Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Need Summer NOW!

#1
N-am mai trecut sa ma prezint pe un forum de muuult timp,de cand eram si eu batrana si mergeam in baston.Astea fiind spuse va declar...stai!Nu sunt la casatorie scuze,derulez....zzzz... Hey am ajuns in viitor,vreti sa va spun cum e aici?Neah las-o balta nu meritati so...me and me and me and me si nu in ultimul rand ME 15
Deci...trebuia sa spun cate ceva despre mine,nu?Okei,nu ca v-ar pasa,dar incerc sa fiu draguta ca altfel Lucifer scrie pe fruntea mea.

Vacanta tot anuuuuul!!!Yupiii!!



Nume:
Zzzzz..parca stiam,stati stiu,bine,bine nu stiu,dar sigur am un nume,nu?Adica exist,cred.
Anyway puteti sa`mi ziceti cum vreti putin imi pasa...

Porecla:Am asa ceva?39Sa trecem peste mai bine! Sau nu!Hai sa le insir....Kmy,Kimi,Abby,Becca,Miki [Vreau sa va anunt ca niciuna dintre porecla nu are legatura cu numele meu 22]
Varsta: Pai...am,am,am asa ceva,vre-o xxxxxxx de ani, stiu,stiu sunt mai mare ca voi,mi se spune des asta 78...hai bai,sa nu fiu rea,nici varsta nu mi-o stiu.
Am promis ca voi fi buna,deci am 14 ani

Personalitate:
Pai..depinde eu raspund la comportamentul persoanei cu care discut de exemplu: te prostesti? si eu ma prostesc cu tine,ai fite? si eu la fel daca vreau,te dai smecher? eu nu,te las sa vezi ce prost cocalar poti fi.
Like:
-Dulciurile[Butoiul cu Dulciuri:]]
-Desenele animate:
FlapJack -Bubbie!!![by:FlapJack]
Chowder-Ra-da,ra-da,ra-da[by Shnitzel ]
Ed,Edd and Eddy-Paine prajitaaa! Scandura te cheama mata mah![by ED]
Curaj Caine Fricos...-Caine prost ma faci de ras[by Eustache ]
Johnny Bravo ha,ha,ha ce frumos sunt![by Johnny]



am o lista mai mare,dar sigur n`o sa citit tot deci..nu-mi bat capul

-Animeurile In special yaoi xD Why?I don't know?!It's about the love between guys [/i]
-Reclamele la care pot sa rad
-Filmele si cartile de groaza..

=Freddy vs. Jason 1,2
=Nightmare on Elm Street
=The Grudge 1,2,3,4
=The Ring 1,2
=Suicide Club
=The red shoes
=Saw 1,2,3,4
=Cannibal Holocaust
=Vineri 13
=House of Wax
=Hannibal Lecter..toate partile


and more...

-Muzica

Bullet For My Valentine
The Gazette
Escape The Fate
Korn
System Of Down
2NE1
BigBang
Lady Gaga
Becca
Kesha
Avril Lavigne
Bird
Miranda Cosgrove
Britney Spears
After School
Godsmack
Panic! At The Disco
Paramore
All time low
Black Veil Brides
Tata Young
Unwriten Law




Dislike:

Minciuna
Hannah Montana [I want to kill]
Fitele
Prostia
Iarna[in general frigul]
Fanta
Semintele fara sare
Carnea de pui si peste :]]
I don't know..sunt multe




Aveti intrebari?Pai si de ce ezitati?Crede-ti ca va mananc?Nici gand,sunt pasinca,bine...nu mereu,dar in general pasinca,adica zambesc,dar in mintea mea te omor de 3 ori ;].
Stiu!Sunteti dezamagiti ca ati citit degeaba :]]
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#2
Bine ai venit pe Animezup, HakunaMatata!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ok, rolul lui Ang aici e să îţi ureze un "Bun venit!" călduros şi să îţi pună întrebări pentru a te cunoaşte cât-de-cât. Nu mai am ce întrebări să îţi pun, am înţeles cam tot de prezentarea ta [am înţeles?! o-o].

Poate doar.. Desenezi/Scrii/Lucrezi în Photoshop?
Şi ce profil ai vrea să studiezi la liceu?

That's all. Welcome here, I hope you'll make a lot of friends and you'll have fun! xD

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#4
Te welcomizez si pe tine, have fun p'aici, ai venit cu 3 minute inaintea mea ! xD
Intrebaari :
1. Ce crezi despre yuri?xD
2. Iti place sa joci rpg?[role play game]
3. De ce crezi ca nu le place baietilor yaoi?
Si cam atat pe moment [fara inspiratieee X.x]

[center] Sometimes Time Just Wont Repair Things..[/center]


#5
Sa incep cu inceputul :]]
Mersi pentru intampinare ^_^

Ang.
Ah...da,desenez,nu sunt eu artista innascuta,dar ma pricep cat de cat.
Despre scris,m-am apucat de curand,mi s-a parut interesant,in plus mai pierd si vremea.Cat despre phtoshop nup,nu sunt buna la editat poze 4
Pai din cate vreau eu info-mate,ma descurc destul de bine.
Si mersi inca odata de intampinare.

Virusel
Pai...1Nu am citit niciodata vre-o manga yuri sau vreun fic si nici n-am vazut vreun anime,insa cred ca e destul de interesant,adica iubire intre doua fete,s-ar putea unora sa li se para scarbos,eu una ma axez mai mult pe yaoi. 4
2.Daaa...normal :]] RPG is my life,i think,joc c-am in fiecare zi.
3.<Ding> asta cred ca e la mintea cocosului,unora baieti le place yaoi-ul,altora nu,de ce?E simplu baietii nu vor sa vada alti baieti sarutandu-se crezand probabil ca asta e scarbos.In plus li se pare ca asta ii poate face gay in fata celorlalte persoane.SI nu-mi poti spune ca unui baiat ii place sa fie strigat poponar si homosexual,adica numai daca nu stie ce inseamna :]]
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)