Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

New guy! (Guy, not gay!)

#11
Heya(*.*)

Cica am venit sa`ti urez bun-venit.
Poi majoritatea intrebarilor au fost puse.. En fin... Sper sa te distrezi si etc.
A da, ma bucur ca iti place Naruto... si mie imi place.
Sper sa-ti faci prieteni si sa fi un user activ.
Bye!

#12
Fratioare nr. 2 ( mai am un fratior mic si mortal de enervant), 4 useri ti-au dat vot la reputatie, nu-mi dau seama care dintre ele e iubita ta... Dar nu vreau sa te presez, probabil vrei sa o pastrezi doar pentru tine ( pune ca mai e si Cruz pe-aici. Si el e tot baiat). Whooaauu, cat de romantic ! Mai am o intrebare, iti place sa scrii, ai talent si o imaginatie bogata ? Daca scrii, vreodata, vreun fic, nu ezita a ma anunti pentru ca vreau neaaparat sa vad ce-ti poate pielea. Okay, daca vezi vreodata, prin Constanta, pe la tine, o fata cam de inaltimea mea ( care e orb, sa citeasca comm-ul de dinainte), cu parul saten, ajungandu-i pana aproape de genunchi, cu ochi caprui si un zambet larg pe fata, sa stii ca-s eu. Aseara, cand am am intrat pe subiectul topicului tau, nu primisei decat un comm si am vrut sa-ti trimit si eu unul, dar am stat atat de mult, gandindu-ma la intrebarile pe care urma sa ti le pun, incat am pierdut notiunea timpului, iar cand l-am postat primisei deja nush cate comentarii. Am vrut sa fiu a doua care-ti ureaza bun venit pe forum, dar din pacate n-am reusit. Pardon... Oricum, have fun si nu uita, cu cat esti mai activ, cu atat mai bine. Sa-ti dau un sfat. Fa ca mine: Uita sa dai " Log Out" cand inchizi calculatorul si nu trebuie sa-ti mai fie teama ca ti-o ia altu'-nainte.
See ya, Marius, sau... Numele acela de utilizator pe care nu-l pot retine... Oricum, mai vorbim !
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#13
Heya Marius! Io's Riluri si-ti urez banalul bun venit pe forum si dalea-dalea...stii tu...
So...cateva intrebari :d
1. Inghetata de menta sau de fistic? ( eu chiar nu pot alege...39 :]] )
2. Metal sau rock ?
3. Albastru sau roz ( ce intrebare penibila....io una iubesc albastrul...si din moment ce esti baiat...cred ca-ti place si tie...=]] )
4. Sa ma anunti dak' scrii vreun fic... ( bun astai nu'i intrebare...e o rugaminte:]] )
So...cam atat...simte-te bine pe forum, ca doar esti constantean de-al meu15 Aaaa...si inca o chestie pt. Neko still... ( hai ca's eu mai stresanta) cred ca Ayuka e iubita ta...cel putin asa reiese din reputatie =]]
So... ne mai citim pe forum hug Riluri iti da un mare huggg hug
Chuu~~
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#14
(12-05-2010, 09:47 PM)Riluri A scris: Heya Marius! Io's Riluri si-ti urez banalul bun venit pe forum si dalea-dalea...stii tu...
So...cateva intrebari :d
1. Inghetata de menta sau de fistic? ( eu chiar nu pot alege...39 :]] )
2. Metal sau rock ?
3. Albastru sau roz ( ce intrebare penibila....io una iubesc albastrul...si din moment ce esti baiat...cred ca-ti place si tie...=]] )
4. Sa ma anunti dak' scrii vreun fic... ( bun astai nu'i intrebare...e o rugaminte:]] )
So...cam atat...simte-te bine pe forum, ca doar esti constantean de-al meu15 Aaaa...si inca o chestie pt. Neko still... ( hai ca's eu mai stresanta) cred ca Ayuka e iubita ta...cel putin asa reiese din reputatie =]]
So... ne mai citim pe forum hug Riluri iti da un mare huggg hug
Chuu~~

1. Cred ca prefer inghetata de fistic.
2. Poi metalul este o specie a rockului. Oricum ascult metal si rock alternativ.
3. Albastru.
4. Poi am scris unul pe un alt forum, dar dupa cum am zis nu e terminat in totalitate, si oricum, forumul acela a fost inchis. Era un fic politist, structurat in 2 parti(noroc ca l-am scris pe caiet si am scanat, si il mai am in pc). Mai am a 2-a parte s-o scriu, dar n-am mai scris-o, desi stiu ce trebuie sa scriu...mi-e lene 9. Deci, poate o sa termin ficul asta, in rest nu cred ca o sa mai scriu ceva. In schimb, scriu cantece. Am un prieten Dj si le fac pentru el... Dar le scriu degeaba, ca e solo deocamdata, cautam voce 21. Si da, Ayuka e iubita mea. 10
Oricum, daca vrei sa aflii mai multe, da-mi idu' tau de mess. 106
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#15
Aha !! Stiam eu, Ayuka e iubita ta. Si nu mai cere id-ul tuturor fetelor, acestea din urma, in cazul tau, Ayuka, devin foarte repede geloase ( nici macar nu sunt experimentata. Am 13 ani si nu am avut pana acum nici-un prieten). In legatura cu vocea, m-as fi propus eu, daca nu aveam o tonalitate de privighecioara. Si mie nu mi-ai dat atatea detalii despre fic, boo !! Dar tu nu canti ? Daca prietenul tau e Dj, tu te-ai putea ocupa de voce si totul ar iesii perfect, nu crezi ? Parerea mea. Sau iubita ta, femeile se pricep intodeauna mai bine ca barbatii la, absolut, orice. Ne mai citim 10. Se ya !
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#16
sal♫♪°Gαmє Øvєя ‹з™l din nou....bine banuiesc ca nu'ti aduci aminte de mine ...mi'am schimbat numele.am fost(sunt)Love Vampire si am trecut din'nou aici.se pare ca ti-ai rezolvat problemele tehnice,nici nu a durat mult.ce coincidenta ,si mie' imi place albastrul.alceva...intrebarea aia...hm...dupa atata timp nu cred ca este posibil sa mi'o amintesc. {mah terminati astea de pe mess cu buzz'urile voastre},asa sa revenim,aaa...stiu ce am vrut sa te intreb.dap,dak' iti plac povestile de groaza sau cu vampiri,eu' le ador.
see ja]
bye


[Imagine: bloody62.jpg]

#17
(14-05-2010, 09:08 PM)♫♪°Gαmє Øvєя ‹з™ A scris: sal♫♪°Gαmє Øvєя ‹з™l din nou....bine banuiesc ca nu'ti aduci aminte de mine ...mi'am schimbat numele.am fost(sunt)Love Vampire si am trecut din'nou aici.se pare ca ti-ai rezolvat problemele tehnice,nici nu a durat mult.ce coincidenta ,si mie' imi place albastrul.alceva...intrebarea aia...hm...dupa atata timp nu cred ca este posibil sa mi'o amintesc. {mah terminati astea de pe mess cu buzz'urile voastre},asa sa revenim,aaa...stiu ce am vrut sa te intreb.dap,dak' iti plac povestile de groaza sau cu vampiri,eu' le ador.
see ja]
bye

Dap, imi plac filmele horror si cu vampiri. Desi nu am avut timp sa vad prea multe filme, dintre filmele cu vampiri mi-a placut muld Blade, iar dintre cele horror, Final destination(chiar daca nu prea e horror), toate partile.
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#18
Buna Marius!Spre sa te distrezi pe Zup si cine stie poate vei fii scrie un fic si ne vei impresiona.
Am cateva intrebari:
1)La ce liceu esti?
2)Stii bine engleza?
3)Care sunt anime-urile tale preferate?
4)Daca barca ta s-ar fi scufundat si ati ramane blocati pe o insule ce ai alege sa ai la tine?
a)un televizor
b)o revista manga
3)iubita ta

Cam atata!Si sper sa fim prieteni buni ! hug
Chu pupicpupic
The road I walk is paved in gold,
To glorify my platinum soul.
I am the closest thing to God,
So worship me and never stop!

This wretched blood runs through my veins
I gave up everything for fame
I am the lie that you adore
I feed the rich, and f**k the poor.

Dear future,
I bought you.
I own the rights.
To let go,
Destroy you.
This is my life.


#19
(15-05-2010, 05:27 PM)BabyDoll A scris: Buna Marius!Spre sa te distrezi pe Zup si cine stie poate vei fii scrie un fic si ne vei impresiona.
Am cateva intrebari:
1)La ce liceu esti?
2)Stii bine engleza?
3)Care sunt anime-urile tale preferate?
4)Daca barca ta s-ar fi scufundat si ati ramane blocati pe o insule ce ai alege sa ai la tine?
a)un televizor
b)o revista manga
3)iubita ta

Cam atata!Si sper sa fim prieteni buni ! hug
Chu pupicpupic

Buna.
1. Poi am mai zis, Colegiul Comercial Carol 1 Constanta;
2. Stiu destul de bine.
3. Cred ca am mai spus si asta. Death Note, Naruto, Bleach, Nana si inca, cateva;
4. Iubita. Am popula insula 9 24.
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#20
Yo, Marius, ma' frend
s'up dude?

Din cate vad esti cu 3 ani mai mare decat mine, dar ai aceeasi inaltime =]]

lol

I've got a question for j00: how about l33t style? (necunoscatorii sa caute pe gugal)




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)