Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

New

#1
:smart: Buna la tot forum-ul Animezup ,m-am intors . Ok deci sa va explic am mai fost log la voi odata dar nu am intrat foarte des si cu timpul mi-am uitat nick-ul si parola. Daca nu va convine folosit-va puterea de administratorii si moderatori ai forum-ului si banatima permanent (sper sa nu o faceti) . Ok o sa fiu intrebat ce caut din nou aicia cred ca monotonia din lumea forum-urilor anime din Romania ma facut sa revin la voi deoarece pareti chiar de treaba pe la voi certuri nu vad a fi dar orcum asta e prima impresie (a doua in cazul de fata) . Ce sa va mai zic despre mine ,intrbati-ma si va voi raspunde pe cat posibil de clar si va voi lamuri in orice privinta. :tongue_smilie:
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#2
Welcome back oo'
Free hugs for you 4

1.Ce anime-uri iti plac?
2.Manga citesti ? Daca da , care este preferata ta ?
3.Iti plac vampirii ?
4.Ce mai faci ?
Zelia on: DeviantArt & MAL

[Imagine: fiveofusweremeanttobeby.jpg]

#3
Seiren sa raspund la intrebarile tale :

1.Ce anime-uri iti plac?

Am urmarit toate gnurile de anime-urii si am vazut multe anime-uri vechi sau noi asa ca nu am o preferinta prea mare la categoria anime .


2.Manga citesti ? Daca da , care este preferata ta ?

Am citit manga Spirala si mai citesc manga Naruto (chiar daca n usunt marele fan) imi place la manga Naruto ca e mai in fata decat anime-ul si afli mult mai multe despre personaje decat in anime.


3.Iti plac vampirii ?

Da foarte mult,dar stiu unde vrei sa ajungi cu aceasta intrebare,imi plac vampirii dar nu cei din anime-ul Vampire Knight cei in genul lui Alucard din Hellsing sunt pe "gustul meu".


4.Ce mai faci ?

Putin plictisit,incerc sa ma regasesc pe la voi pe aicia afara este destul de frig si nu am chef de iesit deci nu am ce face .
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#4
He he 4 Imi place cum ai raspuns la intrebari .
Spor la postat in continuare ^_^
Zelia on: DeviantArt & MAL

[Imagine: fiveofusweremeanttobeby.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)