Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nina is here..^__^

#1
In primu rand buna! Eu sunt Alexandra si imi puteti spune cum vreti voi adica Nina (pentru ca asa vreti voi obligati de mine) Am 14 ani si in curand implinesc frumoasa varsta de 15. Sunt zodia scorpion deci o mare scorpie *Mwuhaha* In timpul liber imi place sa ascult muzica, sa ma plimb cu skate'ul, sa stau in ploaia, sa manaca strawberry 8 si multe alte chestii!
Am o grmada de trupe preferate, in principal Sonata artica si SuJu 88 Mai sunt fani? Imi place sa ma uit la Kdrame si Jdrame. Preferatele mele fiind Hana yori dango, Coffe prince, Koizora si Hana kimi. Sunt o persoana libertina si independenta de fel. Nu imi place sa ascult de nimeni si sunt narcisista rau de tot. Pur si simplu ma iubesc si ma cred cea mai tare (nu ca nu as fi). Ce am eu special? Culoarea parului meu. E roscat. 8 (Natural..sunteti invidiosi?)
Sper sa'mi fac prieteni si sper ca o sa ma distrex pe aici! Mie un somn la ora asta!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Nina xD!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
*Sniff* ... *sniff* Nina ..was a bit scaryy TT^TT .......
Citat: zodia scorpion deci o mare scorpie

but you seem a nice person ..^^
* sees the avatar * teukieee ... oh ... okey welcome here , o sa vezi ca sunt multi fani kpop pe aici,Kdrame si Jdrame, eu am vazut 54 in total ....15 ... hana yori dango e acelasi lucru cu boys over flowers , doar ca e versiunea japoneza nu ?

Intrebari :
1. alte trupe preferate ^^ ?
2. alte drama pe care le-ai vazut ?
3. fana suju , de cand?
Momentan cam atat ...umm again welcome here , sper sa te simti bine aici . hug

off topic: a mai observat cineva ca din anime zup devine un pic kpopzup?
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#4
Frumoasa vârsta de 15 ani. Că bine zici. Și eu mai am puțin și nu mai am 15...

Așa, lăsăm melodrama 21 și te întreb câte ceva.
^^Nu ne-ai spus în ce colțișor al țării te găsim xD
^^ Some favourite books?
^^Locația preferată?

#5
off: Mi se pare mie sau din ce in ce mai multi fani K apar pe aici O.o?

on: Bun venit pe forum, si am trecut aici cautand ceva si am dat de venirea ta 21 dap, mai exista fani SuJu si pe aici, si nu numai. Aa, ne numim la fel, dar cam ciudat... mi se pare nickul... de unde vine? 22 [sper k nu de la Hell Girl]

Oricum... intrebarile cele mai importante le-au pus fetele, dar au ratat ceva ^^

1. Membru favorit in SuJu?
2. Personaj/actor favorit in Coffee Prince? [chiar joi am terminat s eu filmul 21 ]

Cam atat, si sper sa ne intelegem bine.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)