Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohaio!

#1
Hei sunt Andrada ! Pai ce pot spune...........mi-am facut cont pe forum pentru ca imi plac mult animeurile ,le urmaresc de mica si tot de atunci au fost desenele mele preferate .Imi place sa citesc ficuri si s-ar putea sa postez ,nu sunt inca sigura .Sunt sociabila si as vrea sa imi fac prieteni 4 Astept parerile si intrebarile voastre 4
[Imagine: mvqe0n.png]


Life is like you want it to be !


#2
Bine ai venit pe Animezup, Andrada-Ayame!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello and welcome here. Sper sa te distrezi. Cateva intrebari pentru tine.
Ai anime-uri preferate? daca da, care? iti place yaoi/yuri/hentai? Citesti manga? Ai una favorita?
Hmm iti place sa citesti carti? Ce gen preferi? Ai un autor preferat?
Ce muzica asculti? K-pop? Ce faci in timpul tau liber? AI vreun personaj masculin preferat dintr-un anime/carte? Ce te inspira?
Well, spor la postat and Buh Bye!!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Hey Andrada, ce faci?^^
Bine ai venit! >:d<
1. Animeul tau preferat?
2. Cartea favorita?
3. Manga?
Las celalte intrebari pentru ceilalti!
Happy posting and fun!
Ja'ne
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#5
DeDal N. Thanks for wellcomingme hug Da amanimeuri preferate cum ar fi :Naruto ,Kuroshitsuji ,Lovely Complex ,Hell Girl ,Kaleidu Star si multe altele. Da imi palc yaoi ,yuri si hentai .Citesc manga si favorita mea este Naruto .Citesc des carti si in special imi plac cele care au ca gen actiune si romance ,dar pot spune ca imi plac mai multi autori cum ar fi Stephanie Meyer ,V.Hugo ,I.L. Caragiale ,I. Teodoreanu ,Bajenaru si Paul Hoffman.
Ascult punk si rock si cateodata pop desi nu ma atrage in mod special . In timpul liber ies cu prietenii si stau pe calculator ,citesc carti,manga si ma uit la animeuri .
Personaj favori masculin dintr-un anime ? Nu cred ca ma pot pronunta ,dar din cartea "Mana stanga a lui Dumnezeu " il am ca personaj favorit pe Cale .
Ma inspira natura si muzica in mod deosebit .

Grella.........anime preferat=Naruto
carte preferata ;mi-e greu sa aleg ,dar momentan cred ca pun "La Medeleni"
manga preferat -Naruto
edit:Buna Alya ! Multumesc ! Vreau sa imi fac prieteni si sper ca noi sa fim prietene hug
Sunt capricorn
Nu detest nimic ,nu imi place sa imi formez pareri rele despre oameni sau lucruri
artistul favorit :Avril Lavigne ;trupa favorita:The Ramones
as vrea sa devin programator pe calculator
Sper sa ne mai vedam si sa mai vb pe forum hug[posturi unite]
Am uitat sa spun ,scuze ,animalul meu favorit este pisica hug
[Imagine: mvqe0n.png]


Life is like you want it to be !


#6
Hye Andrada ^_^ Welcome here > : D <
Ah, concideţă şi numele meu e tot Andrada ; )) . Eu am nenumărate porecle si diminuări ale numelui 10 , ale tale care sunt? 5
Am şi eu câteva întrebării pentru tine :
1.Ai spus ca îţi plac fic-urile, mai exact ce gen preferi?
2.Daca ar fi să poţi face un lucru interzis/imposibil, care ar fi acela?
3.Ai spus ca eşti sociabilă, după parerea mea din asta reiese că ai întâlnit diferte ,,personalitaţi" şi mai pot presupune şi că ţi-ai făcut o parere despre oameni în general, care e părerea ta? [sper că ai înţeles ceea ce te-am întrebat]
4. De ce îţi plac pisicile?

Cam atât, distractie placuta pe forum si ai grija la reguli 10


#7
Buna Sophie Smile Nu prea gasesc persoane care sa poarte acelasi nume si ma bucur cand o fac 4 .Oamenii imi mai spun si Andra ,sorumea imi spune Andrutz desi nu stiu dc.....21
da ,imi plac ficurile :desene animate ,comedie,parodie ,romance, actiune si hentai
pai as sari cu parasuta sau as face bunji-jumping de pe un munte foarte inalt sau as sari de-a lungul unei cascade (s-ar putea sa ma crezi nebuna 4 )
da am cunoscut multe "personalitati " si pot spune ca nu toti oamenii sunt asa sociabili si demni de incredere .Sunt diferite feluri de oameni si am cunoscut destui pt a-mi da seama ca nu poti avea incredere in toti ,dar pt mn asta nu inseamna ca nu voi incerca sa imi mai fac prieteni pt ca stiu deasemenea ca sunt oameni ce au diferite personalitati cu care mi-ar placea sa comunic si sa ma imprietenesc 4
imi plac pisicile pentru ca mi se par niste animale gratiose si imi place deasemenea blanita lor;nu stiu din ce motiv mi se pare mai draguta decat la celelalte animale Smile
[Imagine: mvqe0n.png]


Life is like you want it to be !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)