Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Contests
SOTM
20.00%
3 20.00%
DOTM
26.67%
4 26.67%
FOTM
53.33%
8 53.33%
MOTM
0%
0 0%
POTM
0%
0 0%
Total 15 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

New thing

#1
La propunerea lui Sy schimbam sistemul contest of the month. In fiecare luna se va face un singur concurs (ex: septembrie-dotm/ octombrie-sotm/ noiembrie fotm samd). Pentru inceput fac un poll aici unde alegeti concursul pentru luna septembrie. Inchid poll-ul pe 22 august, peste fix 10 zile. Apoi va incrieti pana la sfarsitul lunii. Castigatorul acestei editii va alege tipul contestului viitor si tot asa.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#2
Imi place ideea asta din 2 motive:
1. Si asa nu mai erau multi doritori la sectiunea de Contests, asa ca e bine-venita aceasta sugestie din partea mea.
2. Deja ma obisnuisem cine va castiga in continuu la o anumita sectiune si va da urmatoarea tema si tot asa. Acum vor fi random people fiindca sectiunile se vor schimba.

Da, chiar imi place. Am votat si in poll.
Keep calm and dont fight. xoxo

#3
Eram semi-beat cand am propus asta. Sincer nici nu mai tin minte.
Tre' sa fac chestii din astea mai des.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Hai nu te mai da mare, tu si uitasei de idee jesus Sy. Bine c-am tinut-o eu minte!
Mdeterminated
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#5
So... "let's have a new amazing idea" they said... no idea was implemented. Do i have to do your work again Stormrage? 'cause this way better without than with...

Inchid poll-ul pe 22 si va inscrieti pana la sfarsitul lunii... mdeah, daca maine nu e deschis topicul de inscrieri pentru FOTM il deschid eu.

#6
Aly, shut the f**k up please. Topic closed.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)