Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Just me and myself

#1
Ce m`as face fara copy/paste?! o_O Dar cred ca stiti senzatie..si ca sa nu va spun totul, fiindca doresc si intrebari xD

Nume:Anne (banuiesc ca se stie de la ce vine O_O)
Varsta:13 anisori (fiti blanzi cu mine *Funnyy* )
Zodia:gemeni
Anime-uri:Loveless, Gravitation, Vampire Knight (Guilty),Blue Gender, Nana & sa nu uit de Angel *Heart Happy*
Muzica:J-Rock (BigBang, Kat-Tun, Cinema Bizarre, Daisuke Asakura si multe altele -.-')

Restul... intrebati`ma voi daca doriti xD *bineinteles ca doriti xDD*

#2
Bine ai venit pe Animezup, Sahyo`chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Saluuut Anne Smile
Iti place cinema bizarre? Grozav!21...uh...eu sunt dependenta de ei 65
Care este melodia ta preferata de la ei?
Care este peronajul tau preferat si din ce anime?
Iti place yaoi-ul?
Cam atat cu intrebarile...n-as vrea sa fiu prea insistenta.
In rest...sti si tu..distractie placuta si toate cele Smile
pa pa
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#4
Well...welcome here Anne. Sper sa-ti placa la noi aici :]] si sa fii activa si sa ai posturi fara spam si numeroase. well esti gemeni ca mine, numai varsta nu coincide dar ma rog -.- '
Din ce oras/localitate esti ? [ cred ca nu am retinut ]
well de cand esti fana anime si de unde ai descoperit forumul ? 5
restul habar nu am...daca vrei sa vorbim, putem discuta pe mess.^^
bye
-

#5
Great! You love cinema bizare88...me too of corse:X...dar nu canta J-rock, defapt sunt germani4 Si ca tot am ajuns la subiectul asta ce parere ai despre membrii trupei [sper ca nu aceeasi ca majoritatea29] si care e preferatul tau?
Hm...sa vad ce te mai intreb ca sa nu zici ca am trecut degeaba pe aici desi sincer la cat de obsedata sunt de CB nu mi-a trebuit mai mult ca sa incep sa scriu la topic. Oricum distractie placuta pe aici, sper ca-ti va placea pe zup4
Altcv...hm...ce hobby-uri ai [dak ai]?
cum de te-ai hotarat sa-ti faci cont pe zup?
iti place japoneza?
Cam atat am avut sa-ti zic...a da..bun venit si sper sa ne mai vedem pe aicipupichug

p.s. si eu te intrebasem de unde esti dar am vazut apoi ce a postat Belphegor21
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#6
Etto.. Nolazy..
~Cred ca After the rain ... nu sunt sigura, dar o ador cel mai mult XD
~Se da o batalie intre Eyes Rutherford din Spiral si Kiryuu Zero din Vampire Knight.. nu sunt sigura.. inca
~Dar se putea?! Se putea sa nu vina si aceasta intrebare? :]] Bineinteles xD
Multumesc pentru intampinare xD

New..Belphegor
~Iasi.. deah.. pana si yo uit cateodata :]]
~De la varsta de 7 ani... stiu ca nu citeam repede... abia daca invatam sa spun o propozitie :]] dar imi placea sa le vizionez.. si forumul il stiu de minim un an si ceva :]] de cand sunt pe forumuri cu quiz`urile de pe animezup l`am descoperit..
Tnx for welcome xD

And..myuu
~Sunt draguti xD imi place cum canta si toate alea, clar... le ador stilul O_O preferatul meu fiind.. cred ca Strify xDD Mama ce`mi place numele :]] nu cred ca`mi trebuie facute si prezente motivele *doah... sunt evidente -_-'*
~.. sa nu te sperii :]] mai degraba imi place sa colectionez urmatoarele:
1) Jucarii de plus... doar de vreo 5 ani. camera mea arata ca o camera pentru bebelusi (sincer)... si noaptea, cand vreau sa dorm, nu se poate sa nu am in pat macar 9 jucarii, printre care si un elefant albastru, de jumate de metru ce sta intr`un colt a patului *Lauging*
2)Postere... ehhh in ultima vreme, tot vreau sa scap de ele, dar nu am cum =.=' am multe cu muzicieni si actori din lumea noastra ... iar eu vreau sa le pastrez doar pe cei mai "rock"... greu de indeplinit *Sigh*
3)Pietricele... o boala pe cele albe O_O ... ultima data cand am fost intr`o excurtie cu scoala (clasa a 4), m`am intors cu cel putin, o piatra ce avea in jur de 5-6 kg *Lauging* o am si acum, jos langa usa camerei mele
4)Bratari si accesorii din plastic... da, am multe, desi nu le prea port si altele, asta doar daca ies prin oras cu cei de la bloc, si`mi pun cateva bratari mai mici, in rest le patrez de placere ^_^'
5)Fluturi, ar parea o barbarie, sa prind un fluture si sa`l trantesc intr`o carte la presat (de exemplu)... dar faza este ca nu eu ii prind, si nu ii am simpli. Ultimul pus in colectie a fost unul prins de bunica mea si este cat palma unui copil de 11 ani ^^ negru cu peticele rosii xDD
6)Telefoane mopbile O_O asa... asta chiar suna a nebunie, insa fac acest lucru din clasa a 2 *Lauging* pana acum am numai 15 telefoane, ce au fost ale mele, pe drumul din clasa a 2-a pana intra 6... cred ca anul acesta voi mai scapa de 2 sau 3 din ele, pentru a face o cauza nobila =]] si asa... luna aceasta voi primi unul nou -.-'
7)Paiuri, hmmm... se pare ca eu si Loxley, avem ceva in comun cat de cat =]]
8)Scoici, marog, imi pot mari colectia numai vara, cand ma duc la mare *Thinking*
~Nu stiu ... pur si simplu alte forumuri anime devin rude cu Sahara, ceea ce ma deranjeaza mai mult decat orice :]]
~Normal 10
Multumesc pentru primire xD

Alte intrebari 15 ?

#7
Heh vad ca ai o gramada de colectii valoroase [mai ales cea de telefoane mobile24] Stai linistita ca si mie imi plac jucariile de plus, am o gamada; chiar daca le tin prin rafturi pline de praf, tot imi plac4
Ma bucur ca iti place Strify, e membrul meu preferat, abor tot ce tine de el si sunt mai mult k obsedata de fiinta asta superba:X...cum spuneai si tu, sunt innebunita dupa nume, numai simpla pronuntare a numelui ma face sa ma transform intr-o "maniaca"21...Cred ca am vreo 500 de poze cu el prin pc...deci iti imaginezi in ce hal se manifesta obsesia asta pt mn21.
Alte intrebari nu mai am...sper sa te distrezi pe aici :3:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)