pregatesc de meditatii 10)

#4
Bun venit Adriana hug sper sa te simti bine si sa-ti faci multi prieteni :bv: intrebari...am cateva 4
1.Din ce cartier esti ? ( si yo sunt din Bucuresti ^^)
2.Care e personajul tau preferat anime ?
3.care e culoarea ta preferata ?
sper sami raspunzi la intrebari ^^ :pls: ByE ~ :bye:

#5
Cum ai spus,Ohayo!
Adriana!Iti multumesc ca mi-ai spus despre acest forum!E superb!victoriestea

#6
Heya ! hug Bun venit pe AnimeZup , ma bucur ca sa vad membri noi pe aici .Well..ai cateva animeuri ce-ti plac si tie si mie.. intrebari .. am cateva:
1)Care e culoarea ta favorita?
2)Ce zodie esti?
3)Ce muzica asculti?
Cam atata am avut de zis , spor la postat si sper sa ne imprietenim !
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)