Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ne place place place

#1
Animezup. Daca va place place place animezup ar trebui sa stiti ca eu sunt originala si unikt@ si toate pitzile k mne vor sa fie.

Just kiddin...

Sunt Sara. Nu sunt chiar nouă pe aici dar pierd parolele de la conturi. 4
Am și un nou fic: care mai dorește care mai poftește.
ÃŽnainte de mine am fost eu

#2
Bine ai venit pe Animezup, aharonenstein!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ohayoooo aharonenstein
Am cateva intrebari pentru tine. Ce anime-uri urmaresti? Manga citesti?
Umaresti yaoi/yuri/hentai?
Ce iti place sa aci in timpul liber? Ai un personaj masculin preferat dintr-un anime/carte?
SI ultima intrebare, ce te inspira?
Well, spor la postat and Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
(04-01-2011, 07:23 PM)DeDal Notorius A scris: Ce anime-uri urmaresti?
De animeuri m-am lasat per moment dar mi-a placut Vampire Knight si Code Geas, din cand in cand mai prind pe Animax Naruto, dar sunt episoade pe care le-am vazut si pe fostul Jetix si ma mai uit, tot pe animax la Romeo x Juliet.
Manga citesti?
Daaaaaaaaaaaaa! Am chiar cateva bookmarkuri la unele care m-au impresionat. Citesc mai mult despre povesti de dragoste, intre male x male sau din cand in cand si fara prostioare 9
Umaresti yaoi/yuri/hentai?
Yaoi. Junjou Romantica mi-a placut enorm. Papa to kiss in the dark a fost misto dar a fost scurt si asta nu mi-a convenit si m-am ofticat.
Ce iti place sa faci in timpul liber? Ai un personaj masculin preferat dintr-un anime/carte?
In timpul liber ma uit la filme.
Personaj masculin: Ar trebui sa zic Edward Cullen? Haha glumesc. Imi place vampirul Armand este foarte pr0n sa zic asa si imi mai place si Johnny Deep dar el este cat se poate de real ... oh yeah.
Si ultima intrebare, ce te inspira?
Ma inspira fotografiile si *tobele va rog* ..... ANGELINA JOLIE. 8

#5
Hello . Iti urez bun venit aici . As vrea sa-ti pun si eu cateva intrebare , daca nu te superi .
1.Ce zodie esti ? 4
2.Ce urasti cel mai mult pe lumea asta ?
3.Ce gen de muzica asculti ?
Atat . Sper sa te distrezi si spor la postat 4.

#6
(04-01-2011, 08:02 PM)Alya A scris: Hello . Iti urez bun venit aici . As vrea sa-ti pun si eu cateva intrebare , daca nu te superi .
1.Ce zodie esti ?
Capricorn pana in panzele albe si dincolo de ele.
2.Ce urasti cel mai mult pe lumea asta ?
Cand oamenii se folosesc de tine. Cu indiferenta sunt ok.
3.Ce gen de muzica asculti ?
Rock alternativ - 30stm si placebo foreva




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)