Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O idee despre culoarea userilor

#1
Dupa cum am observat multi useri vor sa aiba alta culoare , decat ceea pe care o au in acest moment.
Ce ar fii daca am pune un shop , unde se poate cumpara o culoare , care sa o schimbe pe ceea veche ?
Astept pareri daca sunteti deacord sau nu !
Abia astept sa citesc mai multe pareri sau sa citesc alte ideei.
O zi buna
ToRnAdO
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]



#2
Chiar daca ma cert cu tine de fiecare data cand ne vedem...trebuie sa spun ca imi place ideea ta.Cel putin mie imi place culoarea mov.Dar nu crezi ca dupa ne vom incurca?Adica...cum ne vom mai da seama care e admin,mod,super mod sau user.Va fi asa de colorat21.Ja Ne
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Sincer nu stiu de unde e isteria asta...ce conteaza ce culoare am? Dar e o idee buna, pentru ca le da optiunea userilor sa-si cumpere culori ca in clasa a I-a.
Dar dupa cum a spus Marina e noua moda. Deci faceti cum vreti! Cumparati-va fratilor culori!
It's a game...

#4
nu ma intereseaza eu vreau curcubeu! deci dak nu am fiecare litera din nick alta culoare eu imi bag piciorul si nu mai postez!
sa revenim totusi cu picioarele pe pamant. mi se pare o tampenie. NU! nu sunt de acord! nu se va mai face diferenta intre moderatoiri si useri iar forumul va arata ca un curcubeu.
care e problema? saracul Flaw s'a chinuit sa faca forumul cat mai animat si mai placut...avem medalii, pets tot felul de porcarioare si acum vreti si nume colorat??? wtf?

aceasta a fost parerea mea 10
c'ya

#5
i'm afraid i agree with bubbles... nu s'ar mai face diferenta intre user, moderator, si admin... dar alternativa la chestia asta e chiar una simpla, si anume sa se schimbe culoarea default a userului, in alta reprezentativa, precum Portocaliul, deoarece si zup are tema portocalie Smile
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#6
Nu, nu portocaliu T~T Abia am scapat de el ... [Pe Ie e portocaliu si Mozila negru o.o] Ar fi fain o culoare 39 Neagra ... care e acum ... E adevarat, mi-ar place sa-mi schimb culoarea, dar ... Cum a zis si Bubbles ... Ar fi un curcubeu crazy Si nu mi-ar cam placea ...

Votul me: Nu >.< Nu, ca e buna asta ... Chiar nu inteleg ce are 39
Anyway ... faceti ce vreti, dar ar fi o munca inutila [my p.o.v.]
Ja ... Sper sa se aleaga ce e mai bine ^^

Pana acum [cu aproximare, ca nu citesc ganduri >.<]
Da - 2
Nu - 3 O.o se pare ca pana acum e nu XD la putere

#7
Hmm... nu stiu cat de greu ar fi de implementat chestia asta dar in fine... 39
Pot pune totusi o alta culoare default pentru useri, daca asta doriti.
Sa inteleg ca doriti negru?

#8
NU! negru, m-am saturat de negru pe alte site-uri, mie imi place asa cum e, mai animat, mai..., e mai bine asa cum e, parerea mea. 10
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#9
Ar fi fain verde( I love green). Sau ar trebui sa votam 3 Eu m-am cam saturat oleak de portocaliu, w t f. vreau sa zic sa fim de acord ca la fiecare sectiune de useri sa fie o anumita culoare 10
[Imagine: sig3a.jpg]



#10
Geez ,daca culoarea userilor ar fi schimbata in verde ,atunci si culoarea moderatorilor trebuie schimbata ,ca s-ar confunda.
Parerea mea: sa nu fie schimabat nicio culoare la usernames. I mean ,care e scopul? 22



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Atentie userilor: ACTA semnata. Yondaime 42 20.516 26-01-2012, 10:59 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)