Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#31
Eu citesc ficuri cu tenta de hentai cu maicamea langa mine 24
Stie ca ma uit la animeuri yaoi sau ecchi si nu zice nimic 4
La hentai pana acum nu m-am uitat,doar odata la o prietena si eu ii ziceam da mai incet ca aude maicata ea :"Nuuu nu aude e surda si daca auce ce?"Am ramas 2122
[center][Imagine: 33cvyaf.jpg][/center]


#32
citind povestile voastre vreau sa martrisesc si eu:
Ca de obicei ma uit si yo la o chestie hentai. Ma uit eu cu fata lipita de monitor si intra mama in camera. incerc eu sa nimeresc X de sus si nimic. Se apropie mama.
Ea: la ce te uiti?
Eu: pai...la nimic doar exersam engleza pe net si ma uitam la un videoclip* da cine mai vrea sa exerseze engleza pe timp de vacanta?*
Ea: unde e carte?
Eu: pai...eu incerc sa invat fara carte doar imi repet! spun eu aproape lesinand.
Ea: ok
faza 2: Sunt eu la varmiu, pe hi5-ul meu, si vine si el si eu ma uitam absorvita la o poza hentai cu sasusaku. OMG ce moment mi-am ales>.<.
Intra el in camera si vede poza.
El: vai Doamne da esti dependenta de chestiile astea!
Eu: ba nu!
El ba da uitate pe tine si iubitul tau in cada, pe scara si-n pat! ai grija sa nu ramai insarcinata*ma compara cu Sakura>.<*
si tot comentarii dastea mi-a lasat la poze pana a terminat albumul....

#33
Heh, funny intamplarile voastre :]]... cred ca te-ai simti total jalnic si rusinat in primul rand sa te prinda parintii/ rudele uitandu-te la asa ceva >>'.
Eu ma bucur ca nu am patit-o. Sunt foarte discreta si perspicace. Si oricum nu ma uit la hentai cand cineva este acasa... nici macar nu dau de banuit ca as vrea sa ma uit...
Anyway, aveti grija =]] !
[center]Riesige Himmel verstecken Tausende und Tausende von Sternen ~
Hide My Tausende und Abertausende von Gedanken ~
Life ausblenden Tausende und Abertausende von Hindernissen~
Verstecken Sie Ihre Augen Tausende und Tausende von Farben ~
[Imagine: sintaxsig.png]
When your image disappears from the front of your eyes, you create it as you like.

[Imagine: chibi_2140.gif]
Chibi-ul lui SintaX_Dev
[/center]

#34
Oh...>.< de ce as fi eu aia scutita? 22
Ieri,am venit din parc si nu era nimeni acasa *yay*. Am intrat pe yahoo si colega mea...fara salut sau altceva 'vrei un hentai foaaarte hentai? 21'
cum sa refuz asemenea oferta?! mai ales ca nu era nimeni acasa!
ok, muzica la maxim, si incepe...de la inceput pana la sfarsit hentai,hentai,hentai *just perfect*. dar tata ajunge acasa si nu-l aud, bate la usa si intra.eu il vad si sar speriata.am apasat toate butoanele din zona esc-ului pana am reusit sa-l apas 21. din fericire nu a vazut nimic, dar cred ca i-a spus mamei ca am fost agitata si acum sunt cam suspiciosi...si trebuie sa-mi pun pofta in cui pana imi recastig increderea lor 2

#35
Hentai sau yaoi? Nah, am grija la chestiile astea.
Singura data cand am fost prinsa citind manga...citeam Death Note si banuiesc ca nu se pune, dar chiar venisera la mina in camera sa vada de ce nu mai ies de acolo(am terminat toata seria Death Note intr-un weekend...deci banuiesc ca devenise chiar dubios ca nu mai ieseam din camera).
Deci, cu ce a fost totusi prinsa BB? Fan art yaoi(eram mica, nu stiam ce e yaoi, am scris pe google<---mare greseala)...the hardcore stuff. Adica eram eu si ma uitam like a fangirl la fanart si deodata apare o poza foarte o////o si in acelasi timp si maica-mea pe usa camerei. Normal ca vazuse, pana sa inchid. I was like "f**k!" she was like "WTF?!". N-am fost pedepsita sau nimic, dar zilele care au urmat au fost iad pur.
Sau alta data, citeam un fic LEMON. Eram pe la jumate' si o aud pe mama venind spre camera mea...si aici...cea mai mare greseala minimalizez iconita. In momentul ala, vine mama si zice: "Vreau sa folosesc si eu calculatorul" damn deci stiti senzatia aia cand toata viata ti se perinda prin fata ochilor? Asa am patit eu. Rezultatul, mi-a facut morala dar nu cred ca am fost pedepsita totusi. Nu mai tin minte.
[center]✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖
☆☆[Imagine: Anime_IS_Art_by_StarDragon77.gif] ☆☆
Whould you die for Haruhi?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
[Imagine: Anime_does_not_mean_close_mind_by_k.gif]
ÛžÛžSugar!ÛžÛž
[Imagine: bcopy.png]
[[Arigatoo, Nibles!]]
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Spread the æ„› !!!
[Imagine: chibi_2490.gif]
Chibi-tan!

[Imagine: 0d33969.png]
✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖☠✖✖
Teh Bunny
[/center]

#36
Trebuia sa ma prinda si pe mine cu ceva pana la urma... ca nu sunt asa Sfanta precum par, in fata lor.
Scrisesem un fic foarte hentai si inca unul yuri, iar de dobitoaca ce sunt mi-am lasat foile in sertarul de la birou... pana acum nu-mi mai umblasera prin lucrurile personala[ yea.. nici macar in birou], deci credeam ca sunt in siguranta. Cand vin de la scoala, seara, ma asteapta o morala de cateva ore despre educatia sexuala. Mi-au aruncat si foile pe care scrisesem.. puteau macar sa mi le dea inapoiT^T, ca lucrasem mult la ele. Anyway.. am fost pedepsita fara pc, fara telefon si tv... cam o saptamana.
si asta data m-a prins cand scriam la un fic pe pc, cu tenta hentai[ am avut noroc ca ea credeam ca il citesc[ si ca m-am lasat de vechile obiceiuri]
mama: ce citeai?
me: ceva cu naruto... nu te intereseaza...
mama: hai ca pe mine nu ma pacalesti. Interesata mai este de sex
si pleaca...am avut noroc si m-a lasat in pace...
concluzia nu mai scriu despre hentai pana la 18 ani21, dar de citit nu strica65





#37
ehe eu sunt la ai mei micul ingeras

erau plecati ei shi stateam cu varamea.ea se uita la tv in alta camera...muzica in boxe ingerasul se uita la un yaoy,nu mai tin minte care.Fara sa-mi dau seama intra vara-mea mai mare
ce faci aici?si yo care credeam ca inveti si tu cand in colo te uiti la prosti.ce iti trce prin capu ala prost.te spun la ai tai shi o incyurci
eu:daca nu taci jur ca ma fac emio si imi tai venele inainte sa ajunga
spre norocu meu a lasat-o balta si de acum cand stau cu ea pot sa ma uit linistita shy la yaoyuri shi la hentaiuri
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#38
OMG!!! saracii de voi ^^
pe mine nu ma prind ai mei niciodata...ei bine, cine ar suspecta un copil ca mine? 10

totusi, am avut ceva certuri cu mama...

1. : scriam linistita la ficul pe care l-am facut in parteneriat....ala +18... fiind fata desteapta, dupa ceea ce scriam eu puneam un paragraf din nustiu ce poveste horror, astfel ca atunci cand intra mami in camera, citea ultimul paragraf. deja era obisnuita cu "prostiile mele" da se intreba saraca femeie de ce citea mereu acelasi paragraf 21
intr-o zi intra mama pe furis pe calculatorul meu, intra in documentul pe care il scriam si citeste un singur cuvant, "sexy". pe urma intru eu ca o tornada in camera:
eu: aha!! imi invadezi intimitatea!
ea: tu anca, tu scrii prosti pe aici? am citit ceva cu sexy ...
eu : [ioi...am dat de naiba...] ce vorbesti acolo? ziceam ca ii horror, poate era ceva de gen : "moarte sexy"... doar stii ca asa am scris si la teza la romana 21

2.: sorbeam in intregime primul meu yaoi, SP, cand mama intra in camera cu vecinu`
ea: anca!! uite cine a venit la tine!!
cred ca, de teama sa nu vada mama faza "interesanta" m-am agitat asa de tare ca au cazut toate cartile de pe raft, chiar in fata monitorului. totusi, vecinu` apucase sa vada partea faina -_-"
el: tantiii!! miky se uita la prosti cu gay!!
mama: ce?? ancuta mea?? cum ai putut?? esti inca mica!!
cu o indemanare parinteasca a dat din fata monitorului cartile si pe cand sa vada cu ce ma delectam, se ia curentu 21

de atunci, mama nu se mai ia de viata mea. 21 stie ca sunt prea norocoasa sa ma prinda cu ceva....
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#39
Am si eu o poveste in genu`21.E proaspata de cateva minute21.Am inchis usa,m`am asezat la PC si am inceput sa vizionez Boku No Pico:perv:.A intrat o prietena de`a mea in camera[nebatand la usa,desigur 29 ] si a stat langa mine timp de 15 minute fara ca eu sa observ22.Cand ma intorc,spre groaza mea,vad ca nu`s singura 0.0 A inceput sa faca o criza gen "don`t f**k me, don`t f**k me!!:yada:" pt ca stie ca sunt perversa [app,sunt bi 4 71 cu atat mai mult ca am speriat saraca fata21].A plecat acum 5 minute zicand : "Stiam ca esti perversa,dar nici chiar incat sa te uiti la asemenea...ew....Zuppy19"

#40
Eh de cate ori s-a deschis usa camerei mele si eu a trebuit sa inchid de fiecare data fereastra de la YouTube o.O Ah si iar sa intru pe ea si iar s-o inchid 24
Ma uitam eu la ceva Yaoi si era o scena "fierbinte" si se aude usa deschizandu-se brusc T_T -> Mama T_T Eu repede incep sa tip si scot pc-ul din priza o.O si maicamea se intreaba de ce tipam si nu aveam ce sa zic asa ca am inventat cea mai banala chestie " Mi s-a stins pc-ul singur " . Mirarea mea cea mai mare a fost ca ea chiar ma crezut o.O Dar problema era ca incepuse " Ah , stai sa-l chem pe vecinu de la 3 sa-l repare( e reparator de pc-uri domnul acela xD ) " si eu eram ceva de genu wtf ce ma fac o.O Inainte sa iasa maicamea pe usa i-am zis stai domne ca acum merge 21 Uh... macar ma crezut 15 Si nu s-a intamplat nimica 15

Don't try to be perfect . Just be yourself .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)