Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon Stand

#11
well....eu as cumpara un tricou cu zuppy...si ar fi tare dragutz dak toti userii ar avea unul 4
mi'ar placea chiar si o cana cu zuppy :X din care sa imi beau cafeaua in fiecare dimineata :p si....cred k as cumpara si un poster...
dak ar exista un buget pt asa ceva mergeau brelocuri si plushuri cu zuppy :X dar chestiile astea costa cam mult sa le faci...

ps: dak aveti nevoie de ajutor ceva....i'm here 4 u 4

#12
Deocamdata ne-am gandit sa facem niste insigne (diverse marimi). Cam asta ar fi destul de sigur, am gasit deja un site care le-ar putea face iar noi ar trebui doar sa rezolvam cu modelele...
Cu restul nu stim inca sigur, o sa sun eu (sau Marina) saptamana viitoare la o tipografie si vedem cam ce si cum... Noi am vrea postere, orare, eventual calendare de buzunar, autocolante etc. dar trebuie sa vedem pretul, in cat timp vor fi livrate etc.
E destul de nasol ca nu prea am fost anuntati din vreme, dar nu pot spune ca e vina cuiva...
Pe de alta parte, eu unul vad acest lucru ca pe o repetitie... Nu vreau sa creada lumea ca nu avem idei pentru stand, sunt foarte multe, doar ca nu ne permite timpul sa le realizam pe toate mai ales ca depindem si de Shiva, graficianul nostru oficial 71 si saraca are deja destule pe cap.
Momentan, incercam sa vedem cum facem astfel incat sa nu lasam o impresie proasta iar la anul... hehe, la anul vom face sigur o figura frumoasa.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)