Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Obsedat de pariuri +16

#11
Hello.. am adus nextul.
Am de facut o precizare, urmatoarele 2 capitole sunt asa de incalzire, adica sa prezint niste intamplari. Actiunea propriu zisa va incepe mai tarziu.
A da si le multumesc celor care citesc balivernele mele. =))
P.S: Fara descriere din nou, o sa va obisnuiti pana la urma :">. Nici mie nu prea imi place cand recitesc, da nah. :-??

Mai usor cu acceleratia!

Un sunet destul de suparator incepuse sa-mi tiue in urechi. Imi intind mana pe cearceaful catifelat incercand sa inchid ceasul ala zgomotos. Ma uit la ora si observ ca este 12:20.
O Doamne, voi intarzia la scoala!!! Capul nu imi mai plesnea dar totusi eram foarte ametita. Dau drumul la dus si las ca apa sa-mi mangaie pielea fina, in timp ce mirosul sapunului de portocale ma facea sa tresar. Imi placea sa stau cu orele si sa-mi plimb pur si simplu dusul de pe o parte a corpului pe alta. Iubeam sa simt caldura apei asa cum imi placeau si atingerile dulci pe care le primeam de la fostii mei iubiti. Eu sunt greu de cucerit si apreciez ca numai 3 dintre ei au reusit sa o faca. Toti perversii si mitocanii care se dadeau pe langa mine imi faceau greata. Dar au reusit sa ma cunoasca cu adevarat, chiar daca tentatia devenise prea mare pentru ei. M-am desparit de toti pentru ca dupa ce ne cunosteam mai bine psihic acestia doreau si fizic. Nici unul nu a rezistat mai mult de o saptamana. Recunosc ca si eu asteptam momentele acelea, dar cred ca sunt cam pretentioasa. Nimeni nu reusise sa ma satisfaca asa cum imi doream eu. Insa as vrea ca cineva sa reziste tenatiei si sa ma vrea pentru ce sunt si la propriu dar si la figurat.
Deodata imi aparusera in minte momentele de aseara. Ahh si ce mai noapte am avut. M-am simtit ca o adolescenta cu probleme care se afunda in libertatea primejdioasa pe care ti-o ofera bautura si drogurile. M-am distrat bine alaturi de Sasuke. Desi e un pervers stie ce vrea o fata, iar asta ma enerveaza. Dar ii voi da o lectie pe care sa n-o uite. Ma intreb ce fata va face cand nu isi va indeplini sarcinile pariului... incepusem sa rad si asteptam ca vinerea cea mare sa soseasca. Dar sa fiu sincera nici nu stiam ce zi este si nici nu ma interesa...
Gandurile zburau linistite, insa trandaveala mea imi aducea intarzierea. Ies si observ ca mai sunt 15 minute pana sa inceapa orele. Ma imbrac repede cu un tricou scurt mov, o fusta cu volanase alba si o pereche de sandale de aceeasi culoare. Imi prind parul intr-o parte, iau ghiozdanul si fug spre scoala.
Deja intarziasem, deoarece portile erau inchise. Fir-ar! Ce noroc pe mine. Acum ce fac? Stau vreo 2 minute si ma uit sa vad daca il zaresc pe portar. Nu venea nimeni.... asta chiar ma enerva. Incep sa ma catar pe gard si cand ajung in varf, o voce gingasa de fata se facu auzita:
- Sakura, ce faci acolo? incepuse sa zambeasca destul de amuzata.
- Hinata, si tu ai intarziat la ore?
Acum chiar ca radea cu pofta si eu nu intelegeam de ce.... ma uitam mirata la ea si asteptam un raspun.
- Tu fata, esti cam beata de cap. Azi e sambata! spusese cuvintele astea in timp ce lacrimile de la atata ras se adunau in coltul ochilor ei lila.
Ceee!! Cum era posibil ca azi sa fie sambata? Dar daca stau sa ma gandesc mai bine avea dreptate, eu am venit la scoala asta vinerea. Si in ciuda faptului ca mi se paruse ca a trecut mai mult timp, trecuse doar o zi. Incep si eu sa rad ca nesatula si ma dau jos de pe gard. Dupa care o intreb unde se duce, aceasta imi spune ca se intalneste cu fetele la mall si ma intreaba daca vreau sa merg si eu. Pey tot nu aveam ce face, arunc ghiozdanul pe partea cealalta stiind ca luni o sa-l gasesc tot acolo si ma alaturi ei in plimbare.
Era o zi senina, soarele dadea totusi o caldura insuportabila. Nu era nici un om pe drum doar masini care goneau ca nebunele. De abia asteptam sa fac 18 ani sa-mi cumpar o masina si sa bag viteza pe soselele incinse. Adoram adrenalina si viteza, as fi condus non-stop pana ce rezervorul imi spunea sa ma opresc. Sa simt briza ce se plimba prin parul meu rozaliu, sa simt cum muzica imi inunda urechile si sa las plamanii sa cedeze in fata urletelor mele. Mai era ceva pana la acea zi, dar eram deja nerabdatoare...
Ajungem la mall, era unul destul de mare si plin de lucruri destul de scumpe si frumoase. Nu aveam chef de cumparaturi asa ca ne ducem sa bem un suc. Acolo sunt intampinata de niste voci prietenoase si mirate care asteptau un raspuns la miile de intrebari. O aud pe Ino care nu mai putea de nerabdare :
- Sakura, povestestem tot... Toata scoala vorbeste despre asta.Nu pot sa cred ca ti-ai petrecut noaptea la una dintre cele mai marfa petreceri din oras si nu numai asta dar alaturi de Naruto si Sasuke.... Fatooooo ce norocoasa esti, deci scoate tottt.... vreau sa aud pana si cele mai mici detalii.
Ochii ei mari si albastri ma priveau cu admiratie, de fapt speram sa nu se ajunga la asta. Eu vroiam sa fiu cel mai mare dusman al lor. Sa fie 2 tabere, iar eu s-o conduc pe cea care va invinge asa zisele bunaciuni ale scolii. Am incercat sa-i explic ca nu stiu despre ce vorbeste, dar exact in momentul acela s-a gasit sa imi strice o anumita persoana toate planurile. Vocea lui care ma facea sa tresar ma coplseste :
- Hei pisicuto, sa stii ca saruti bine!
Imi intorc capul si vad o gasca de baieti printre care erau Sasuke si cu blondul ala hiperactiv. Ce moment perfect si-au ales, fetele astea incepusera sa tipe destul de incantate si sa ma intrebe cum a fost sarutul cu dulcele lor Sasuke, erau putin iritate dar foarte curioase. Ma uit urat la el gen "Las ca vezi tu" si ii spun ca nu stiu despre ce vorbeste.
- A nu? Si nu iti amintesti nici de cum imi torceai la ureche ce corp superb am si cat de marfa sunt, azi noapte in timp ce dormeam?
Poftim!!!! Frate ori e asta dus cu capul, ori vorbesc eu in somn, ceea ce nu este prea bine. Ii raspund ca era el prea beat si a inceput sa delireze desi stiam ca nu am dreptate, am incercat eu sa ma scap, dar degeaba. Totusi el doar a zambit si a trecut mai departe. Naruto incepe sa chicoteasca facandu-mi cu ochiul, dupa care o saluta pe Hinata spunadu-i ca arata foarte bine azi si pleaca. Ufff ce ma enerveaza ca Sasuke se baga unde nu ii fierbe oala. Acum sunt inconjurata de niste ciudate care ma tot intreaba daca m-am culcat cu brunetul lor superb. Le explic ca nu m-am atins de bunaciunea lor, ba chiar mi se pare foarte enervant. Incerc sa le spun ca eram beata si ca nu imi amintesc prea bine ce facusem, acestea dadeau afirmativ din cap. Si cand mai aveam putin si le faceam sa ma creada, aud vocea uracioasa a Dj-ului. Cum de s-a apucat si el de cumparaturi tocmai azi. Frate, eram doar beata mai lasati-ma in pace. Dar de fapt eram destul de mandra de noaptea trecuta si minteam cand spuneam ca nu fusesem constienta de ceea ce fac, dar nu vroiam sa le dau lor sarisfactie. Oricum el continua :
- Hmmm, papusa dar chiar te-ai miscat bine aseara. Sasuke a fost chiar foarte incantat, la fel si eu!
Se apropie din ce in ce mai mult, pana cand buzele lui erau la vreo 3 cm de ale mele. Imi pune mana pe fund si isi lipeste trupul de sanii mei. Dar nu ma saruta, doar imi sopteste la ureche un loc frumos unde am putea exersa miscarile pe care le-am facut aseara pe ringul de dans. Si cica asa m-ar ierta ca i-am aruncat bautura in fata. Mai trebuia sa recunosc ca nu era urat deloc. Un corp bine lucrat, niste ochi albastri patrunzatori si un par roscat si matasos. Hmmm era o partida buna, dar nu doream sa recunosc nici asta. Ii simteam inca rasuflarea calda, iar respiratia incepuse sa se accelereze, putin mai aproape si mai aproape, un centimetru era tot ce ne despartea. Il targ mai aproape de un perete, prefacandu-ma ca vreau sa-l sarut. Acesta din instinct inchisese ochii si "Pleosc" . Se trezise cu o alta bautura in fata care sa-l racoreasca ca se incinsese prea tare deja.
S-o fi intors el sa-mi zica vreo 2 dar eu plecasem deja cu Hinata. Radeam de ne prapadeam si incepeam sa facem glume pe seama lui. Era ora 4, si noi nu mai stiam ce putem face. Imi era foarte cald si cand ii mai auzeam si pe unii cum ne claxonau ma enervam si mai rau. Nu se mai termina drumul ala, de fapt nu stiam unde mergeam dar vroiam sa plec departe, undeva unde sa nu cunosc pe nimeni.
Dintr-o data aud un motor care ragea fioros in spatele nostru. Ma intorc si observ o masina rosie decapotabila ce stralucea puternic in lumina soarelui. Imi plimb ochii de la roti la geamuri si in final la cei care stateau pe scaune., Cum era de asteptat, nebunii astia de aseara. Sasuke si Naruto nu stiu cum fac de ma intalnesc mereu cu ei. Ne intreaba daca vrem sa dam o tura, iar eu pentru ca tot nu aveam ce face accept. Sar in spate cu Hinata si in urmatorul moment goneam de mama focului pe sosea. Muzica zgomotoasa dar ritmata ne facea sa ne miscam formele iar pe baieti sa isi muste buzele. Urlam ca o nebuna, lasand vantul sa-mi bata cu putere in fata. Il aud pe Sasuke care ne intreaba unde vrem sa mergem. Privesc cerul albastru... simteam nevoia sa ma racoresc. Tip in gura mare " La mareeee". Ce e drept erau vreo 4 ore pana acolo, acestia la inceput nu prea au vrut sa accepte.
- Ha gainuselor, cand dati de distractie o luati la fuga!
Na ca i-am platit-o. Asta spusese el aseara despre mine si normal ca acum a acceptat imediat.
Ma uit pe sosea si zaresc um Jaguar care se luase la intrecere cu o alta masina cred ca era un BMW. OMG sa fi vazut. O luase pe ultima banda de pe partea cealalta. Era nebun, o masina alba venea din fata, iar pe partea cealalta era un tir, nu avea timp sa-l ocoleasca. O sa se izbeasca ..... il vad cum baga viteza si o ia tot inainte. Ce tare a fost. Incep sa strig ca o nebuna " Sasuke, calca pe acceleratie". Si el statea cu gura cascata la scamatoria pe care o facuse cel din fata. Dar parca nu ii venea sa intre intr-o intrecere. Naruto era in culmea extazului si ii spunea ca daca nu baga viteza il pierdem. Vad ca nu are nici un rost sa-l conving asa ca ma asez peste el pe scaunul din fata si apas puternic pe pedala. Acum eu eram la volan, el nu incercase sa ma indeparteze pentru ca pun pariu ca ii placea pozitia.
Ocolesc si eu tirul si zaresc BMW care gonea ca nebunul. Incerc sa ma strecor, desi nu ma prea pricepeam. Ma ajuta Sasuke care isi incolacise mainile in jurul taliei mele. In mod normal i-as fi dat una. Dar acum vroiam mai mult ca orice altceva pe lume sa ajung masina aia. Adrenalina imi curgea prin vene... pana si Hinata era destul de entuziasmata. Urla de mama focului impreuna cu Naruto. Eu le spuneam sa se tina bine ca nu garantam siguranta nimanui. Acestia mai tare radeau. Acum eram in spatele ei, ma uit la indicator si vad ca mergeam cu 240 al ora. Frate mi se parea ca era mai incet. Dar aproape eram la limita, iar rezervorul pe jumatate. Fir-ar. Cati cai putere avea masina aia? Si daca ne prindea radarul apoi eram buna de plata. Totusi nu vroiam sa-i pierd urma. Nu imi dadeam seama cine era la volan, oricum un tip care cred ca avea in jur de 20 de ani. Cand vede ca dorim sa ne luam la intrecere mareste viteza si incepe sa ocoleasca obstacolele. Eu eram exact in urma lui, dar cand am vrut sa-l intrec acesta pune frana. WTF e nebun? Apas si eu cu toata forta pedala, masina incepand sa se clatine putin. Isi scoate capul pe geam si imi arata un semn din ala "frumos". Il vad pe Sasuke cum se infurie, ma aseaza repede pe scaun sau mai bine zis unde aveam loc, calca acceleratie si dusi am fost. Chiar nu credea ca e in stare de asa ceva. Aveam vreo 260 la ora, iar netotul ala se afla in spate de tot. Chiar ma impresionase, ma bucurasem ca pana la urma imi facuse moftul. Ii zambesc gingas si ii multumesc. Acesta rade si imi spune ca cu mine ajunge la spital. Incepem toti sa ne amuzam copios. In final ajungem la mare dar era deja intuneric.
- Si ce? Cred ca o baita sub clar de luna nu strica nu? Le spun in timp ce si ei incepusera sa zambeasca.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)