Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo!!!

#1
Ohayo! Ma numesc Raluca.Am 14 ani si sunt din Constanta.
Ce imi place:
-anime-urile clasice;
-manga;
-fanart-urile si fanfic-urile;
-oamenii sinceri;
-prajituricile :dizzy:;
Ce nu-mi place:
-oamenii mincinosi(n-ai nevoie de asa oameni in jurul tau);
-insectele:scary:;
Cat atat pentru moment.Sper sa ne cunoastem mai bine si sa-mi fac multi prieteni.
Ja-ne!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Angel-Asakura!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya <33 Bine ai venit pe forum Raluca ^^ Sper sa te distrezi si sa iti faci prieteni usor . Desemenea sa te integrezi repede si alea alea xD Esti din Constanta ? Eu's din Bucuresti 0.o Oribil aici xD In Constanta am o matusa si vara merg pe la ea xD Imi place orasul ala , il consider mult mai dragut decat bucuresti xD
Uuu si eu ador prajiturile xD Mai ales alea cu fructe xD Yamii xD Si crede-ma ca si eu urasc oamenii mincinosi 0.o Si toti prietenii pe interes si prostii de alea . Nu inteleg de ce s-au inventat asa specimene xD
Soo 4 Am vazut ca iti plac anime-urile , poti sa-mi dai niste exemple care ti-au placut cel mai mult ? Si ce fel de gen de anime te impresioneaza mai mult [ comedie , horror , romance etc ] . Poti sa-mi zici si mie parerea ta despre Yaoi ? 4 Eu sunt o mare fana a acelui gen xD Si daca iti place .. niste exemple de anime-uri care ti-au placut ? 15
Cam atat pentru moment xD Mai vorbim , inca o data bun venit in familie hug Te pup , Ja ne :bye:

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#4
Multumesc pentru primirea calduroasa!:chuu:
-Pai imi plac anime-urile gen aventura si cateodata comedie;
-Exemple de anime-uri care imi plac: Naruto,Nana,FMA,Bleach,Blood+,etc.
-Da imi place si yaoi dar nu sunt chiar o fana inraita.Dar imi plac pozele si videoclipurile.Zuppy10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)