Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nimicas

#1
Not just the time...
[Imagine: OAQ10BE.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, nimicas!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Eiiii, un fan Nightcore, nu imi vine sa cred xD bun venit aici, pe site xD! SI eu sunt fan infocat! Cat despre shaorma, cine nu are o slabiciune pentru ea? Ai spus yuri, poti sa imi recomanzi si mie o serie yuri buna? Incerc sa gasesc una de o vreme si nu reusesc. In afara de yuri, mai esti fanul altului gen? Manga citesti?
Iti plac pisicile? Dar ciocolata? Eu le ador. Ah si Yato e adorabil in avatarul tau, trebuie sa recunosc. Esti fan Noragami?
Well, daca vrei treci pe la mine la profil si mai putem sa vorbim. Have fun anyway xD.
Bye bye!!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Not just the time...
[Imagine: OAQ10BE.png]

#5
Hehehe te stiu eu pe tine, domnule Nimicas...fostul uke al lui mon cher 21
Well curiozitatea mea ar fi ce iti place sa faci in timpul liber si ce melodii ne-ai recomanda noua celor de pe zup?
See you around, buddy!
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#6
Salut salut...in timpul liber imi place s? cant ?i s? m? uit la anime,seriale,etc.
Angel of darkness din gama nightcore( ca s? zic asa)
Innocent sorrow-j pop
?i de muzica din ultimii 5 ani nu prea a? vrea s? vorbesc deoarece o consider in mare parte comercial?.
Not just the time...
[Imagine: OAQ10BE.png]

#7
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#8
Not just the time...
[Imagine: OAQ10BE.png]

#9
hi miau miau !! si bine ai venit printre ciudati !

Sedere placuta si spor la agatat... hentai ? si recomanda mi un yuri.

#10
[Imagine: 7rA0Lg3.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)