Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nyaa~ Heyy n.n

#1
Heii hug. Sunt noua 5.
Pentru inceput...

Ma numesc Irina, dar spuneti-mi Kamy xD. Am 14 ani si sunt din Constanta, dar nu e asa de important...
'Bout myself, well...i`m crazzy -.- pervert xD sii amuzanta cateodata 106. I'm a lil' bin emo....dar ma rog o sa scriu mai multe despre asta in alt topic ^^. Imi plac muult anime-ruile, sunt adepta yuri \m/. Anime-ruile mele preferate sunt School Days, Elfen Lied si Naruto/Naruto Shippuuden, caracterizandu-ma Saionji Sekai, Kaede si Sakura Haruno x3. Iubesc, deci ador ador sa fac RPC-uri <333 si sunt si foarte priceputa, as putea sa zic....daca aveti topic de RPC, o sa va arat x3. Iubesc muzica rock, o ascult de dmineata pana seara.....trupa mea preferata fiind Disturbed *o*. Ummm....am gusturi ciudate O.o''. Ce sa mai ziicc am ramas in pana 39. Imi place sa scriu fic'uri, dar nu le voi pune aici 3.
Mi-am facut acest ocnt pentru caaaa......m-a batut Snowy la cap sa-l fac 24 + imi daduse Berry niste linkuri sa citesc si mi-a placut, asa ca....iata-ma xD.

Daca aveti vreo itnrebare, va rog chiar sa o puneti ^o^ .
Kamyy<33.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ğяєєή ģσєś βℓαcк.«з!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey Kamyzuro 19. [ 65 nu mă arunca la lei că ţi-am zis aşa ] Văd că în sfârşit ai postat [ şi ţi-ai făcut şi cont Slavă Domnului 24) ] Desigur, sub presiunile mele constante, şi probabil şi ale lui Berry.
Sooo, my dear, welcome here hug. Micuţa mea perversă * 4 *.
Nu cred că mai e cazul să spun: fără spam şi toate prostiile alea, deja ştii şi tu xD.
Să-ţi faci prieteni mulţi, and have fun 15. Dacă ai nevoie de ceva Buzz pe mess 24.
By The way : She's back 8. [ da ÅŸtiu am mai spus asta! 24 ]

Snow' a fost aici <333.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#4
Hehe, mersii de primire Snow' hug.
Micuta ta perversa, da da 47.
Da stiu -.-, nu e primul forum pe care intru xD 21.
Asta sper si eu 71. Ehh..24 nici n-am intrat bine si am vazut ceva dubios de asemanator la descrierea lui Razvan O__O"...

Oricum...thanx again hug.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#5
hey kammy
Bine ai venit..sper sa te distrezi pe Zup...hmm ai spus ca esti perversa, la aspectul asta ne asemanam si pe mine ma duce mintea departe21...inca o data wellcome,sper sa iti placa aici si sa iti faci cat mai multi prieteni>:d<pupic
Searching for answers you will never find
You're losing time with questions, just leave them behind
There's nothing left here
You should be on your way
It's a new beginning
Say goodbye to yesterday

But I question myself
Is it you or someone else?

#6
Hey there, bine ai venit pe zup :]
Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki, incantata de cunostinta. Iti urez distractie placuta, sa te acomodezi repede si sa-ti faci prieteni multi. Din descrierea ta pari o persoana de treaba, se pare ca apar useri din ce in ce mai multi din Constanta :]] Eu sunt,totusi, din Bucuresti xD
Intrebari...
1. Ce filme iti plac? Si ce genuri preferi?
2. Care este personajul tau preferat din Elfen Lied?
3. Carti citesti? Care sunt preferatele tale?
4. Actor preferat? 106
Alte intrebari nu imi trec prin minte, cred ca sunt destule. Inca o data bine ai venit si sedere placuta printre noi. Chu :3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#7
Arrigatou Ellys~! Ma bucur ca deja incep sa am chestii in comun cu lumea <3.

Incatata si eu, Beki ^^. Eh pai 21...Din moment ce eu sunt aici, o sa apara si mai mult din Constanta, I guess xD.
1.Prefer filmele horror si comediile. Filmul meu preferat este Ju-On: The Grudge x3.
2.Citesc, dar....deobicei nu citeam, dar de cand am cunoscut-o pe Snow' citesc xD. Imi plac cartile cu vampiri deobicei....acumt sunt innebunit de Academia Vampirilor xD. Dupa ce termin toatr volumele din seria, mi-ar placea sa incep Jurnalele Vampirilor *o*.
3.Pai....nu prea am, dar imi place DiCaprio :3.

Multumesc mult ^^.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#8
Heya Kamy si bine ai venit pe forum.
Well deja am observat ca avem multe lucruri in comun gen Disturbed,personalitatea si...Academia Vampirilor :X, in plus The Grudge este unul dintre filmele mele preferate xD.

So...questions, let's see.
1.Care este personajul tau preferat din Cademia Vampirilor si de ce?
2.Ce trupe iti mai plac?
3.De ce iti plac cartile cu vampiri?[si aici ne asemanam]
4.Ce culoare au ochii tai?

Well, iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa'ti faci multi prieteni.Daca vrei, poti considera ca ti'ai gasit deja unul ^^
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#9
Awh, Beki am ratat o intrebare....cea cu personajul din EL -.-". Aeriana mai sunt xD. Pai personajul favorit din EL este Kaede [Lucy/Nyuu] pentru ca mi se potriveste mult la caracter 4.

Heyy Dya ^^. Ma bucur sa aud asta hug.
Well..
1.Imi plac chiar foarte multe personaje..imi place Rose pentru ca mi se aseamana foarte mult la caracter si putin la descriere. E un model bun de urmat <33. Imi place Lissa, pentru ca in unele faze cu magia ma regasesc in ea, si uneori cu timiditatea x3. Si imi place Christian ca baiat...e asa mai misterios, genul meu <33.
2.Linkin Park, Skillet, Evanescene, Brokencyde, Three Days Grace, Breaking Benjamin, AC/DC, etccc Smile.
3.Pur si simplu ma atrage :d. Eu sunt ciudata aia cu spritism, paranormal, sange...^^"....
4.Verzi~.

Btw, Dya in semnatura ta ai cumva o melodie de la Three Days Grace? xD Imi sta pe limba cum se numeste -.-".
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heyy Alicia 4 2.452 21-06-2011, 04:04 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Heyy^.~ Cafe au Vanilla 10 4.966 21-07-2010, 02:11 AM
Ultimul răspuns: Cafe au Vanilla
  Heyy, minna!!!!!!!!!!!!!!! ~Tokio~Hotel~Fan 2 2.289 20-05-2009, 11:03 PM
Ultimul răspuns: Hitman


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)