Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ne vedem? ;;)

#11
So . . . pana acum suntem doar trei, eu, Kido si Triunghi, daca mai vrea sa vina cineva este bine venit ^^

La ora 13:30 pe peron la Aviatorilor.

Si baieti va rog, dorinta lui Triangle. 21
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#12
(25-11-2010, 09:51 PM)MimiÅŸor A scris: Si baieti va rog, dorinta lui Triangle. 21

Daaa! O sa fim numai fete. Ca astia nu vin cu noi ca noi ii facem de ras 21.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#13
mimi, pot sa vin si eu? 5
de asta ai zis sa dau buzz cand intru nuh? 5
hugpupic
deci duminica la unu nuh? 7

tan vi si tu? 15
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#14
(27-11-2010, 10:14 AM)silviussj5 A scris: mimi, pot sa vin si eu? 5
de asta ai zis sa dau buzz cand intru nuh? 5
hugpupic
deci duminica la unu nuh? 7

tan vi si tu? 15

Vino 21
So . . . duminică pe peronul de la Aviatorilor la ora 13:30. : )
Din câte am înţeles o să vină Kido, Triangle, o prietenă a Triunghiului, Mitsu, Corina, Luli nu ştie sigur o mai întreb eu azi, eu şi o colegă de clasă, staţi liniştiţi şi ea se uită la anime-uri, asta ca să nu cereţi că aduc vreo piţipoancă sau mai ştiu eu ce, awwwww, vreo 7 fete şi un băiat. 24

Dacă mai vrea cineva e bine venit. :]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#15
pai ajutati-ma sa ajung si eu ca nush 21 mimi intri pe mess sa vorbim? 5 17
Zuppy06
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#16
Sorry Mimi, eu numai pot sa vin T___T caci a intervenit ceva de ultim moment si nu pot sa aman. So, see ya next time >.>;.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#17
Lasa pisi ca vin eu 15 Dar sper sa fie mai multi sa ne facem de cap. Ar fi tare sa ajung acolo si sa fie doar kidu [ sperand sa fie doar kidu de obicei sunt doar eu 2 ore pana vine kidu. Eu intarzii ca de 9 daca umblu prin flori 21 Ne vedem direct in herastrau de abia astept sa va cunosc
aaa si sunt racitaaaaa T^T

#18
As veni si eu dar nu cred ca as putea ajunge si cum toti sunt mai mari la ani ca mine sigur m-as simtii intimidata 21 Eu stau in bucuresti sectorul 2 daca stie cineva sa imi explice poate as veni 21 Orcum, nu i-as intreba pe parintii [ stiu ca e cam departe dar vreau sa vad daca ma rapaste cineva sau nu 21 ].
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)