Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul razbunarii

#11
(14-07-2011, 06:05 PM)BioBoy A scris: Te-a prins febra scrisului, nu? Nu-i asa ca ai vrut sa scrii capitolul 2 cat mai repede? Ma rog, bai stiu ca vrei sa scrii , ca si tu vrei sa vezi cum evolueaza povestea, dar las-o mai moale si concentreaza-te pe capitolele urmatoare. Pune si tu in aplicare ce ti-am spus mai sus,, macar de dragul de a incerca daca nu vrei altfel.

O sa vedem in urmatorul capitol,totusi multumesc de comment si de sfaturi
[Imagine: Final_Flash.png]
Daca ai ceva sa-mi spui,incearca sa nu fi jalnic

#12
Adaug:Capitolul va intarzia,inca ma gandesc la ce se va intampla mai departe ;) multumesc ca ati urmarit ficul
[Imagine: Final_Flash.png]
Daca ai ceva sa-mi spui,incearca sa nu fi jalnic

#13
Uite vine si capitolul 3,sper ca l-ati asteptat ;)

Capitolul 3.She loves me,or not?
Dupa o (lunga) vorbaraie ne intoarcem la lupta noastra,Ayumi incercand sa nu inceapa lupta asa de devreme
*In gandul lui Ayumi*
(Chiar trebuie sa fac asta?Farmecul lui chiar ma opreste)
*In gandul lui Kitoro*
(-.- De s-ar termina lupta asta mai repede)
-Ok sa incepem(Spuse Kitoro)HAAAAAAA
-Zid de foc!
-Huh?(nu dinnou -.-)
-Sa te vedem cum treci de acest zic,Kitoro
(Imi stie numele!?Dar cum?Nu conteaza,trebuie sa ma intorc la lupta,sa gasesc o cale de a trece de acest zid,sa vedem)
-Ai de gand macar sa incerci sa treci de el?
-Hmph....sa vedem....prin fata....huh?Focul nu arde!?
-Te-ai prins destul de....greu....
-Termini odata cu jocurile astea ridicole?O.O
-Pumn de foc!
-Huh?aaaaaghhh!A durut!!!Nu vrei sa am vezi nervos!HAAAAAAAA!
Kitoro reusi s-o loveasca cu 2 puni in fata si unul in stoac
-Tatal meu mi-a spus sa fiu amabil cu fetele...Dar tu nu esti genul de fata....
-STAI!Nu vreau sa fim dusmani!Vreau sa ma alatur tie?
-Huh?Maestrul Shin permite asa ceva?!
-Shin spune ca unul dintre oponentii tai ti se va alatura....Se pare ca eu sunt acel oponent.
(Doamne -.- sunt obligat sa petrec tot timpul alaturi de ea,ce stupid)
-Oooookkkk.....Daca asa zice Shin.....(Ceva se va intampla....in viitor)

Sfarsitul capitolului 3

Stiu ca este foarte scurt...si nu promit ca o sa fac capitole foarte lungi.
[Imagine: Final_Flash.png]
Daca ai ceva sa-mi spui,incearca sa nu fi jalnic

#14
Mdah. . .daca nu le faci asa scurte, macar incearca sa faci 2 capitole si sa le postezi amandoua odata ca fiind un singur capitol! In rest, pare cam sec. Actiune si vorbarie multa, descriere nimic. A luat o intorsatura ciudata! In continuare esti prea grabit. S-a trezit asa deodata fata sa-i fie alaturi? OMG! Totusi pacat de idee. . .Mai ai niste greseli de tastare pe acolo insa din alea avem cu totii. Incearca, pe viitor, sa mai citesti capitolul odata inainte de a-l posta!
[Imagine: tumblrlx7b30asgu1qg0svn.gif]




#15
Praf! uite am incercat cu totii sa te ajutam , sa iti dam sfaturi, dar daca tu crezi ca pentru a scrie un fic nu ai nevoie decat de o tastatura, notiuni de clasa a 4-a si o poveste inspirata dintr-un RPG de inseli. Nu ai tinut cont de sfatul nici-unuia de fapt cred ca mai mult le-ai evitat, nimeni nu zice ca greselile sunt interzise, dar frate tu le pui pe toate. "In gandul lui..." strica toata povestea, iar " lunga " vorbarie ar trebui sa fie si ea descrise si probabil fara paranteze.
Tipule, nici eu nu scriu fic-uri bune, dar am primit niste critici pe care le-am luat in considerare si m-am imbunatatit cat de cat. Atat timp cat nu ai pic de descriere nu poti sa il numesti fic.
Things i don't have:
-Money
-A f**k to give



#16
(21-07-2011, 02:35 PM)BioBoy A scris: Praf! uite am incercat cu totii sa te ajutam , sa iti dam sfaturi, dar daca tu crezi ca pentru a scrie un fic nu ai nevoie decat de o tastatura, notiuni de clasa a 4-a si o poveste inspirata dintr-un RPG de inseli. Nu ai tinut cont de sfatul nici-unuia de fapt cred ca mai mult le-ai evitat, nimeni nu zice ca greselile sunt interzise, dar frate tu le pui pe toate. "In gandul lui..." strica toata povestea, iar " lunga " vorbarie ar trebui sa fie si ea descrise si probabil fara paranteze.
Tipule, nici eu nu scriu fic-uri bune, dar am primit niste critici pe care le-am luat in considerare si m-am imbunatatit cat de cat. Atat timp cat nu ai pic de descriere nu poti sa il numesti fic.

Tocmai,nici n-o sa-l mai continui,chestia e ca am incercat,dar nu am mereu timp sa le scriu si cand am le scriu din graba.Scuze daca am dezamagit multa lume
[Imagine: Final_Flash.png]
Daca ai ceva sa-mi spui,incearca sa nu fi jalnic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Timpul razbunarii Hitman 5 3.710 26-07-2009, 11:25 PM
Ultimul răspuns: Hitman
  Trandafirul negru al razbunarii [+18] Hitman 2 4.225 31-01-2009, 12:46 PM
Ultimul răspuns: Hitman


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)