Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo ^^

#1
Buna , sunt nou pe aci 21 deci nu prea stiu ce sa spun despre mine si alea alea deci intrebati si va voi raspunde 15 pentru inceput sa ma prezint.
Sunt Alex , am 18 ani , din Tg-Jiu , trec in clasa 12-a 15 si imi plac la nebunie anime-urile.
Asa pana acum e ceva21 deci daca doriti sa aflati ceva ,ask !! 4

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ichigo AnGeL!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe animezup Ichigo AnGeL !Sper ca te vei distra si iti vei face multi prieteni,si desigur speram sa fii activ4
Cateva intrebari din partea mea:
1.Animalul preferat?
2.Culoaraea preferata?
3.Cati ani ai?
4.Ce iti place sa faici in timpul liber?
5.Sportul preferat?
6.Materia preferata?
7.Ce zodie esti?
8.Care este floarea ta preferata?
9.Ce gen de muzica asculti?
10.Anotimpul preferat?

Scuze stiu ca sunt multe intrebariZuppy02
Numele meu e Hanna si sper sa fim prieteni.>:d<
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#4
1.Pisica :X
2.Albastru ( ochii mei :X )
3.18 ani 4
4.Sa ma joc pe PC ... ies pe afara ... ma uit la animeuri
5.Tenis de masa
6.Informatica
7.Fecioara
8.Trandafirul alb sau rosu :X
9.Rock,pop,kpop si jpop.Si ce mai prind la indemana(inafara de manele si populara)
10.Vara


Si merci de intampinare si sunt sigur ca vom fi prieteni hug 4

#5
Heelăăău, Aleks - mă laşi să-ţi spun aşa ? E mai chiut, mai fluffeh şi bluffeh. Pot, pot? 5
Well, bine-ai venit pe zup! Îţi urez un bun venit călduroş şi vesel! Sper să-ţi faci mulţi-mulţi prieteni şi să te distrezi pe la noi. Btw, nu uita să respecţi regulile. Aşa-i mai frumos, you know. :]
Ok, îţi voi pune câteva întrebări, curiozitatea mă macină. *laughs*
a. Citeşti ? Dacă da, ai un autor sau o carte preferat/ă ?
b. Ce seriale urmăreşti ? NCIS îţi place?
c. Ce filme te-au marcat sau te-au uimit plăcut? Spune-mi măcar două. ^^
d. Te consideri modest/egoist sau un maare mitocan ? :]] Lol.
Cam atât am avut de zis.
Îţi urez încă o dată un bun venit fooarte călduros, foarte fluffeh şi bluffeh. *laughs*
*hugs from me*

XoXo, Mad Hatter.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#6
Da poti sami zici asa 21 si ms de intampinare hug
1.Doar pentru scoala ^^"
2.NCIS ... nu stiu ce e aia2 ... Seriale nu prea
3.Twilight si Fast Five :X
4.Ma consider un cap sec 4
Mercii din nou 21 pt tot

#7
Hello, hello15
Ce faci? xD
Well, am trecut şi eu pe aici să îţi urez un mare şi călduros "Bine ai venit" ! :]] Sper să îţi placă aici şi să îţi faci mulţi prieteni. Eh, cu siguranţă va fi foarte uşor, deoarece toţi sunt foarte de treabă, te asigur eu :]]. Eu sunt Diana, încântată de cunoştinţă. Dar să nu îmi spui aşa 22 Nimeni n-o face 24. Găseşti tu ceva.Întrebări, întrebări...
1. Cum e în Tg-Jiu?15
2. Ce ai vrea să faci pe viitor?
3. Actori preferaţi?

Şi cam atât că nu ştiu ce să te mai întreb xD Înca o data bine ai venit şi distracţie plăcută.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#8
1.Binisor ... cam plictisitor cateodata dar merge ^^
2.Grea intrebare 42 ... Nu stiu sigur
3.Actorii de comedie :X sunt geniali
Merci din nou 21

#9
Hey bun venit hug
Sper sa te distrezi pe aici si sa te simti bine. Daca ai
Ce kpop asculti? 5
Si eu sunt Kpop addicted so 5

#10
Hei, Alex! Sa cresti mare, meeeei! hug Intrebari au fost, eu vreau sa te welcomalizez asa cum stiu, deci: Bun venit! victorie

:]] Nu m-am putut abtine cand am citit kpop prin lista ta. 65 De Kim Nam Gil (acel actor splendit, frumos, talentat, mult prea minunat si genial de genial *etc*) ai auzit? :-> victorie La revedereee~!

Iti place sa calatoresti, sa faci poze, sa fotografiezi sau orice altceva? ;]]

@Mad [...], cuvintele se pun cu acea linie cand sunt sinonime. T_________T La tine nu sunt (doar ziceam 65).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)