Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2009

#21
(28-10-2009, 05:41 AM)DiDi A scris: sexy Dawn

She really looked sexy there 39 (*saves pic*)

Cred ca a fost facuta cand mi-a facut poza cu....
- pancarta cu concursul de desen
- premiul de la concursul anime-mania 39

A fost facuta sambata sau duminica?

[edit]Nevermind, I'm stupid. A fost facuta sigur sambata, ca doar atunci a fost imbracata asa. Si a fost prin urmare momentul in care imi facea poza cu pancarta de la concursul de desen -> http://blog.cedik.info/wp-content/upload...w-0508.jpg (am ranjet de pedofil acolo, please don't be scared)

[edit2]Ala din dreapta semana cu Fuego! Tin minte ca atunci cand l-am vazut prima data ramasesem O_O WTF? Ce cauta asta aici? 21

#22
OMFS!!!!Noooo... m-au prins cu pancardaaaa24) No way de abia astept sa vina otaku, am pregatit ceva special, 19 Anyway a fost super fun, gen am cunsocut o gramada de persoane, am primit o gramada de hug-uri si mi-am facut noua echipa de cosplay pentru otaku. O sa iasa bestial, mai ales ca am numai baieti 24)) in trupa deocamdata, dar inca mai cautam persoane 15

#23
Hey asi avea o mica rugaminte D:
Nu stiti acer sunt primi 20 la concursul de AMV ?
Ma rog cele care s-au postat la Niji, din pacate nu am reusit sa ajung la Niji.
Stiu cn se afla pe primele 10 locuri dar am nevoie si de celalarte ^^"
Sper ca nu cer marea cu sarea
So pls, help me...
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#24
Uite aici http://www.nijikon.ro/listing/amv/

#25
ahh..ms..insa stiu acel site 4..si nu arata numai primele 10 [cele cu note ^^" ]
pe mn ma roade curiozitatea amv-urilor care s-au proiectat la niji [din cate am inteles s-au proiectat primele 20 4 ]
in regula mersi mult pt ajutor...tot aflu eu pana la urma
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#26
Pai din cate vad eu au si link de download asa ca le poti vedea.

Din pacate am ratat anul asta Niji, dar anul viitor nu mai am scuze sa nu vine. Glad you guys had fun, though ^.^

Edit: Waw...like omg...tocmai am vazut AMV-ul de pe locul 1. E pur si simplu genial. Chiar m-a impresionat. Melodia e atat de linistita, calma si totusi se potriveste atat de bine cu clipurile.
Apropo. Ce anime/OVA este acela?
Si felicitari celui care a facut AMV-ul.
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)