Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Noroc :>

#1
Sal'tare ! Ma numesc Tom, sau Thomas ... dar prefer Tomitza 21 , am 15 ani si sunt din Ploiesti.

Sunt o persoana vesela, mereu cu gandul in alta parte (in fine, asta imi zic mereu profii 4), de incredere, glumet 15 si uneori cam prea "mistocar". (mai pe termenii mei 21). In timpul liber imi place sa ies p-afara, merg pe la sala ... mai impusc niste zombilai pe calculator 21 , mai ma intalnesc cu prietenii/prietenele. 106 Si cam atata. Smile

Ma las in grija voastra. 10

#2
Bine ai venit pe Animezup, Mdeah.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Huh? Prima?
:]]
Buna, Tomitza! [ ciudat, dar numele imi suna a .. motan ] 21. Adorabil:3
Paii, bine ai venit pe zup ! >3. Sper sa te distrezi aici si sa-ti faci multi prieteni si mai ales: Multe posturi ! >:] .. Mwahahah.
I'm Yuuki. :3. Incantata =].
Ummz, intrebari noh . 22 .
Deci, cum ziceam : Welcome. Si cam atat, nu vreau sa incep cu posturi kilometrice, nu's genu`.
Bui`bui! :bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#4
Helăăău, Thomas <3 - te superi dacă-ţi spun aşa? adică, numele tău este geniiiial! - :3

Well , vreau să-ţi urez un căldurooos şi foarte-foarte-foarte pufilicios şi superbicilios bun-venit! Sper să fi câât mai activ pe forum, să respecţi regulile şi să-ţi faci mulţi prieteni - printre care şi eu ;;] -
Eu sunt Miru - Miruna - Mad Hatter şi sunt încântată să te cunosc. hug * a lot of huggies *
Eniuei. Mno, din păcate n-ai spus prea multe despre tine, aşa că eu am să te întreb. ;3

1. Scri, cânţi, desenezi? Ai să ne uimeşti cu ceva în viitor? :]
2. Ce seriale urmăreşti - dacă o faci XD - ?
3. Filme favorite?
4. Mhmm, ce anime-uri urmăreşti? ^^
5. Ai animale de casă? Oh, îţi plac pisiiicile? :3

Cam atâta. Eh, ne mai citimi noi şi toate cele. hug
huuugs!

Cu sinceritate, M.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#5
Heelllo Tomitza... ( ah,suna asa de adorabil :X). Eu sunt Sara si ma bucur sa te cunosc hug
Intrebari:
1. Animalul preferat?
2. Citesti manga? Daca da, care preferate? 4
3. Ce hobby-uri ai?
4. Iti place sa citesti? O carte preferata?
Eh... faza cu mereu cu gandul in alta parte e obisnuita si la mine 21 In rest.... Sper sa te distrezi, sa-ti faci prieteni ( sper sa fiu si eu una din amicii tai XD) si happy posting! 4
She's wiskey in a teacup.



#6
Buna, buna hug

Ok. Incepem cu inceputu 21

@Yuuki: Imi place rau numele, prea simpatic. 4 Legat de Tomitza, da, e numele fostului meu motan, care a murit saracu din cauza unei intoxicatii alimentare. :99:, dar e si porecla mea la scoala.

@Mad Hatter: Helau Miru. Ma bucur sa te cunosc. 4
1. Mai cant asa, pe la dus din cand in cand .... in rest nu. 21
2. Deocamdata urmaresc Supernatural S7 parca si Big Bang Theory.
3. American Pie toate :yes:
4. Deocamdata urmaresc cam multe 21 Gen: One Piece, Nurarihyon no Mago, Fairy Tail, Beelzebub, Naruto ship., Bleach si altele.
5. Da, ador matzele! Am o pisicuta birmaneza. O cheama Busha si e nebuna rau, se izbeste de toata mobila din casa. 21

@Sara: Buna Sara hug Incantat. 4
1. Pisica, nu mananca mult, daca ma musca nu-mi face trimitere la Judeteanu. 21
2. Iesitu cu prietenii, jucatul pe calculator :crazy: , uitatul la documentare.
3. Da, citesc. De ex: OP, Btoom!, Eyeshield 21, The prince of Tennis, Black Cat etc. Smile
4. Eu cu cititul nu prea ne intelegem bine. 21 Pot spune ca, pentru mine, o carte trebuie sa aiba acel "ceva" care sa ma atraga pur si simplu. Sunt un incopatimit fan al cartilor horror/thriller (daca nu e asa, pot spune frumusel vanzatoarei: Thank you, but no thank you 21) Seria mea preferata deocamdata e "Ucenicul Vraciului".

@all: Multumesc pentru urarile calde si sper sa fie totul ca la carte. 10
[CENTER][Imagine: 351beib.png]
Mdeah. si atat !
Do you like Justin Bieber?
[Imagine: tumblr_lasqkk4ZAt1qa7vou.gif]
[/CENTER]

#7
Hey There!!!Yo there,bun venit.Simtete bine sau ca acasa,cum vrei.Intrebari nu am,inca un baiat pe zup!!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#8
Vă înmulţiţi, awdear. *cries in her corner*
Anw, bun venit aici Tom *ăsta e numele tău? sounds really kewl, me gusta <3*.
Muzică <3.
Formaţii sau genuri, ceva?
Te ocupi cu fotografia/arta digitală/desenul/etc?
Îţi plac.. erem închisorile? Am o oarecare obsesie pentru ele =d.
Atât, make yourself at home. ^______________^
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#9
@Azazel: Fortza boys 24 Mersi de urari. Smile
@Aegis: Multumesc de urari. hug Legat de muzica: prefer tehno/house/hard rock/rar orchestra. 4 Formatii ... Nu prea ma intereseaza, vreau doar muzica sa fie calumea.
Fotografie - nope 106
Arta digitala - nu chiar
Desenul - pff, am ramas la stadiul de stickman
Iar legat de inchisori .. Mai, sa stii ca in jocuri, arata chiar foarte bine 21 Nu prea-s cine stie ce mare fan al inchisorilor dar unele au design-ul super.
[CENTER][Imagine: 351beib.png]
Mdeah. si atat !
Do you like Justin Bieber?
[Imagine: tumblr_lasqkk4ZAt1qa7vou.gif]
[/CENTER]

#10
Citat:Vă înmulţiţi, awdear. *cries in her corner*
Babe you're right *laugh*

Anw, bun venit, Tom [ again yeah ]; make friends here, fără spam sau warn [ hmh, exclud ban-ul ] and others like that.
Some questions :
Ce zodie eÅŸti ?
Eşti într-a 9-a, right ? Te-ai acomodat la liceu ?
Ce băuturi preferi ?

ps: un mic sfat, încearcă să mai reduci din emoticoane în posturi, sunt prea multe apoi bro' xd
Ne mai citim pe-aici...


Respect guys, Adi .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hai Noroc TopSecret 8 3.135 02-03-2014, 03:44 PM
Ultimul răspuns: Nero19


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)