Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto ca personaj feminin

#11
hm...Naruka? Nuruka?niriki? deja aberez...78 hmm, e destul de incitantă propunerea. * Naruto fată * , dar serialul ar fi diferit. Foartee. Adică, cum ar veni un serial despre viata unei FETE ninja? O.o in fine...78 ar fi chiar sweet si destul de atrăgătoare. Ceea ce ar enerva-o pe Sakura si bineinteles , o să se ajungă la paruială . ^^" Oricum, dacă pană acum Naruto (băiat) umbla după Sakura , Naruto (fata ) ar umbla după Sasuke . 21
[Imagine: 1page-img1.jpg]
Ciumpy


#12
Nu stiu ce sa zic 39 l'am vazut pe Naruto cand facea jutsu erotic si nu arata rau ca fetita 4
Mi-ar fi indiferent, nu zic ca nu mi'ar placea, dar ar fi mai amuzant, Sakura si Naruto ca fata in echipa cine stie, ar fi o rivalitate ca intre fete 24

#13
Eu nu cred ca Naruto ca fata l-ar placea pe Sasuke. Poate Sasuke pe el 21. Rivalitatea cu Sakura sigur va exista, sau cine stie, poate un yuri ceva 15. Ar fi mult mai atractiv serialul cu Naruto ca fata. Totusi mie-mi place mai mult ca baiat xP E mai simpatic asa. Mai bine blond cu ochi albastri
decat blonda cu ochii albastri 24.
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#14
Ce mult imi place aceasta idee! Cred ca daca Naruto ar fi fata (Naruko), as fi fana SasuNaru. Sunt convinsa ca Naruko ar fi baietoasa, competitiva si energica. Iar relatia ei cu Sasuke ar fi ceva in genul love/hate relationship. Iar Sakura ar fi geloasa pe Naruko
[Imagine: robin-1.jpg]

#15
Naruto sa fie fata ... Ar fi ceva genial.Vreau sa spun , in seria Naruto mereu a existat rivalitate intre baieti.Dar cum ar fi ca Naruka sa fie rivala lui Sasuke?Cred ca atunci ,emo kid s-ar indragosti si nu ar mai fi atat de puternic,n-ar mai deveni criminal urmarit international,nu si-ar mai ucide fratele etc. si ar deveni un animeu romantic.Bleah!Cred ca este mai bine daca e baiat.Nu-mi pot imagina cum ar fi sa se certe cu Sakura pentru Sasuke.LOL.
[Imagine: ItachiSig.jpg]








Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Test naruto personalitate (feminin) Capsunica 10 5.763 30-07-2011, 03:29 AM
Ultimul răspuns: Rin
  Personaj favorit. cryssy 6 3.495 18-11-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Tox
  Kagura-parere despre personaj Ice_angel_234 1 2.463 30-07-2008, 04:47 PM
Ultimul răspuns: ToRnAdO
  Ce nu ar spune niciodata un personaj! Lithium-Sensui 1 2.402 09-07-2008, 01:05 AM
Ultimul răspuns: Magica Bloom


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)