Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O viata colorata in roz

#1
capitolul 1

Intr-o zi de 15 septembrie,in curtea liceului "Hamilton" elevii vorbesc despre noul an scolar.Unii elevi abia asteapta sa inceapa orele pa cand altii astepta din nou vacanta de vara.In careul din curtea scolii d-na directoare Kirsteur tine discursul ei obisnuit despre disciplina si multe alte reguli care trebuiesc respectate.Ca de obicei elevii sunt prea preocupati ca sa o asculte.Desigur ca pentru ei nu insemna nimic cea ce spunea d-na directoare,nu o ascultau niciodata.Era prea important sa povesteasca despre ce au facut in vacanta,unde au fost,cu cine au umblat si multe alte chesti de acest gen.In mijlocul atentiei erau doua surori gemene.Amandouo aveau parul lung si niste ochii mai rosii ca sangele .Mimi era o blonda careia ii placea sa domine tot ce este in jurul sau la fel ca sora ei Milly,doar ca ea era brunteta.Erau imbracate in niste fustite mini care le scoteau piciarele lungi si zvelte in evidenta,iar camasa care era descheiata la aproape toti nasturii le scotea sanii bine conturati in evidenta care atragea toate privirile catre ele.
-Soro,abia astept sa cunosc mai multi baieti anul acesta!spuse blonda cu entuziasm.Sti ce o sa fac?
-Zimi surioara,ce o sa mai faci si de data asta?intreaba bruneta.
-Pai,mai intai ii fac sami culeaga din palma,apoi ii pun sami cupmpere ce mai este nou prin magazine si dupa le dau papucii!
Dar se pare ca conversatia a fost brusc intrerupta de clopotelul ce suna nebuneste anuntand inceputul orelor.Elevii se imbulzeau in incinta,care si cum sa intre primul.Ajunji in sala,elevii clasei a 9-a s-au asezat in banci incepand sa discute obisnuitele lor subiecte.De o data a intrat un barbat cu ochi abastri imbracat complet in negru,bluza ii scotea in evidenta corpul bine lucrat in atatia ani de lucru la sala.
-Buna ziua!Eu sunt Chris Tamaru,adica noul vostru diriginte,sper sa ne intelegem bine ca de nu o sa aveti probleme!Apropo materia pe care o predau este matematica.
Dupa 10 minute a intrat o fata cu parul brunet si lung.Ochii ei caprui erau mai reci ca gheata,nu puteai citi nimic pe chipul fetei.
-De ce ati intarziat domnisoara?Sa stiti ca nu-mi plac intarziatii!mai ales la ora mea!Sa nu se mai intample data viitoare!Ai inteles?
-In primul rand nu ma intereseaza ce nu-ti place si ce-ti place tie!In al doilea rand o sa intarzi ori de cate ori am eu chef!Si in al treilea rand mie nu-mi zice nimeni ce sa fac: de aici rezulta ca eu voi fi noua sefa.Deci,tu fata,din prima banca,date acum la o parte de acolo pentru ca acela va fi locul meu!Misca blondo pentru ca mie nu-mi place sa ma repet si a doua oara.zise bruneta pe un ton imperios.
-Auzi,mai bruneto,in primul rand cine te crezi tu sa imi dai mie ordine?Nu ma dau de aici nici moarta,si apropo eu sunt aici sefa si nimeni nu ma i-a pe mine peste picor!sper ca ai inteles ca nici mie nu-mi place sa ma repet a doua oara.spuse blonda enervata la culme.
-Deci,nu asa se vorbeste cu fiica lui Franco Sentaro,ok?Papusa fi atenta aici la mine,mai bine zis ascultati aici cu totii!Daca il sun pe tati o sa va para rau asa ca nu va puneti cu mine.Va mai zic o data,tata este cel mai mare afacerist din tara pe nume Franco Sentaro si cum eu nu m-am prezentat o s-o fac acum:ma numesc Maria Sentaro,sunt o fata unicata si de multe invidiata...deci va rog frumos:RESPECT la persoana mea.
Dupa ce le-a tinut o predica destul de "frumoasa" colegilor.s-a dus inspre prima banca si a imbrancit-o pe Mimi,cazand pe jos.Blonda sa ridicat vrand sa-i dea o palma fetei,dar pe usa au intrat repede doi bodyguarzi,imbracati in costumul negru,ochelari obisnuiti la ochi si mult prea iubita casca in ureche,au imobilizat-o pe fata si au trantito in cea de-a treia banca de la perete.
-Domnisoara Maria,sunteti bine?ati patit ceva?
-Nu,acum puteti sa va retrageti!Daca am nevoie de ceva va strig!spuse fata cu raceala in glas.
-Sigur ca da,domnisoara!
Dirigintele era uimit dupa toata intamplarea asta,dar nu mai apuca sa zica ceva ca se auzi clopotelul sunand.De odata a inceput sa se auda o melodie,se pare ca este telefonul Mariei.
-Da tati!Ce vrei?
-Pai,fata mea frumoasa,te-am sunat sa vad ce faci,cum te intelegi cu noii colegi,daca ai nevoie de ceva..?
-Da tati,ar fi ceva!Stii aici la scoala stau intr-o banca pe care nu scrie numele meu pe ea,iti dai seama!!!...si ma gandeam ca poate poti sa faci ceva in legatura cu asta,ca sa nu se puna toti prostii in banca mea!spuse bruneta accentuand cuvantul "prosti".
-Sigur ca da papusica lu' tata,vin imediat acolo sa vedem despre ce este vorba.Te iubesc floricica mea!Pa.
-Da tati.Pa,te pup!
Nu trecu mult timp si in fata usi clasei isi face aparitia un barbat imbracat intr-un costum negru,iar prin camasa deschisa la primii trei nasuri se puteau observa muschii bine lucrati,ca de obicei avea langa el patru bodyguarzi ca doar era cel mai mare afacerist al tarii si seful celei mai mari organiztii mafiote,dar se pare ca acest lucru "uitase" sa il spuna fiicei lui.
-Unde este floricica mea?a intrebat tatal fetei.
-Aici tati!Uite-te la banca aceasta!este oribila!Adica...te rog frumos...nu are numele meu scris pe ea....este o infractiune sa nu aiba numele meu scris pe ea!zbiara fata cat putu de tare.
-Domnisoara Maria Sentaro!te rog frumos sa nu mai tipi!Si acum asteapta sa dau un telefon ca sa vina cineva sa iti scrie numele pe banca.spuse tatal ei cu un calm ingroziror pe chip.
-Mersi tati!Te iubesc!spuse fata cu o scipire ciudata in ochii sai.
Dupa ce termina convorbirea la telefon,nu trecu mult timp si un baiat veni in graba sa faca intocmai ce ia spus Franco.Maria zambea pe ascuns pentru ca inca o data ii se satisfaceau placerile,trebuia sa scoata un cuvant si nimic mai mult ca tatal ei ii aducea tot ce dorea,poate ca el se purta asa cu ea din cauza lipsei mamei ei,credea ca o sa-i duca dorul candva si ca sa nu il indeparteze ii lua tot ce vroia,dar Mariei nu prea ii simtea dorul mamei ei,deoarece ea nu prea tinea mai la nimeni si nimic.Doar trei persoane existau pe lumea aceasta la care tinea cel mai mult: propria persoana,tatal si catelusul ei Fufu,bineinteles ca mai existau si pasiuni de care fata nu se putea desprinde:banii,cumparaturile,baietii,bijuteriile etc.In clasa isi facu aparitia acelasi profesor de matematica,dar avu o mare placere sa dea peste tatal fetei pe care a trebuit sa-l asculte cum ii zice sa aibe grija cu Maria pentru ca ea este ca un diamant pretios si daca i se intampla ceva o sa aiba grija personal de el,tragand putin de camasa i s-a putut observa pistolul pe care permanent il tinea cu el,profesorul a inghitit in sec si aproba din cap in semn afirmativ.
I'm not insulting you. I'm describing you.

#2
:-? pare intrersant.Este chiar interesant.


<Soro,abia astept sa cunosc mai multi baieti anul acesta!spuse blonda cu entuziasm.Sti ce o sa fac?
-Zimi surioara,ce o sa mai faci si de data asta?intreaba bruneta.
-Pai,mai intai ii fac sami culeaga din palma,apoi ii pun sami cupmpere ce mai este nou prin magazine si dupa le dau papucii!>

tipa chiar are tupeu :)) sa stii, mi-a placut aici. :))

Nu trecu mult timp si in fata usi clasei isi face aparitia un barbat imbracat intr-un costum negru,iar prin camasa deschisa la primii trei nasuri se puteau observa muschii bine lucrati,ca de obicei avea langa el patru bodyguarzi ca doar era cel mai mare afacerist al tarii si seful celei mai mari organiztii mafiote,dar se pare ca acest lucru "uitase" sa il spuna fiicei lui.

WoW :)) fica de mafiot :)) tare :))

deci imi palce cum sunta. mai vreau mai vrea dar:
-mai descrie te rog.Adica ai potential mare si poti mai mult.Descrie mai mult.Sa srim si noi mai mult.

Dar se pare ca conversatia a fost brusc intrerupta de clopotelul ce suna nebuneste anuntand inceputul orelor.Elevii se imbulzeau in incinta,care si cum sa intre primul.Ajunji in sala,elevii clasei a 9-a s-au asezat in banci incepand sa discute obisnuitele lor subiecte.De o data a intrat un barbat cu ochi abastri imbracat complet in negru,bluza ii scotea in evidenta corpul bine lucrat in atatia ani de lucru la sala.''

puteai sa mai descrii o gramada :|
bun deci, eu ti-am zis si chiar mi-a placut :))
conrinua, ai avut si greseli de tastare, dar se rezolva ele.:-j
-

#3
Wow....Imi place, m-ai lasat uimita.maria asat ma enerveaza rau de tot!!!!!!Si creierele alea de aluna ma enerveaza (gorilele ce o protejeaza pe domnisoara ingamfata).Ce cearta..hmm amandoua tupeiste defapt blonada ar fi cealalta e o rasfatata.
Ai cateva greseli de tastare...hmmm nu am de ce sa te deranjez cu asta ficurile mele au o tona....
Mi-a placut tot, absolut tot!Personajele sunt bine conturate.Te-asi ruga, doar daca vrei...doar daca se poate sa pui ceva poze cu personajele?
Ai descris bine prsonajelele, defap ce sa o mai lungesc?Acest capitol a avut de toate.
I have a question: Este primul tau fic?
Daca da m-ai lasat pres.
Astept urmatorul capitol....Bye si spor la scris!

#4
for denisa: da este primul meu fic:D
wow...si yo care credeam ca nu o sa va placa...sunt cam noua pe aici ma gandeam dak aveti bunavointa sa-mi spuneti j mie cum este pe aici,reguli etc:D...dak vreti imi puteti da j mie un id de messenger...si poate vb akolo:Dsper k nu va deranjez prea mult cu cheatia asta...bye...si TNX pt critici:*:*:X
I'm not insulting you. I'm describing you.

#5
capitolul 2

Profesorul intra in clasa si incepu sa-i aseze pe copii in banca.Pe Maria o puse cu Mimi in prima banca de la mijloc,iar pe Milly cu un baiat ce avea parul roscat ca petelele de trandafir si ochii albastrii asemeni cerului senin.Era imbracat in niste blugi taiati in zona genunchilor,iar camasa desceiata la primii trei nasturi ii scotea muschii bine lucrati in evidenta.Desigur este unul dintre cei mai doriti baietii din scoala.Se aseza in banca si isi arunca privirea peste corpul colegei sale.Era oarecum incantat,dar parca nu avea acel ceva pe care el il cauta.Deodata o intreba pe fata:
-Hey,brunet-o,ia zimi ai prieten?intreba roscatul.
-Pai...stii nu am prieten!Dar ce te intereseaza pe tine mai baietas?
-Ooo...se vede ca ai tupeu fetit-o,imi place!Adica ce s-o mai lungim atat: dupa ore ne vedem in fata scolii!Vezi sa nu ma lasi sa te astept,ca nu prea imi place sa stau dupa cineva,ok papusa?
-Da papusoi..spuse fata cu un gram de sarcasm in glas.
Profesorul observand ca cei doi elevi nu se opresc din dicutia lor,a inceput sa ii intrebe tot felul de lucruri care nu aveau nici un fel de legatura cu matematica,dar cum era dirigintele lor putea sa-i intrebe orice dorea,cel putin asa se scuza domnul Tamaru.Ei abea daca stiau ceva legat de matematica,dar de alte materii la care nici nu se ostenau macar sa citeasca titlul sau macar sa deschida caietul ca sa vada in ce data a fost scrisa lectia.Cei doi copii ridicau din umeri la fiecare intrebare a dirigintelui,iar dansul enervat la culme ca nu stiau raspunsul nici la cea mai simpla intrebare posibila spusa de el a vrut sa le puna in catalog un 2 mai mare decat ei la un loc,dar de odata se auzi o voce mai subtirica care urla la profesor:
-Haideti domnule diriginte,nu le da 2!Te rog eu frumos sa nu le dai 2,macar un 9 ar merita si ei pentru ca au ridicat din umeri,altii iti zic eu ca nu ar fi facut nici macar asta..deci pune-le nota meritata,te rog frumos din sufletelul meu micut!Asta doar daca nu vrei sa-l sun pe tati,si sa stii ca daca vine aici o sa fie de rau!spuse Maria fastacindu-se in banca.
-Domnisoara Sentaro,sa stii ca mie nu-mi prea place ca cineva sa-mi spuna ce note pot pune sau nu in catalog!Si sa stii ceva,aici la acest liceu nu poti da tu ordine in stanga si in dreapta doar pentru ca esti fiica lui Franco Sentaro...ai inteles domnisoara?spuse profesorul rastindu-se la fata.
-Auzi mai,nimeni nu vorbeste asa cu mine decat cel care are aprobarea mea,si surpriza,tu nu o ai!tipa bruneta la barbat cat putu de tare.
-Domisoara...daca tot vorbesti asa cu mine se pare ca alta solutie nu am...Treci la tabla si rezolva urmatorul exercitiu!spuse pe un ton autoritar Chris.
Fata se ridica din banca si se duse spre tabla.Scrise-se ce ii dicta profesorul,iar dupa ce termina observa cu stupoare ca este cel mai lung exercitiu scris de ea vreodata.Isi puse mainile in cap si incepu sa urle ca ea nu va rezolva acest exercitiu,mai ales ca si-a murdarit manuta ei fina cu praful de creta mai alb ca neaua.De asemenea realiza ca profesorul nu glumea,si nu avea nici cea mai mica retinere ca sa-i tranteasca un 2 care sa-i strice totata media.Pe fata profesorului se imprima din nou calmul avut cand intra in clasa,iar atunci cand Maria i-a intalnit ochii lui a simtit un oarecare fior pe sira spinarii si a ingitit in sec.Se pare ca domnisoara "miss ingamfata" a fost salvata de clopotel dar nu in totalitate mai avea doua ore:chimie si franceza,exact materiile ei "preferate".In timp ce mergea pe coridorul scolii care avea diferite tablouri ai marilor scriitori si poeti ai lumii asezate pe perete."Mai bine s-ar potrivii o poza cu mine pe acest perete decat mutrele acestor oameni neinsemnificati" isi spuse ea in gand in timp ce privea cu invidie portretele.Isi continua drumul pana in curtea scolii.Acolo se asezase pe o bancuta amenajata special pentru elevii liceului.In fata ei erau niste floricele multicolore care dansau liber la fiecare adiere a vantului,iar parfumul si culorea lor o calmau oarecum pe fata si o faceau sa uite pentru un moment cine era.De ea se apropie o fata cu parul roz,lung mai jos de posterior,prins in doua codite care zbura lin la adierea vantului,pielea ei alba ca spuma laptelui,fata rotunda si cu zambetul in colturile buzelor ii dadea o aura de invidiat.
-Buna,pot sa stau si eu alaturi de tine?intreba fata.
-Sigur ca da,ia loc!spuse Maria oarecum uimita de ceea ce ii iesise pe gura.
-Eu sunt Miyoko Yoshimura!Si sunt in clasa a 9A,dar nu am apucat sa ajung la primele doua ore.spuse fata cu o oarecare tristete in glas.
-Maria Sentaro!Imi pare bine de cunostinta!Apropo si eu sunt in aceeasi clasa.zise fata si deodata ii aparuse un suras cald pe buzele rosiatice si carnoase.
-Deci suntem colege,nu?Sper sa ne intelegem bine,deoarece la fosta scoala nimeni nu a stat cu mine...ma considerau ciudata pentru ca mereu incepeam sa desenez,iar eu nu facea decat sa imi exprim sentimentele prin ceea ce desenam,dar se pare ca ei nu prea au inteles chestia asta...si oricum nu prea vad ceva ciudat in a-ti desena sentimentele pe o foaie de hartie alba.Si intre timp ce ii povestea Mariei tot felul de intamplari petrecute la fosta ei scoala pe seama carora s-au mai amuzat putin.
Maria nu mai era aceeasi fata ingamfata ca de obicei,o asculta pe Miyoko si ii zambea calduros,parca era sora pa care nici o data nu a avut-o.Era fericita alaturi de ea,ii putea spune tot ce are pe suflet fara nici o retinere,dar nu stia de ce se poarta asa cu frumos cu ea,poate ca nu a avut nici o data prieteni adevarati si deaceea se purta asa.Prietenii ei stateau cu ea doar pentru banii tatalui ei sau pentru ca ii lua cu ea peste tot in lume si le cumpara tot ce vroiau,dar pe Miyoko o vedea altfel,presimtea ca intre ele se va lega o prietenie foarte stransa.
Dirigintele lor aparu in clasa si le spuse elevilor ca pot pleca acasa deoarece ultimele doua ore nu le vor face.Maria o lua de mana pe Miyoko si incepu sa alerge pe coridoarele scolii in timp ce forma un numar de telefon.
-Alo,Jay te rog vino la scoala sa ma iei,azi ies mai devreme.Pa!
Nu ajtepta mult si soferul ajunse in fata curtii liceului.Jay conducea o limuzina neagra care avea numele Mariei scris pe ambele partii ale usii cu o culoare de roz bombon.Dupa un drum de 30 de minute cele doua fete ajunsera in fata casei Mariei.Este o vila cu cinci etaje,cu o gradina multicolora in mijlocul careia se afla o fantana arteziana sub forma de un delfin,in gradina se puteau gasii numeroase flori:trandafiri,crizanteme,narcise si multe altele.Usa se deschise automat si in fata celor doua o poteca acaparata intru totul de pietricele care mai de care si ele colorate,pe margini se aflau diferite lucruri artizanale care puteau infrumuseta gradina si tot ce se afla in jurul casei.Usa din lemn masiv cu o nuanta usor spre portocaliu a fost deshisa usor de una dintre servitoarele din casa.
-Merci Stela!ii spuse Maria pe un ton vesel.
Biata femeie nu mai stia ce sa creada,ieri urla la ea doar pentru ca nu i-a pus un pantof la linie cu celalat,iar azi ii multumeste.O credea pe Maria o fata carenu stie sa vorbeasca politicos cu persoanele din jurul ei doar cand trebuia sa obtina ceva,de obicei ii jignea,le raspunde cu raceala,dar ceva a scimbat-o.
-Ea este Miyoko,vreau sa va purtati cu ea cum se cuvine doar este cea mai buna prietena a mea!S-a inteles?
-Da domisoara!Cum doriti dumneavoastra!
-Stela,de acum incolo eu sunt "Maria",nu mai vreau sa-mi vorbiti cu "domnisoara",ok?spuse fata.
-Sigur domn...adica Maria!ma scuza-ti acum,dar mai intai sa plec la bucatarie,va asteapt un baiat in sufragerie.Si astea fiind spuse Stela plecase spre imensa bucataria amenajata intr-un stil aparte cu mobila complet alba.
Cele doua fete se indreptau spre sufragerie.Pe canapeaua mare si neagra statea baiatul de care Stela ii zise Mariei,in stanga si dreapta canapelei erau doua fotolii de culoare alb cu negru,iar in fata se afla o masuta din sticla pe care erau asezate dezordonat niste acte.Fata il cunostea pe baiat de undeva,dar de unde?
Pe de alta parte,Milly impreuna cu Danny ajunsesera in fata unui bloc care era vopsit in verde cu galben.Intra amandoi si urcasera pana la etajul 5.Acolo o usa masiva sin fier le iesi in cale,roscatul cauta cu disperare cheile prin buzunare,iar cand le gasi abia daca putea baga cheia in broasca cu graba pe care o avea si dorita de a ajunge mai repede in dormitor.Milly se amuza pe seama rosctului,iar cand intra in apartament simti cum cineva o impinge spre perete,iar acolo s-a trezit ca buzele ei erau acaparate intr-un sarut violent dar in acelasi timp dulce.Danny o musca de buza inferioara pana ce simtii gustul dulce al sangelui,acea dara rosiatica a fost usor indepartata de limba baiatului.De odata a luato pe bruneta in brate si a duso in dormitorul acestuia.Era o camera destul de spatioasa cu o tematica de un albastru usor inchis,patul era acoperit de niste asternuturi albe,iar in parti erau doua noptiere de culoare neagra pe care erau aruncare dezordonat niste pixuri si caiete.Intr-un colt zacea un birou acoperit cu majoritatea hainelor baiatului,iar laptop-ul statea ascuns printre ele.
Danny o tranti pe fata in pat si cu miscari lente incepu sa-i dea usor hainele jos.Milly ii indeparta si ea tricoul,expunandu-i corpul bine lucrat al baiatului in toata splendoarea lui,ea se musca usor de buza cand il vazu dezbracat de tot in fata ei.Baiatul se urca pe fata si incepu sa o sarute,apoi coborand usor spre zona sanilor carora le trecea cerculete cu limba in jurul sfarcurilor,mai apoi cobora spre abdomen pe care trasa linii de saliva cu limba si tot asa urma acelasi traseu pana ajunse din nou la gura fetei,iar in momentul in care a patruns-o fata si-a infipt unghiile in spatele roscatului.Sanii voluptosii erau presati de pieptul roscatului care se impingea din ce in ce mai tare in fata.Milliy era in culmea extazului,se pare ca nimeni nu o mai facuse sa se simta asa,defapt era primul ei baiat cu care intretinea relatii,multi baietii o doreau dar ea nici nu vroia sa auda de asa ceva.Cu Danny era alceva,chiar cu el se visa ca o sa fie pentru prima oara si iata ca acel vis i s-a indeplinit.Dupa ce tremina Danny cazu in bratele fetei gafaind puternic,dar parca nu vroia sa se opreasca aici,vroia sa mai continuie dar cad ridica privirea catre fata,realiza ca aceasta adormise de mult timp.
In casa Mariei,baiatul care statea comfortabil pe canapea,avea parul blond,ochii albastrii care daca ii priveai cu siguranta te pierdeai in ei,era imbracat intr-un tricou mulat care ii definea muschii si niste pataloni de culoare neagra in varsta de 20 de ani.O privea pe bruneta cu o sclipire ciudata in ochi,iar deodata i se adresa:
-Hey,surioara nu ma mai tii minte?in treaba blondul cu veselie in glas.
-"Surioara",de unde ai mai scos-o si pe asta?Stiu ca majoritatea baietii lor vor sa fie sau sa se inrudeasca cu mine,dar nici chiar asa sa vi la mine acasa si sa-mi zici asta,putina decenta te rog frumos!Deci de unde si pana unde ai aparut tu aici?Stii ceva fata ta mi se pare cunoscuta,dar habar nu am de unde,probabil vreun fost iubit ceve?
-Mai dragut-o,ti-am spus ca sunt fratele tau!Bine poate ca nu-ti amintesi de mine pentru ca eu am fost la o scloala in strainatate de mic si nu prea am avut ocazia sa ne vedem,dar se rezolva!Acum ca tata este ocupat cu afaceri prin Anglia,eu o sa am grija de tine.Si iti spun dupa acum: cu mine nu ai fite sau chesti de genu,ok?Si apropo numele meu este David,in caz ca nu-l stiai!
-Normal ca nu-l stiam!Mie tati nu mi-a vorbit niciodata de un frate mai mare...bine poate mi-a zis ca o sa vina un baiat mai mare ca mine cu 4-5 ani in casa asta,dar niciodata ca este chiar fratele meu!
Miyoko ii privea pe cei doi cum se certau,ajunsesera sa arunce cu perne unul in celalalt si deodata incepu sa rada cu pofta.Cei doi frati incetasera a se mai certa,iar acum ei o priveai pe prietena brunetului.
-Aaa, apropo ea este prietena mea Miyoko,care de acum incolo se va muta la noi ca sa nu mai stea cu chirie,iti dai seama.in plus ca este un apartament,adica eu nici o zi nu as putea sa stau in el!
-Maria,dar nu pot sa accept propunerea ta!
-Ba sigur ca o vei accepta,si nu mai trebuie sa-ti iei bagajul pentru ca maine mergem la cumparaturi!spuse fata in timp ce topaia de bucurie.
-Dar...dar...
-Hey ai auzit-o pe surioara mea!De azi incolo vei locuii cu noi!spuse baiatul hotarat.
-Bine,accept propunerea!
-Stela,arata-i camera lui Miyoko!rapid...spuse fata care din nou devenea aceeiasi ingamfata de dinainte.

sper sa va placa si astept critici sa ma imbunatatesc:D
I'm not insulting you. I'm describing you.

#6
Maria:[edit aly] prea obscena poza >_< alta daca se paote -_-
Milly si Mimi:[Imagine: Animephoto4.jpg]
Chris:[Imagine: Chris.jpg]
Miyoko:[Imagine: Animephoto5.jpg]
Danny:[Imagine: Animephoto1.jpg]
David:[Imagine: Animephoto2.jpg]
I'm not insulting you. I'm describing you.

#7
god...fata mea da ai asa un talent de a scrie niste ficuri grozave. :))
nu pe bune, dar imi place asa mult ficu asta, doamen dar vreau continuarea.

-Domnisoara Sentaro,sa stii ca mie nu-mi prea place ca cineva sa-mi spuna ce note pot pune sau nu in catalog!Si sa stii ceva,aici la acest liceu nu poti da tu ordine in stanga si in dreapta doar pentru ca esti fiica lui Franco Sentaro...ai inteles domnisoara?spuse profesorul rastindu-se la fata.
-Auzi mai,nimeni nu vorbeste asa cu mine decat cel care are aprobarea mea,si surpriza,tu nu o ai!tipa bruneta la barbat cat putu de tare.


cat tupeu pe capu tipei :)) dar nu am vazut asa ceva.Mor e super :yes:

Hey ai auzit-o pe surioara mea!De azi incolo vei locuii cu noi!spuse baiatul hotarat.
-Bine,accept propunerea!
-Stela,arata-i camera lui Miyoko!rapid...spuse fata care din nou devenea aceeiasi ingamfata de dinainte.

ce schimbare rapida de stil :)) acum iar a devenit scorpie.

next pls :pls:
-

#8
thread closed

la cererea autoarei




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)