Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

New game ^^

#91
Probabil as umbla ca Baba-Oarba legata cu o esarfa la ochi, pentru a nu rade colegii mei de mine, si as pretinde ca am probleme cu ochii. S-au le-as zice ca am lentile de contact: sunt la moda si sunt foarte utile. Cu ajutorul lor pot sa copiez din carti, chiar daca acea carte este la o distanta de 3km 15

Next: Ce ai face daca un extraterestru ar veni si ti-ar cere sa mergi cu el pe Neptun? O.o

#92
1.a-si merge
2.i-asi face o primire calduroasa gen " mainile sus altfel mori"
3.l-asi duce la scola ca sa ma dau are 19
4.la-si pune sa imi fac toate temele
5.ar face curat dupa mn
next
ce ai face daca ...esti inchsa in casa cu baiatul acre iti place cel mai mult :d

#93
[[Holly shit @.@]]

1. As
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#94
Ahhh,it happend already to me.I know what to do 15

1.Il ucizi pe respectivul [daca sunt manele,cu atat mai bine.]
2.Daca nu iti pune manele,atunci incerci sa asculti[you won`t die XD]
3.Pleci de acolo.
4.Il rogi sa opreasca fiindca nu iti place.
5.Da' il dai naibii si ii strici mp3/mp4/telefon/whatever



Ce ai face daca tu ai fi cel/cea mai destept/desteapta copil/copila din scoala iar la un examen foarte multi te roaga sa le dai raspunsurile?[a.k.a sa copieze =)]
LOLNOPE

#95
1. Nu-l ascut..adica de ce sa fac eu ce vrea aceea persoana. daca mie imi place genu acela de muzica ma mandresc..chaer daca e galagios..daca e din 1900 toamna..sau daca altei persoane nui place..imi e de ajuns sa stiu ca imi place mie.
2. As face ori ce ca sa-l pun si pe el in aceesi situatie ca a mea ca sa vada ce simti in acel moment.
3. Nu i-as da atentie si as asculta incontinuare muzica zicand "nui asa ca e cea mai smekera melodie? "
4. I-as spune "si ce vrei ma sa ascult?...genu de muzica care il asculti tu? melodiile alea care au fost copiate si para-copiate dupa alte melodi numai ca e cantata in alta limba?"
5. As incerca sa-i arat ca muzica care o ascult eu e misto si sa ma lase in pace cu predicile lui de muzica prea galagioasa.

Next: Ce ai face daca ai fi inchisa intr-o incapere, toata alba... care nu are usi..ferestre..pur si simplu nimic doar pe undeva pe acolo, o masuta cu un cutit. Si ai fi cu cel mai mare dusman al tau..persoana care o urasti cel mai mult si care te enerveaza cel mai mult. Ce ai face?
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#96
M-as omori(cu cutitul) si l-as lasa pe ala sa terorizeze pe aialalti oameni ca ar scapa de mine,normal 21

Next:Ce ai face daca ai visa ca profu' de chimie ti-ar taia capu' pentru ca te-a prins ca ai copiat la test?(ce imaginatie am)
[Imagine: Karate.png]

#97
I can see some not good stuff 45
Prima oara ,Blood_Saya,trebuia sa raspunzi la intrebarea mea.Iar Kurosawa trebuie sa enumeri 5 lucruri pe care le-ai face,nu unul >_>
On:
Pai profa' mea e in stare de asa ceva 24
1.As tipa si as incepe sa fug prin clasa.
2.Neg ca am copiat.[ascund copiuta65]
3.I beg her._. [OMG,pls don`t kill me praise I`ll do whatever you want :3]
4.Sar pe geam :ha: [invat la parter 15]
5.
LOLNOPE

#98
Aha...Am inteles ^.^ Smile

Deci acu raspund

1.As manca toate prajiturelele,in majoritate pe la scoala(cand incepe iar) 24
2.M-as bucura(nu intrebati de ce...Imi place mie Craciunu')
3.L-as astepta pe "Mos Falciun"(nu mi-o luati in parere de rau,la Mos Nicolae ii zic Mos Mitica)
4.M-as da cu capu' de pereti apoi m-as uita pe ei(sa vad daca nu cumva am spart vreunu')
5.As manca(ca sparta) pentru a-mi alina durerea 21

Next:Ce ai face daca ar trebui sa asculti ore in sir ce palavrageste un om(ma refer la chestii stupide)?
[Imagine: Karate.png]

#99
Chiar mi s-a intamplat sa trebuiasca sa stau si sa ascult un mos nebun timp de 4 ore 29. Acum raspunsul :
1.as incerca sa nu adorm...desi gandind logic, asta ar fi chiar imposibil
2.as incerca sa schimb subiectul in asa fel incat sa ajunga sa vorbeasca despre ceva interesant
3.as inventa o scuza oarecare pentru a scapa de "calvar"
4.m-as preface ca sunt atenta si as incepe sa ma gandesc la altceva (ceea ce am facut si eu 4 )
5.m-as ruga sa termine cat mai repede 21

Ce ai face daca, in timp ce esti in excursie, autocarul ar face pana si ar trebui sa stai 10 ore pe un camp, fara vre-un mijloc de a lua legatura cu parintii? (si asta mi s-a intamplat 21 )
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

1)M-as bucura enorm de mult....
2) Daca din intamplare mai este si baiatul de care imi place m-as uita mereu al el.
3)Daca nu este ca in visul meu,in primul rand nu as intra in panica.
4)As incerca sa ajut cu ce pot pentru ca problema sa se rezolve si sa plec acasa.
5)As incerca sa ma distrez in mica nstra vacanta pe camp.21

Next:Ce ati face daca ar trebui sa alegeti intre o amica/amic si alta amic/amica.Ati alege cu sufletul?(nu a nici idei,si chiar am nevoie de niste pareri4)
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)