Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Noutati Animezup

#1
M-am decis sa deschid acest topic pentru a anunta aici toate plugin-urile noi si facilitatile care apar pe site sau forum. Cele mai importante vor avea si un topic separat, insa cele mai micute vor fi doar enumerate aici.
Noutatea de azi o reprezinta "Rate the post". Cu ajutorul acestui plugin puteti nota posturile care va plac pe o scara de la 1 la 5. Cu prima ocazie o sa introduc si o medalie pentru cei care au posturi de calitate. Va rog pe aceasta cale sa nu notati posturile decat daca merita cu adevarat, si nu pe motive de prietenie.
Pana la urma, cei care se straduiesc sa scrie ceva interesant si sa faca forumul mai atractiv prin posturile lor merita sa fie rasplatiti cumva, nu?

#2
Am adaugat azi noua jocuri noi! Distractie placuta 3
Si inca o veste... In curand vom avea o noua tema pentru forum, tema facuta insa la comanda, special pentru Animezup. Tot ce va pot dezvalui deocamdata este ca va f bazata pe tema portocalie, insa va arata mai bine dance

#3
De azi, Animezup e compatibil si cu telefoanele mobile si poate fi accesat si prin wap!
Deasemenea, vom adauga in curand si noi jocuri!

#4
Felicitari Flaw! Ma bucur pentru ca de azi animezup poate fi accesat si prin wap de pe tel mobile. De fapt bucuria mare nu e a mea ca eu nu imi permit sa platesc internepe tel mobil. Mai mare e bucuria pentru userii care au internet pe mobil.

#5
Eu mai intru si de pe mobil 65
Oricum, doar forumul poate fi accesat mai lejer de pe mobil, nu si site-ul 2

#6
Cel mai tarziu poimaine vom avea o noua tema pentru forum... Mie personal mi se pare mult mai draguta decat restul! Momentan lucrez la ea si mai am doar foarte putin de facut.
Deasemenea... si site-ul isi va schimba infatisarea in curand.
Sper sa va placa!
O sa vedeti schimbarile cu siguranta deoarece voi trece noua tema ca default. Tot ce va dezvalui este ca e vorba de o tema anime, insa la modul general.

#7
*glowing eyes* faci o tema si special pt craciun? 8
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#8
LOL 21
De unde stiai? 21

#9
[Imagine: mybbsig.php]
Va place?
Accesand link-ul: http://animezup.com/forum/mybbsig.php puteti vedea acea mini-semnatura ce contine numarul de membri, de posturi, de topicuri si cel mai recent membru, informatii ce se updateaza singure.
Daca doriti, o puteti pune pe alte forumuri la semnatura, ne mai ajutati si pe noi cu reclama cu ocazia asta 21
Pentru a o pune la semnatura, procedati ca si cum ar fi o imagine normala.

#10
,, http://animezup.com/forum/mybbsig.php " nu merge!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)