Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto ca personaj feminin

#1
SalutareSmileMa puteti crede trasnita :crazy:dar eu intr-o zi ma gindeam ce ar fi fost daca Naruto ar fi fost o fata?:love:Sa fie la fel de hiper-energica,activa cu simtul umorului si cu un spirit de competitie la fel de mare.:yes:Ma gindeam ca era sa fie interesant mai ales in relatia cu Sasuke.Sa-i fii fost o fata rivala!hmmm ma gindesc ca i-ar fi atras mai mult atentia lui Sasuke decit Sakura pentruca baetilor le plac fetele competitive si care nu se dau batuti usor-parerea mea.

Voi ce credeti ar fi fost mai interesant,la fel,sau nu Naruto ca personaj feminin''?

#2
Categoric ca personaj feminin. Si eu sunt curioasa care ar fi fost relatia dintre SasuKe si Naruto, dar mai ales dintre Naruto ca personaj feminin si Sakura si daca Sasuke l-ar fi placut pe Naruto fata, va dati seama ce tragedie? 21 Eniuei, ar fi fost tare.
[Imagine: 4030611123_ba7807d59b.jpg]

Mintea îmi spunea: "dormi". Dar şi mai profund, îmi spunea: "visează".
Mintea, am putea spune ca este o dictatoare tirana vesnic in razboi cu sufletul.
True blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24778

#3
Sa fiu sincera... eu am ceva cu yaoi-ul. Asa ca daca i-ar putea atrage atentia ca baiat, ar fi mult mai cool. Insa ca fata... nu ar fi o idee rea, mi-ar aduce aminte de un anime care il indrageam, si inca o fac. Era cam la fel [ daca va imaginati ] daca situatia dintre Naruto [ ca fata ] si Sasuke. [ ramanand el ]

Chiar ma gandesc ce nume ar avea Naruto? Narutino? Stai... imi aduce aminte de Rolandinio =]]
Ar fi beton ca el sa fie fata, mai ales sa se paruiasca cu Sakura. Cel mai mare vis al meu.
[ bine, poate unul dintre ele ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Adevarat, cum Dumnezeu s-ar integra printre baieti. Cred ca daca ar arata cum facea el clonele si cu atitudinea aia gen " Nu ma dau batut" OMG creca ar fi Sasuke 2 la baieti.
Si Sakura tot cred ca s-ar ciondani cu el pentru ca fura baieti deci e exclus sa se inteleaga cu ea .( daca nu ar fi in shippuuden pentru ca in Naruto are o atitudine de piti 5 )
Just the
way you know me..

#5
I LOL'D. Um, NebOoonHooo Kiddooooo, sa stii ca nu esti prima care s-a gandit cum ar fi Naruto ca personaj feminin. Am citit si ficuri scrise in acest fel. Ah, ai auzit de Naruka?
[Imagine: okaeri1.jpg]

Acum sa trecem la subiect. Cred ca ar fi un anime dragut, daca Naruto ar fi fata. Dar sa nu fie tot asa hiperactiva si glumeata. Naah, mai nou personajele de genul nu au succes. Anyway, ar fi interesant. Dar nu cred ca ar fi mai bun decat Naruto cel normal, fiindca sigur ar fi mult(mult mai mult) romance.
Cah!

#6
Daca Naruto ar fi fata...39 Ar fi super tare.In fine sa nu fie chiar atat de batuta in cap si nici asa de hiper-energica.
M-ar incanta idea Sasuke si Naruka [sau cum ii zice lu Naruto fata]...sa formeze un cuplu. Cred ca ar fi mult mai bun decat Sasuke si Sakura sau altele care mai sunt...Ar fi bestial.
In concluzie sunt total de acord ca Naruto sa fie personaj feminin...
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#7
Nu ar arata asa rau21
Probabil ar avea 2 codite si ar fi foarte baietoaica nu credeti?
Insa ma intreb lar placea pe Sasuke?
Si cum ar fi 2 fete si bietul Sasuke pe acolo21 Daca lar placea si Sakura si Naruto ca fata ar fi fost grav insa...
Cine credetii ca lar castiga pe Sasuke:
Naruto fata sau Sakura?
[Imagine: Hachi--Nobu-sign.jpg]

#8
Naruto ca fata? Nu ar fi rau, probabil ca ar fi foarte dragut, ar arata bine, ar avea un nume de fata, ar fi curajoas si probabil ca ar avea aceeasi ambitie de neinlocuit.Ma intreb daca s-ar indragosti de Sasuke sau daca ar incepe o rivalitate intre el si Sakura pentru iubirea lui.Cred totusi ca i-ar sta bine impreuna cu Sasuke - kun si ca fata si baiat.

#9
n-ar fi o idee asa de rea 21 Sasuke sa aiba ca adversar o fata , ei sa se indragisteasca , Sakura sa se ciondaneasca in continuu cu ea ..... ar fi o idee super-geniala 21 si asta ar face animeul mult mai interesant , mai ales relatia dintre ei doi , Sasuke si Naruto ca fata ................. si asa cum a zis si ^^Micuts'a^^ cred ca s-ar numi Naruko sau Naruka , dar si Naruyo ar fi o idee 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#10
Idee ca asta.. am avut si eu :]]. Imi si imaginam cum se paruie cu Sakura. Totusi, cum a zis si that_little_crazy, sa nu fie asa de batuta in cap cum este Naruto in anime. Hiper - energica si alea, alea poate sa fie. Ar face anime-ul mult mai amuzant. Inca ma gandesc cum ar fi. Alta idee.. Sakura sa-l placa pe Sasuke, insa Sasuke sa o iubesca in secret pe Naruka - sau cum ati zis voi -, iar Naruka sa nu-l placa XD =]] Sa se dea la ea si chestii de genu =]] Cred ca as muri de as vedea chestia asta. De ce nu, sa-l si plesneasca pe Sasuke >:] Daca as vedea-o si pe asta.. ar insemna ca le-am vazut pe toate =]].
Oricum, ideea mi se pare una destul de crazy si tot o data si una destul de amuzanta.
Deci totusi as vrea sa il vad pe Naruto ca personaj feminin :]].



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Test naruto personalitate (feminin) Capsunica 10 5.763 30-07-2011, 03:29 AM
Ultimul răspuns: Rin
  Personaj favorit. cryssy 6 3.495 18-11-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Tox
  Kagura-parere despre personaj Ice_angel_234 1 2.463 30-07-2008, 04:47 PM
Ultimul răspuns: ToRnAdO
  Ce nu ar spune niciodata un personaj! Lithium-Sensui 1 2.402 09-07-2008, 01:05 AM
Ultimul răspuns: Magica Bloom


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)