Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Obsedat de pariuri +16

#1
Hello tuturor. M-am gandit sa postez si eu un fic, stiu ca inceputul este plin de dialog si actiune, pe atunci nu prea le aveam cu descrierea sentimentala. Insa, consider ca nu mai as avea cum sa il "repar", acum =))
Primul capitol este cel mai varza, va asigur =))
Apropo, ficul l-am postat si pe alte forumuri, deci sa nu credeti ca e
plagiat :D

Varsta minima: 16
Gen: aventura
Limba: romana
Observatii cu privire la continut: -
Tipul de comentariu solicitat: critica avansata

Disclaimer: Nu detin nici un personaj - inafara de cele create de mine - ce ii apartin lui Masashi Kishimoti din anime-ul/manga-ul Naruto si nu fac profit de pe urma acestor personaje, intamplari.

Capitolul 1 : Intalnirea


Soarele era la mijlocul cerului arazand puternic, semn ca vara capata din ce in ce mai mult teren. Mai aveam cativa pasi si intram in curtea scolii. De obicei abordam o atitudine misterioasa si indiferenta, insa azi eram cu zambetul pe buze. Ten Ten cea mai baietoasa, rebela si dorita fata din liceu isi pierduse virginitatea cu cateva ore in urma in asternutul meu. Insa trebuie sa recunosc ca pentru prima ei noapte de nebunii (pentru ca eu doar asta ofer), s-a descurcat mult mai bine decat ma asteptam si pot spune ca ma satisfacuse mai ceva ca restul adolescentelor sacaitoare. Era cat pe ce sa fi pierdut pariul cu Naruto, in care eu trebuia sa o cuceresc. Saracuta timp de o saptamana incercase sa reziste tentatiei si sa-si ascunda sentimentele sau mai bine zis poftele, dar pana la urma a cedat cu zambetul pe buze. In momentul in care am pasit spre baieti, acestia stateau la banca noastra care era sub ciresul batran si inalt unde toata lumea dorea sa-si petreaca timpul, am fost intampinat ca de obicei de zgomotele pitigaiate ale fetelor care ma strigau:
- Uite-l pe Sasuke!
-Ahh ce bine arata si azi! Am auzit ca a reusit si cu Ten Ten.
- Nu se poate, fata noastra a pierdut in fata lui? Se pare ca nici ea nu a rezistat, dar nici nu e de mirare cu asa o frumusete care iti face ochi dulci.
Chicoteau si incercau sa-mi atraga atentia, insa scopul meu era sa ajung la banca aceea si sa vad ce fata va face cand ii voi spune:
- Plateste, Naruto, imi pare rau dar ti-am spus ca nu pot pierde nici un pariu.
Naruto, prietenul meu cel mai bun statea alaturi de celelalte sa le spunem "delicatese" ale scolii. Noi eram foarte jucausi. Adica faceam pariuri in fiecare saptamana ca sa mai treaca timpul. Pentru ca mai aveam 2 ani si termian liceul nu doream sa las nici o fata sa-mi scape. De fapt pe la 14 ani eram cuminte si eminent. Insa primeam din ce in ce mai multe avansuri si incet, incet acomodandu-ma cu ideea si intrand in grupul asta am dat de gustul distractiei si pot sa spun ca inca nu ma satur.
Naruto se uita la mine sarcastic si zambeste:
- Sasuke, spre deosebire de tine, eu pana acum nu am pierdut NICIODATA un pariu. Asa ca ar trebui sa nu faci atata caz din asta. Cu toate ca si Neji si Gaara au incercat, nu am facut-o eu. Am hotarat sa te las pe tine sa te bucuri, deci ar trebui sa-mi multumesti.
-Cand am pierdut eu un pariu?
Naruto incepe sa rada:
- Tu chiar vrei sa cred ca ai uitat de....
Dar nu l-am lasat sa continue, stiam ca ma va bate la cap cu aceasi fata si vroiam sa lamuresc lucrurile o data pentru totdeauna:
- Pe bune, iar incepem. Ti-am spus ca puteam sa o am, insa ai vazut si tu ca nu era de mine. Era foarte urata si grasa. A fost cel mai prost pariu pe care l-ai pus vreodata. Si aceea....aceea fiinta pur si simplu intelege... nu era destul de buna. Am rabufnit, dar simtind nervii cum dispar si vazand ca fetele lor devenisera putin mai serioase le spun ca ar trebui sa incepem sa facem propunerile pentru saptamana asta.
- Bine Sasuke. Noi deja am decis "care pe care", si incepe sa rada. Dar saptamana asta e randul meu sa-ti propun pe cineva si daca intuiesc eu bine este si randul tau sa-mi alegi urmatoarea fata.
- Exact. Si m-am gandit ca ar fi destul de amuzant sa vad cum te tii dupa Hinata Hyuga.
Zambetul lui strengar ii aparu pe fata, in timp ce-si baga mana in parul lui matasos si auriu ca spicele de grau.
- Floare la ureche, in doua zile e deja gata. Iar tie ti-o propun pe Sakura Haruno.
Toti au inceput sa rada. Frate, astia sunt idioti? Tocmai le-am spus cu 2 minute inainte ca nu e destul de buna pentru mine.
- Voi faceti cumva o gluma? Si oricum parca plecase acum 2 ani de aici.
- Da. Dar s-a intors. Asculta, am auzit din surse sigure ca s-a schimbat si imi pare rau insa singurele virgine care au mai ramas sunt la a 11 B si 11 D, iar ele sunt in excursie. Plus ca de boboci nu avem voie sa ne atingem, stii foarte bine. Altcineva nu a mai ramas, iar regulile sunt reguli. Pana nu terminam cu fetele de a 11 nu putem sa trecem mai departe.
Se lasa o liniste mortala timp de vreo 2 minute dupa care lui Naruto ii suna telefonul si ma anunta ca Sakura a ajuns. Eu oftez incercand parca sa-mi tin inchisi ochii, ca poate asa ma simteam mai bine. Dintr-o data se aude o muzica zgomotoasa de langa portile scolii. Vad un grup de adolescenti care se saluta intre ei dupa care masina pleaca.
- Pai unde este? il intreb eu pe Naruto, observand ca nimeni nu imi amintea de ea.
- Frate, esti orb? E chiar in fata ta.... imi spune cuvintele acestea muscandu-si puternic buza pana cand a inceput sa-i dea si sangele.
Incep sa rad, nu intelegeam comportamentul lui. Cand ma uit in fata, vad o adolescenta de vreo 17 ani, defiland parca cu picioarele ei lungi ca gatul unei lebede, cu parul roz jucandu-se pe chipul ei fin, cu ochii mari de smarald ce straluceau in soare si cu un corp...pfffff cred ca imi venea sa lesin de atata incantare. Adica daca arata atat de bine de la vreo 30 de metri muream de curiozitate sa vad cum arata de aproape.
Totusi, nu prea imi venea sa cred ca este ea. Si imi tot repetam cuvintele astea in gand pana ce o vad ca se imbratiseaza cu Hinata si cu Ino. Atunci imi dau o palma peste fata. Incep sa zambesc pervers si incep sa o fluier. Jumate dintre fetele din scoala s-au uitat spre mine, inclusiv prietenele ei, dar ea nimic. Radea si vorbea parca neobservand schimbarea din jurul ei. Atunci incerc sa i-o spun mai direct:
-Sakura, la mine sau la tine?
Atunci oberv cum ochii ei mirati se intorc catre mine si ma examineaza, dupa care isi ridica 2 degete le saruta pasional si isi atinge fundul cu ele gen "Kiss my a*s". Zambeste si se intoarce la ale ei.
- Naruto, stii ce m-am razgandit, accept pariul cu mare placere. Acum scuza-ma trebuie sa fac ceva".
Mai erau vreo 5 minute pana se suna. Ce sanse erau, ca fata aia sa pice cu mine in clasa, era clar ca trebuia sa trag niste sfori. Asa ca am alergat repede catre scumpa noastra directoare care avea in jur de 30 de ani si adesea se comporta atat de dulce cu mine.

#2
Te rog sa treci pe la Reguli generale Fan Fiction si de asemenea pe la Ghidul incepatorului si sa te conformezi. Nu este mult de citit, si trebuie aplicate de fiecare data cand mai postezi ceva, indiferent daca este oneshot sau poveste in sine.

Multumesc.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]

#3
Buna tuturor. Am adus al 2-lea capitol, cum am mai spus, pe atunci eram destul de incepatoare.
Si sa ma scuzati din cauza ca nu ma conformasem. Daca inca nu am reusit sa indeplinesc toate cerintele, va rog sa-mi spuneti, ce ar mai trebui sa fac.

Capitolul 2 : Jocul geniilor

Ma asez in banca mea imbratisata de razele blande ale soarelui in timp ce perdeaua purtata de vant se juca agale in parul meu matasos. In momentul acela toate gandurile imi disparusera. Priveam indiferent formele ciudate ale norilor, era un obicei de al meu in momentul in care orele deveneau prea plictisitoare. Atentia imi fusese atrasa de un nor in forma de maimuta ce incerca sa isi bage o banana pe nas. Am inceput sa rad prosteste. Ma uit mai atent si imi dau seama ca animalul era tinut in mana de o fata, nu ii puteam vedea zambetul insa parul lung i se imprastia pe intreg cerul. Desi parea ciudat mi-as fi dorit sa fi fost eu in locul maimutei aceleia. Sa fiu purtat in brate de o fata care sa imi arate un nou sens al vietii. Mereu mi-am dorit sa ma schimbe cineva, dar am pus un pariu cu mine prin care promiteam ca nu ma voi lasa usor si nu voi lasa pe nimeni sa o faca.
Clinchetul suav al clopotelului se auzi, iar agitatia din timpul pauzei se transforma intr-o liniste deplina. Aveam ora cu dirigintele care era foarte sever. Sa fiu sincer a incercat sa ma pedepseasca si pe mine. M-a pus o data sa spal toaletele, scarbos...va dati seama ca nu am facut-o pentru ca scumpa noastra directoare, cum am mai spus avea atentia sporita asupra mea. Ea hotarase ca dragutul de mine nu merita sa fie atat de aspru pedepsit doar pentru ca i-a aruncat testele pe care trebuia sa le dam noi pe geamul scolii.
Imi indrept capul spre usa si observ ca dirigintele intra in clasa cu..... Nu se poate! Cum de ati ghicit? Nici nu ma asteptam la asa o surpriza!
-Sakura Haruno a hotarat sa ni se alature din nou. Desi trebuia sa fie in alta clasa a fost o schimbare de moment. O sa o las pe ea sa se prezinte.
Vocea batranului se auzise foarte incet, dar totusi si noi ca si fata auzisem destul de clar cine va fi noua noastra colega. Sakura se uita putin prin clasa si lua cuvantul:
-Cred ca multi dintre voi ma cunoasteti deja. Asa-i?
Jumatate de clasa da aprobator din cap. Aceasta zambeste si spune:
-GRESIT! Nu ma cunoasteti deloc. De fapt nu mai sunt cine eram de mult timp si consider ca unii dintre voi nici nu ar trebui sa incerce sa-mi fie prieteni deoarece, (isi intinge degetul lung, il plimba putin prin clasa si ciudat se opreste chiar la mine) deoarece nu insemnati nimic.
Era chiar foarte serioasa cand a spus cuvintele astea si chiar m-a marcat putin fraza plina de dezgust pe care mi-a daruit-o. Se pare ca printesei i-a cam inghetat inimioara de cand a plecat de aici. Dar nu e nici o problema un sarut mititel de la mine cred ca e de ajuns sa topeasca toata gheata, sa am o noapte bestiala si sa castig pariul.
Profesorul si el buimacit la randul lui deoarece nu se astepta la o replica atat de aspra o intreaba unde vrea sa stea. Mai sa-mi pice fata cand am vazut ca arata banca lui Naruto. Acesta statea deja cu Hinata, se pare ca baiatul trecuse la actiune.
-Vrei sa stai in banca cu domnisoara Hyuga?
- Nu. Vreau sa stau cu blondinul de langa ea.
E hai ca asta-i buna. Pot spune ca nu mi-a picat bine deloc. Am sperat ca Hinata sa refuze insa a acceptat bucuroasa si s-a asezat in banca cu mine privindu-ma prietenos. Dupa asta aia doi au inceput sa rada si sa glumeasca. Toata lumea se uita la ei, inafara de bosorg care cred ca era prea surd ca sa-si dea seama de ce se intampla. Totusi il vad pe Naruto cum isi intoarce privirea catre mine sau mai bine zis catre Hinata. Si atunci mi-a picat fisa. Daca el se dadea la Sakura de ce sa nu fac si eu acelasi lucru cu bruneta de langa mine.
Bun sa trecem la actiune. O intorc spre mine si ma uit in ochii ei, iar ea se inroseste ca un rac. Cand sa deschid gura sa-i vorbesc, se indreapta repede catre mine ma saruta dulce, dupa care fuge la baie. Toata clasa inclusiv dirigu nu intelegea ce se intampla. Ma uit catre banca unde se afla Sakura si observ ca cei doi se uitau mirati la mine. Probabil ca vazusera ce se intamplase cu adevarat. Sakura incepe sa chicoteasca dupa care vrea sa isi reia discutia cu Naruto. Insa acesta scotea fulgere pe ochi. Se vedea ca nu ii convenise deloc ca ma dadusem la cine nu trebuia. Am incercat sa-i explic prin semne ca nu am facut nimic, dar ma pufnea rasu. Si pe cuvantul meu chiar as fi ras daca nu as fi vazut ca Sakura zambeste pune mana pe obrazul lui Naruto si dupa 3 secunde ii vad cum se saruta de mama focului. Si ce mai sarut zici ca intre ei se dadea o lupta. Observam cum il muscase de buza inferioara tragandu-l mai aproape de ea, in timp ce Naruto isi plimba limba pe obrazul ei. Sa fiu al naibii daca mai pomenisem asa ceva. Simteam o furie pe care nu puteam sa o descriu. Imi venea sa trantesc toate bancile, sa sparg geamurile, sa ma iau la bataie cu Naruto orice frate, numa sa ii fac sa se opreasca.
Soneria se aude si asta m-a bucurat din suflet. O vad pe fata cum se ridica imi face cu ochiul si pleaca. Nici eu nici Naruto nu cred ca am inteles ce s-a intamplat. Oare ei ii placea de Naruto? Sau se juca cu amandoi? Era clar ca ceva se intampla si aveam de gand sa aflu. Am incercat sa ma calmez dar ma trezesc cu un pumn ce cred ca mi-a strambat maxilarul. Il vad pe asa zisu meu prieten cum ma trage de tricou si incearca sa ma mai pocneasca o data, insa de data asta i-am prins pumnul si l-am impins pana in banca vecina.
- Frate, ce crezi ca faci? il aud cum zbiara la mine. Dupa care vine mai aproape si imi spune incet, astfel incat sa nu auda nimeni. Sasuke ai incalcat regulile pariului. Stii bine ca exista consecinte daca te apuci sa saruti o fata care a fost propusa pentru pariu.
- Am incercat sa-ti explic ca nu eu am sarutat-o. Pur si simplu s-a intamplat ce nu intelegi. Dar tu ce scuza ai? Spre deosebire de tine noi doar ne-am atins buzele, dar la voi nici sarut frantuzesc nu cred ca se putea numi.
- Nu stiu. A fost o reactie pe moment. Eram furios. Hai mai bine sa uitam, altfel o sa avem probleme daca afla si ceilalti. Oricum nu merita sa ne certam noi doi pentru niste...fete, dar ultimul cuvant il spusese foarte incet.
Dupa un minut am inceput sa radem de situatia ciudata in care ne-am aflat. Ne-am gandit ce am putea face dupa ore si Naruto a spus ca e petrecere la rampe, asa ca am hotarat sa mergem acolo. La rampe era un loc special pentru liceenii ca noi. Acolo se adunau biciclistii, rolerii si restul care aveau chef de adrenalina, iar in fiecare vineri se dadea o petrecere asa de week-end. Pentrecere e putin spus, noaptea nebuniilor era mult mai potrivit. Nu se mai tinea cont de nimic si daca iti rupeai gatul si mureai acolo, aia fiind atat de beti incepeau sa rada de tine.
Mai privesc o data cerul si observ ca norul acela disparuse. Oftez prelung si ma gandesc sa ma duc pana la baie, inainte sa se sune de urmatoarea ora. Si ce sa vezi, treceam linistit pe hol cand aud de dupa colt rasul printesei care se putea auzi de la un kilometru. M-am apropiat astfel incat ea sa nu-si dea seama ca sunt acolo si am ascultat:
- Bravo Hinata, ti-am zis eu ca poti sa o faci. Mersi, esti cea mai buna prietena, nu stiu ce m-as face fara tine.
- Cu placere! spune putin rusinata bruneta. Dar nu inteleg de ce ai vrut sa fac asta.
- O sa afli la momentul potrivit scumpa mea... totul la momentul potrivit.
Mi se paruse chiar sinistra vocea aia, insa aflasem ceva lucruri interesante si nevrand sa fiu prins ma indepartez repede de ele. Intrand in baie ma dau cu putina apa pe fata si incerc sa ma gandesc la ce au spus. De ce o pusese pe Hinata sa ma sarute, ca pe urma sa faca si ea acelasi lucru cu Naruto? Oare incerca sa ne faca sa ne certam? Dar de unde stia ca Naruto o vroia pe Hinata si eu aveam treaba cu ea? Sa fiu sincer daca stau bine sa ma gandesc ne comportam chiar urat cu ea inainte sa arate atat de bine :
....Flashback.....
Eram pe acoperisul scolii si munitia adica mai bine spus baloanele cu apa erau pregatite. Eu si cu Naruto incercam sa depistam cele mai bune tinte. Cand vedem o rozalie mai ceva ca un balon ca isi face aparitia. Ne certam putin care dintre noi sa o stropeasca. Facem jocul ala prostesc "piatra hartie foarfece" si din fericire hartia acopera piatra deci am castigat. Iau unul dintre baloane. Ma straduiesc sa nu rad si ii dau drumul. In urmatorul moment se aude "Pleosc" exact in capul rozaliei. Aceasta cu lacrimi in ochi incearca sa-si dea seama ce se intampla dupa care obervandu-ne incepe sa strige cat o tin plamanii:
- Idiotilor! Va urasc!
Iar noi incepeam sa radem din ce in ce mai tare.
...End Flashback....
Era clar ca e un joc de-al ei. Oricum se vedea ca e desteapta, adica s-a folosit de noi si aproape ca eram sa ne luam la bataie. M-am hotarat sa intru in joc mai sigur pe mine ca niciodata. Trebuie sa spun ca daca nu auzeam ceea ce tocmai a spus eram ca o pasare prinsa in colivie. Un joc pervers intre doua genii, oare care dintre noi va castiga? Ma intorc in clasa cu zambetul pe buze si mainile in buzunar, simtind puterea ce imi inconjura tot corpul.

#4
Sa stiti ca la acest capitol e nevoie de o melodie ca sa va dati seama despre ce e vorba. Cea mai potrivita dupa mine este Timbalad feat Nelly Furtado - Promiscuous. Chiar daca e putin cam veche pe ea ma bazez. Versurile merg ca la carte, o sa mai scriu secvente din cantec pe parcurs, nu vreau sa va zapacesc de tot deci o sa scriu versurile in romana ca sa va vina mai usor.
P.S: Capitol cam lung =))


Capitolul 3: "Mamaaa!"

Sakura pov.:

Fericirea mi se vedea pe chip. Planul sau mai bine zis jocul asta imi facea placere. Figurile lor chinuite care ma implorau din ochi sa le spun ce se intampla, ma satisfaceau pe deplin. Aud zgomotul zurliu al clopotelului si ma indrept spre clasa. Spre surprinderea mea baietii stateau amandoi in banca si radeau de mama focului. Am vazut cum Sasuke se uita la mine si imi zambeste cu subanteles, lucrul asta mi-a cam displacut. Am incercat sa nu il iau in seama si m-am concentrat pe restul orelor plictisitoare care parca nu se mai sfarseau.
Ceasul batea ora 18:50, elevii molesiti si cu dureri de cap se indreptau agale spre casa. Insa aveam de gand ca azi sa dau proba pentru echipa de volei. Avand in vedere ca la scoala mea veche eram capitan de echipa nu mi se parea un lucru atat de greu.
Cand am plecat acum doi ani de aici, am simtit cum sufletul respira usurat. Nu mai suportam lumea asta care radea de mine, sau mai bine zis de greutatea mea. Am trecut prin multe clipe grele si pline de lacrimi, ei nu intelegeau cum ma simt. Nu imi intelegeau durerea si efortul pe care il depuneam pentru a ma schimba. M-au facut sa ma simt un nimic.
Dar lucrurile s-au schimbat. Am intalnit persoane noi, care mi-au devenit prieteni si m-au ajutat sa trec peste, inscriindu-ma la volei. Fiind absorbita parca de acest sport m-am antrenat din rasputeri sa devin din ce in ce mai buna, fara sa observ ca acele kilograme suparatoare dispareau usor usor.
Am capatat incredere in mine, am destul curaj ca sa ii fac praf pe cei care m-au facut sa ma simt astfel mai ales pe el..... Sasuke Uchiha, cuceritorul, cavalerul si printul tuturor fetelor din scoala. Incepuse sa se dea la mine, eu chiar credeam ca simte ceva, dar mare mi-a fost surprinderea atunci cand mi-am dat seama ce vroia de fapt.
Eram prin zona, cand Naruto a inceput sa rada zgomotos de Sasuke care incerca sa-i explice sau mai bine zis urla ca pariul asta cu mine trebuie sa se schimbe. Blondul se apropie de el si ii spuna sa vorbeasca mai incet ca poate aude cineva. Deci asta este faza cu gasca lor de baieti rai. Pustanii astia, ca altfel nu pot sa-i numesc se distreaza pe seama fetelor inocente, dandu-le sperante si pe urma aruncadu-le ca pe niste carpe. Era si eu sa cad in plasa daca nu as fi fugit ca disperata din locul asta infect. Si tind sa cred ca am fost propusa din nou ca pariu pentru Sasuke. Era clar, pentru ca atunci Naruto s-ar fi comportat altfel in momentul in care saraca Hinata la sarutat pe tampitul ala.
Gandurile ma apasau puternic, incercam sa ma desprind de ele dar nu reuseam. Ajunsa in sala de sport ma prezint cat se poate de frumos avand in vedere starea in care ma aflam si incep sa dau proba. Pot spune ca profesoara a fost placut impresionata si a decis sa ma bage in echipa. M-am imprietenit repede cu fetele de acolo, plus ca si Hinata si Ino erau in echipa m-am acomodat usor.
Palma mea se lovea cu putere de balonul alb facandu-l sa zboare dupa bunul meu plac. Picaturile sarate ce se dezlipeau usor de chipul meu se izbeau puternic de podea.
Am jucat vreo 2 ore in continuu, dupa care antrenamentul s-a sfarsit. M-am dus la dusuri si am lasat ca apa cristalina sa imi invaluie corpul. Mirosul sapunului de portocale imi inunda usor narile facunda-ma sa tresar. Asta chiar m-a revigorat. Simteam cum toata oboseala disparuse, ma uit la ceas si observ ca este 22:12. Chiar m-am speriat, pierdusem si autobuzul, iar fetele plecasera deja. Ma imbrac repede cu hainele de schimb din nefericire erau prea subtiri. O pereche de blugi scurti, o camasa alba mai sus de buric prinsa cu o funda si niste tenisi de aceeasi culoare. Era clar ca o sa dardai pana acasa. Totusi ma simteam prea bine ca sa ma mai supere ceva.
Am iesit din scoala si imediat am simtit aerul ce ma imbratisa cu raceala lui. Lumina suava a lunii era singura ce ma ghida, iar stelele de pe cerul intunecat ma priveau curioase si asteptau sa vada urmatoarea mea miscare. Drumul asfaltat parca nu se mai termina, ma uit din nou la ceas 22: 40. Nu era deloc bine, ma intreb daca parintii erau ingrijorati. Telefonul ramasese fara baterie deci nu aveam cum sa-i anunt. M-am hotarat sa o iau prin parc, deoarece drumul era mai rapid asa. Arunc o privire si imi dau seama ca totul este linistit. Era putin periculos, dar am hotarat ca e mai bine sa o iau pe aici.
La inceput totul era bine, insa incetul cu incetul am inceput sa vad umbre care se miscau pe langa tufisuri si sa aud zgomote nu tocmai placute. Inaintam rapid, cautand o iesire cat mai apropiata de locul in care ma aflam. Insa singura era la cativa kilometri, iar eu eram aproape de centrul parcului. Nu prea cunosteam bine zona, dar stiam ca in mijloc sunt rampele. Acolo era un loc destul de mare. Se pare ca acea constructie era cam ciudata. Oamenii au sapat o gaura destul de adanca au cimentat-o iar rampele au fost amplasate inauntru, prin urmare eu eram deasupra lor si trebuia sa ma feresc cat puteam de bine de acel loc.
O muzica infernala imi acopera auzul. Si atunci am vazut ceva ce nu prea mi-a facut placere. Zici ca era noaptea retardatilor. Zbieraturile si gemetele lor puteau trezi si mortii. Frate, nu era nici un copac liber. La fiecare se aflau cate 2-3 adolescenti, in mod normal ai putea spune ca faceau dragoste, dar era prea putin spus ca amestecatura aia de betie cu sentimente si pofte se putea numi asa. Unul dintre ei se intoarce spre mine si gafaind ma intreaba daca vreau sa-i iau eu locul fetei suspendate de copac, mi se facuse greata si am plecat mai departe. Vroiam sa scap mai repede din infernul ala si sa ma prefac ca fusese doar un cosmar. Aratau exact ca niste zombii imbatati, nu imi era frica ca puteam pati ceva, deorece cred ca daca le dadeam un pumn erau deja in lumea viselor.
Era prea intuneric, nu recunosteam pe nimeni, incercam sa-mi pastrez calmul si cand in sfarsit reusesc simt ceva umed pe obraz. Ce scarbos... unu care trebuia dus la sapoca ma linsese. Ma sperii si ma impiedic de niste cabluri cazand in locul unde se aflau rampele pe o saltea, tipand cat ma puteau tine plamanii. Muzica se opreste si o lumina nu foarte puternica fu aprinsa. Acum toti retardatii se uitau la mine. Incerc sa ma ridic si sa ma scutur dar observ ca hainele imi erau cam sfasiate. Grozav Sakura, acum ce o sa te faci? Dintr-o data aud o voce dulce care ma striga. Imi intorc capul si observ ca e Sasuke cu o sticla de bere in mana, iar Naruto zacea aproape lesinat, se pare ca spre deosebire de brunet acesta era beat mort deja. Desi nu vroiam sa o recunosc m-am bucurat ca i-am vazut pe ei.
- Hei, copilo! Ai invitatie? se auzea vocea dj-ului care sa zic ca avea in jur de vreo 20 si ceva de ani.
- Pe bune? Iti trebuie invitatie pentru nebunia asta?
Il observ cum se incrunta. O Doamne, dau de belea, se vede ca face semn unor musculosi sa vina si sa-mi faca felul. Nici nu-i invinuiesc, adica nu cred ca politia ar fi prea incantata sa auda de asa "petrecere".
- Eu am invitat-o. Dar am crezut ca nu mai vine pentru ca mi-a spus ca ii era putin rau. Ma bucur ca ai ajuns! Sasuke imi zambeste parca incercand sa-mi spuna din priviri sa intru in joc.
Eram prea uimita ca ma aparase, asa ca dau doar aprobator din cap. Chiar ii eram foarte recunoscatoare, pana cand am auzit-o si pe asta.
- Hei lume, daca tot aveti de gand sa va holbati la fata, atunci va va prezenta un spectacol incendiar ca astfel sa se scuze ca va intrerupt din micile voastre afaceri.
Urletele huliganilor se auzeau si din departare. Ceee!!!! Da ce sunt eu, o pitipoanca? Inteleg ca vrea sa ma ajute, dar zambetul ala pervers pe care mi-l arata, imi da de inteles ca abia asteapta sa ma umileasca. Dintr-o data se aude din nou vocea groasa a nesuferitului cu muzica.
- Atunci s-a stabilit. Vom avea un concurs. Pisicuta asta care nu stiu de unde vine si cum o cheama va concura cu irezistibilul nostru camarad care n-a pierdut in viata lui un astfel de joc, unicul Sasuke. Jocul va fi.... hmmmm....va veti misca corpurile pe ringul de dans in asa fel incat sa-l faceti pe cel de langa voi sa strige "Mamaaa!".
Din nou Ceeee! Ma uit la brunet si vad ca si lui ii picase fata. Totusi observ ca situatia nu e prea roz. Daca tot trebuie sa o fac atunci o sa ma asigur ca ii dau o lectie pe care nu o s-o uite. Ochii au inceput sa-mi scanteieze si asteptam ca sunetul muzicii sa ma poarte pe culmile cele mai inalte ale nebuniei si perversitatii.
Sasuke :

Se uita la mine si asteapta un raspuns. Ei bine, nu ma deranjeaza sa o vad cum se chinuie sa ma cucereasca. Astfel imi va fi mai usor sa castig pariul. Mai am vreo 5 zile si cred ca e momentul sa inceapa si distractia.
Boxele date la maxim ma zguduie pe dinauntru. Vantul bate puternic, iar sapca mea neagra imi zboara. Melodia incepe, hmmm Promiscuous, e chiar buna. Sa vad cum stie sa se miste pe ea, nu cred ca ma va impresiona, dar totusi sunt curios.
Imi prinde sapca. Se apleaca senzual... isi pune cu grija o mana pe picior si imi face cu ochiul, semn ca avea de gand sa ma doboare. Se ridica, inca avea mana pe sapca picioarele ei de felina incep sa se miste usor, pasind ritmat pe fiecare sunet. Cu capul in jos dar totusi agila defileaza spre mine cu incredere, un inceput bun e timpul sa prind si eu ritmul melodiei :

(Ce mai faci tanara domnisoara?
senzatzia pe care mi-o dai ma innebuneste
nu e voie sa te joci cu mine
oricum mi-am pierdut cuvintele cand am vb prima oara)

Ajunge in dreptul meu si se linge pe buze, dupa care se duce in spate, urcand cu mana la gatul meu masandu-l usor. Imi pune sapca la loc dandu-mi-o peste ochi si in urmatorul moment ma tranteste de un perete bagandu-si piciorul intr-un loc in care hormonii incep sa-si faca de cap. Va dati seama ce am simtit in momentul acela. Melodia ca si ea continuau sa ma inebuneasca :
(te asteptzi sa-ti dau ce vrei pur si scimplu
dar ma vei respecta o data ce-ai primit ce vroiai?
nu pot decat sa incerc,da-mi doar o sansa
care-i problema?nu vad nici un inel pe degetul tau..)

O trag usor punand-o pe ea la perete si incerc sa o sarut, dar ma impinge, se da peste cap, intinzandu-si picioarele lungi ajungand din nou in mijlocul ringului de dans.Imi arata fundul ca si cum m-ar invita sa il obtin. Promite multe fata se pare ca s-a schimbat mult. Felina asta cred ca ar putea sa ma satisfaca chiar foarte bine, ma intreb de cate prezervative o sa avem nevoie?

Sakura :
Vad ca e cam ametit, a vrut sa se joace cu mine? Inseamna ca trebuie sa se joace si cu focul. Continuam sa imi misc formele apetisante facandu-i semn sa se apropie. Mana mea se plimba de la sani spre fund si invers. Imi muscam putin degetul, asteptand sa ajunga langa mine... si in acel moment incepe refrenul. Ce sa mai astept sa vina el? Nu mai bine sar eu direct?
(fata promiscua
oriunde ai fi
sunt singur
si te vreau pe tine

Ma ridic si incep sa alerg .... simteam adrenalina care nu inceta sa-mi umble prin vene..

(baiat promiscuu
tu stii deja
ca sunt doar a ta
si-atunci ce mai asteptzi?
fata promiscua
ma exciti
stii ce imi doresc
si eu am ce vrei tu)

Acesta ma prinde de maini si parca ghicind ceea ce vroiam sa fac ma trage usor, iar eu alunec printre picioarele lui ajungand spate in spate.
Simt mainile lui cum ma ridica spre cer tinandu-ma de fund, iar eu incolacindu-ma in jurul corpului lui bine lucrat incep sa ma joc in parul lui matasos. Ii simteam caldura si respiratia proaspata.. mai ca imi venea sa strig eu prima "mama"... prima litera iesindu-mi pe gura, dar ma opresc la timp lasand sa iasa doar un simplu marait. El incepe sa zambeasca cu subanteles crezand ca mai are putin si ma inebuneste. O sigur! De parca atunci cand m-a luat in brate, mi-ar fi dat lovitura de gratie! Vezi sa nu!
Si in acel moment simt cum ma ridica si mai sus picioarele ajungandu-mi pe umerii lui si ma invarte sarutandu-ma pe abdomen...ahh asta chiar a fost buna, aproape ma topisem de atata fericire. Dupa care imi da drumul incet lasand ca corpul meu sa se prelinga de al lui. Ma concentrez asupra versurilor si ma gandesc la urmatoarea miscare.

(baiat promiscuu
hai sa ajungem la acel moment
pentru ca suntem pe drumul cel bun,
esti gata?)

Ma dau inapoi si incep sa-mi las fundul purtat de ritm. El vine langa mine, ma prinde de talie si incepe sa mimeze o scena plus 18. Se aud strigatele celor care stateau pe margine. Asta imi da curaj, nu ma las mai prejos. Il imping mai incolo dupa care asezandu-ma pe asfaltul rece, stand intr-o pozitie ca si cum as incerca sa fac podul numai ca spatele il tineam mai sus de maini, incep sa-mi unduiesc corpul in valuri. Iar zbieraturile alora incep sa se auda de 10 ori mai tare. Il privesc seducator si il vad cum isi musca buza de placere.

Sasuke :

Mii de sunete incearca sa-mi iasa pe gura dar nu o sa-l las pe nici unul sa evadeze. O trag mai aproape dorind sa-i simt sanii cum se lovesc de mine. Aceasta se intoarce imi da tricoul jos si incepe sa ma sarute de la gat in jos. WTF!!! Daca nu se termina melodia asta repede cred ca o sa cedez sau o sa inceapa sa imi curga sange din nas.

Sakura:

(te vreau alaturi de mine
la fel ma vrea toata lumea
baby,putem fi discretzi
lasa garda jos,nu tre sa stie nimeni
daca esti de acord,stiu un loc unde putem merge
drept ce fel de tipa ma iei?)

Baiatul asta nu stie cu cine se pune.Observ cum incep sa prind teren. Nu mai am mult si il fac sa cedeze. Ma uit la rampa cea mai de sus. Se pare ca si el face acelasi lucru. Zambim amandoi pervers, ma ia in spate sau mai bine zis ma intoarce cu capul in jos dupa care incepe sa urce spre rampa. Eu il strang de fund ca sa-l fac sa simta ceva, iar acesta mai mai sa pice din picioare. Incep sa rad zgomotos ca si cum si eu eram deja beata. Ajunsi in varf il trag de tricou pana la marginea rampei si ii spun cat de suav dar in acelasi timp marsav mod posibil:

- SPUNE-O!
- Dupa tine!

(nu fi rea,nu fi afrurisita
nu fi rau,nu fi afurisit
hey!nu fi rea,nu fi afurisita
nu fi rau nu fi afurisit
asteapta,nu insinuam nimic rau
dar parca te si vad goala in fata mea
simtind ca asta doresc sa-mi arati.
imi aratzi?
stii ce vreau sa spun
girl,sunt cam nebunatic,n-ar trebui sa-mi spui asta
incerc sa iti ghicesc gandurile)

Putin enervata il trag mai aproape muscandu-l de buza puternic. El isi pierde echilibrul. In acel moment simteam placerea si nebunia asa ca sarim amandoi in gol.
Nici nu-mi pasa daca ne rupeam gaturile. Totusi am avut noroc ca jos era o saltea deci impactul fu unul mai moale.
Ma simteam cam prost, pur si simplu nu vroia sa o spuna... haide omule, fa-o te rog fa-o, spune-o o data. Inchisesem ochii, iar glasul lui mirat dar in acelasi timp grozav de incantat se facu auzit:
-"Mama - mama" !!!

Sasuke:

Nu o sa va vina sa credeti ce am vazut. In timp ce cadeam am observat cum bluza i se rupe asa ca am desprins usor sutienul. Se pare ca era atat de emotionata incat nici nu si-a dat seama. Acum sta deasupra mea, iar privelistea pot spune ca e uimitoare. Chiar nu m-am putut abtine adica am vazut eu la viata mea multe, dar nici chiar asa plus ca sunt si naturali. Cuvantul acela blestemat ba chiar 2 mi-au iesit pe gura exact cand melodia s-a terminat. Fir-ar!
Toti adolescentii care au privit pot spune eu destul de excitati scenele, au inceput sa o strige si s-o laude pe rozalie. Ce mai, doar nu reuseste o fata in fiecare zi sa ma inebuneasca in halul asta, incat sa ma faca sa sar de pe o rampa.
Am pierdut recunosc, dar seara nu s-a terminat. Cine stie poate pana la sfarsitul noptii o sa castig premiul cel mare.

#5
Interesant, mi se pare interesant, mie imi place pana acuma ficul tau , ideea e ok si ultimul capitol m-a dat gata pe mine. Scrii bine dar ai grija pentru ca in unele locuri folosesti 'tz' ceea ce nu se face. Mi-a placut foarte mult ultimul capitol, ai si descris bine scena de dans. Atitudinea personajelor e buna desi peste tot il intalnim pe Sasuke cel pervers( si la mine in fic e putin:p) oricum narezi bine. Nu prea ma pricep eu la partea asta cu descrierea, dialogul etc. dar eu ma gandesc ca tu ai stat bine la categoria asta. Oricum ideea m-a prins pe mine si pot spune ca o sa citesc in continuare si astept next-ul. Spor la scris!
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#6
Am aterizat şi eu pe aici. Da, da, deci ador ficu' ăsta şi ultimul capitol pur şi simplu... pfff.. m-a dat gata! Vreau nextu'. unde-i nextu?
Sper să postezi cât mai repede.. că-s extrem de curioasă! Îmi place de Sakura, atitudinea ei de felină sălbatică, mrrr. De Sasuke.. ce să zic? E un pervers! numa la sânii se uită!!! da ştii ce? Îmi place! Ador ficu şi aştept next' să mă anunţi când postezi!
Baftă la tastat şi Ja nee.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#7
Ma bucur ca va place cat de cat.
Tin sa mentionez inca o data ca acest fic nu prea are descriere sentimentala. Eram mai pe la inceput si nah inca nu eram obisnuita.
Oricum sper sa va placa si urmatorul capitol.


Capitolul 4 : Printre nori

Adolescentii urlau ca niste lupi flamanzi. Pot spune ca atmosfera devenise incendiara, cred ca nimeni nu se astepta ca marele Sasuke Uchiha sa piarda un pariu in fata mea. Ce e drept nu va fi singurul pariu pierdut de el saptamana asta, dar toate la timpul lor. Eu doar trebuie sa rezist si sa nu las tentatiile sa puna stapanire pe mine.
Imi fac curaj si deschid ochii. Ce sa vezi? Nesimtitul ala se uita destul de amuzat fluturandu-mi sutienul. Ceee!!! Ma uit la mine si imi dau seama de situatia jenanta in care ma aflam. Ii spun sa mi-l dea inapoi dar incepe sa rada, dand negativ din cap.
Ma ridic furioasa incercand sa-l conving, dar observ cum pramatiile se adunau in jurul meu cica sa ma felicite... da sigur, veneau sa se holbeze mai bine. Eram putin speriata.Trebuia sa gasesc ceva cu care sa ma imbrac. Deodata simt o mana pe picior, era Naruto care incerca sa se trezeasca si el din betie. Ii vad hanoracul alb si ma gandesc ca eu aveam mai multa nevoie de el, asa ca incerc sa il scot. Acesta incepe sa se zbata de zici ca vroiam sa il violez, iar eu bineinteles ca daca aveam mainile pe hanorac a observat si el panorama. Se holba ca nesatulul in timp ce a pus mana pe unul dintre ei. Ma infurii la culme dandu-i un picior acolo unde il doare mai tare inrosindu-ma ca un rac. Dupa ce m-am acoperit, am privit lumea ce se tot aduna, iar eu stiind ca intru intr-o nebunie si vazand ca el doar statea tolanit pe jos de ras, am hotarat sa nu las lucrurile asa.
- Ascultati-ma cu atentie. Prea-iubitul vostru "tovaras" a pierdut pentru prima data un pariu. Dar nu va faceti griji... ca sa va mai inviorati pierzatorul asta va va face cinste cu cate o lada de bere. Deci mergeti si serviti-va.
Incep si eu sa rad isteric ca astfel sa ii dau o replica dar il simt cum ma strange furios de mana. Dupa care cu o voce destul de serioasa, care sincer pe mine ma amuza imi zice:
-Cum adica sa platesc eu ce consuma aia?
- Asta este pentru ca nu mi-ai dat sutienul. Dar acum nu mai conteaza. Pastreaza-l ca un suvenir. Eu plec acasa!
Imi intorc capul, incercand sa-mi dau seama cum sa scap mai repede. Dar vocea lui care devenise dintr-o data dulce si protectoare ma roaga sa mai stau. Eu am incercat sa ii spun ca parintii vor fi ingrijorati si normal, putea el sa ma conduca acasa sau macar sa-mi spuna sa am grija? Nuuu...a inceput sa rada si sa-mi spuna ca nu stiu ce e aia distractia si ca atunci cand dau de ea o iau la fuga. Sincer m-a cam deranjat. In ultimii doi ani, am savurat distractia si bautura din plin. Numai ca eu aveam limite spre deosebire de ei. Plus ca in acel dans am lasat sa iasa toata nebunia din mine. Chiar m-am distrat! Desi nu simteam nimic pentru el, trupurile noastre au fost chiar la unison. Incepeam sa ma gandesc la toate scenele ce se petrecusera cu cateva momente inainte. Cum mainile lui calde ma mangaiau usor si cum buzele noastre aproape se unisera intr-un sarut. Sincer am vrut mai mult.... am vrut sa vad cum saruta... am vrut sa-mi dau seama de ce e atat de marfa.....am vrut sa traiesc ceva live, intens.... dar daca dansul acela nu a fost adrenalina pura inseamna ca eram foarte greu de satisfacut. Adica in ciuda imprejurarilor l-am facut praf, totusi vocea lui continua sa imi sune in cap :
- Si vrei sa spui ca eu trebuie sa suport costurile doar pentru ca faci tu fite? Scuze pisicuto, dar va trebui sa-mi dai mult mai mult ca sa-ti fac pe plac.
Sa-mi faca pe plac? O nu, a facut-o! A reusit sa ma infurie, nu i-a ajuns lectia de mai devreme. Vrea sa ma cunoasca cu adevarat? Atunci hai sa-i arat ce inseamna adevarata distractie.
- Bine, desteptule, ce zici de inca un pariu? Care dintre noi bea cel mai mult. Cine cedeaza primul plateste tot ce natangii astia au consumat!
Nu stiu ce imi venise. Nu aveam nici un ban, iar pentru mine pariurile astea erau destul de periculoase. Plus ca daca ma imbatam nu mai eram sigura de ceea ce faceam si s-ar putea ca maine dimineata sa ma trezesc goala langa el intr-un tufis. Totusi il vad cum rade satisfacut. Se vede ca si el se gandea la aceasta posibilitate. Nu sta mult si accepta. Dar nu stiu cum, un tampit auzise ce am vorbit si ii cheama si pe restu spunand ca se face un concurs de baut. In urmatorul moment se facuse un cerc mare, erau in jur de vreo 50 de persoane, fete, baieti, Domnu stie, eu sincer nu puteam sa-mi dau seama. In mijloc erau vreo 15 lazi de bere si un asa zis arbitru. Jumatate dintre ei erau beti, dar totusi eu eram fata. Cata bautura puteam sa suport. Plus ca nici Sasuke nu era beat, deci aveam putine sanse sa-l inving.
- Nu conteaza cine castiga dintre ei. Noi avem regulile noastre. Daca cazi inaintea mea, pregateste-te sa-ti scoti banii din buzunar.
Acesta incepe sa ranjeasca....
- Vei regreta acest pariu, stiu prea bine ca nu ai nici un ban la tine. Asa ca va trebui sa platesti altfel.... incepuse sa rada destul de tare.
Miza era prea mare. Mi-am dat seama imediat de modul in care avea de gand sa ii platesc. Oricum am intrat in asta si trebuie sa ies cu capul sus. Sa ma culc cu el nu era deloc o optiune. Mai bine imprumutam bani de la mafie si tot plateam.
Jocul incepe.... Eu nu am de gand sa pierd......Dar stiu sigur ca nu o sa castig!
Il aud pe dj cum striga "Primul pahar". Nu a fost prea greu, se pare ca era chiar buna berea. Ma uit in jur, vreo 4 cazusera deja. Sasuke se uita indiferent la paharul din mana lui, iar Naruto urla de mama focului la unu care era deja mort.
Dj-ul continua "Al 2-lea" , " Al 3-lea" si tot asa pana am ajuns la "Al 20 -lea". Simteam cum totul se invartea rapid in jurul meu. Deja imi venea sa vars, mi se parea prea mult. Dar Sasuke nu avea nimic. Astepta ca arbitrul sa continue. Naruto si el se tinea destul de bine, incepuse sa danseze pe acolo, cat despre restul, ei bine mai ramasesera dintre cei pe care ii cunosream Neji, Choji, Sasori, Gaara, Temari si Konan ... a nu stai saraca a cazut, oricum mai erau in jur de 20 de adolescenti. Inghiteam din ce in ce mai greu, paharele se goleau, iar stomacul imi era dat peste cap.
- Deja nu mai poti pisicuto? se auzea vocea lui care devenise enervanta.
- Musca-ti limba si pregateste banii, papusel!
Il vad pe Neji cum se pregateste sa vomite si incep sa ma simt mandra. Adica Neji nu era un orisicare. Ma ridic incercand sa ma tin pe picioare, dar nu prea reusesc si cad in bratele lui Gaara. Ma apropii tot mai mult de buzele lui si incep sa-l sarut. Nu stiu ce era cu mine, dar simteam ca trebuie sa scap de greata aia care nu ma lasa in pace. Baiatul nu a refuzat, dar dupa ce am terminat cu el, il vad cum cade lat la pamant. E adevarat ca il zgaltaisem cam mult, deci era ceva firesc. Ma uit din nou la Sasuke... si el de abia isi mai tinea ochii deschisi. Incep sa urlu ca o disperata spunandu-le la toti ca imi este foarte cald. Il aud pe arbitru cum striga "Al 35-lea pahar" . Il dau pe gat intr-o secunda dupa care ma indrept spre el, ii iau tricoul care avea un craniu mov pe spate, ma dezbrac de hanorac spunand "Sunt 100% naturali", dupa care ma imbrac cu tricoul. Choji inca mai tragea la pahar, dar cand ma vede se ineaca si incepe sa vomite. Destul de scarbos, ii arunc hanoracul peste cap ca astfel sa nu il mai vad si incep sa sorb din "Al 36-lea pahar". Naruto devenise dintr-o data la fel de vesel ca mine. Incepem sa ne tinem de gat unul pe altul si sa cantam "Pusca si cureaua lata/ Ce tampit e Sasuke cateodata".
Cred ca si ala era deja destul de beat deoarece radea si ne aproba spunand sa i se dea urmatorul pahar. Arunc o privire spre concurenta, nici nu observasem cum amaratii aia zaceau pe acolo. Mai ramasesem eu, Naruto, Sasuke si inca vreo 5 tipi drogati rau de tot carora nu le puteam vedea fata. Dupa ce il bausem si pe cel de-al 39-lea incerc sa ma ridic dar aterizez intr-un spagat. Naruto se impiedica de mine si saracu dus a fost. Acum eram la numarul 40. Sincer nu credeam ca o sa ajung pana acolo. Dar simteam ca nu mai pot sa beau nici unul. Facusem ochii cat cepele vazand paharul care mi se paruse ca se facuse si mai mare. Mana imi tremura de-a binelea. Il duc la gura, incep sa beau. Dar imi venea sa vomit. Era clar, atinsesem limita. Doar o minune, mai putea sa ma salveze. Il vad pe brunet cum se stramba. Dj-ul ma avertizeaza ca trebuie sa beau. Nu imi amintesc prea bine, dar stiu ca i-am zis o injuratura de aia frumoasa. Naruto se pare ca o aude si incepe sa rada foarte tare dand din maini si din picioare. Nu stiu cum a reusit sa-mi loveasca paharul. Tot lichidul scurgandu-se pe pamant. Toata lumea se uita acum la Sasuke care vomita, dupa care intorcandu-si privirea catre mine si paharul meu gol si striga " Al 41-lea". Da ce? Crezi ca ma mai interesa? A pierdut el si asta era tot ce conteaza. I-am zis tapitului de Dj sa-si bea el paharul aruncadui-l in fata dupa care ma intorc cu spatele.
Muzica incepu sa rasune zgomotos, eu radeam prosteste spunand la toata lumea ca Naruto era cel care facuse toata treaba. Nu stiu de ce nu am tacut, probabil pentru ca eram prea beata. Totusi se pare ca nimeni nu ma lua in seama. Cred ca era in jur de 3 noaptea. Incerc sa ma ridic, dar vazand ca nu reusesc ma tarasc spre brunetul care era intins in fata mea. Am incercat sa-i spun ca trebuie sa plateasca, dar vazand ca nu reusesc si probabil din cauza ca bautura ma afectase destul de tare, il sarut ca o nebuna. Acesta imi raspunde, limba lui incercand parca sa-mi ajunga pana in gat. Bratele lui ma trageau usor dar cu forta mai aproape de el. Mainile mele se jucau in parul lui in timp ce incercam sa-mi mangai corpul de cel al brunetului. Incepem sa scoatem niste sunete destul de ciudate, el imi da tricoul jos. Saruturile ajunsesera de la gat la sani si tot asa pana la elasticul de la lenjeria mea intima. Da ce? El credea ca nu sunt cat de cat treaza? S-o creada el, vroiam doar sa experimentez macar un sfert din ceea ce ar fi trebuit sa se intample. Incercam sa-mi dau seama de ce era numit o bunaciune. Nu stiu daca din cauza betiei, sau poate chiar era real, oricum stiam ca daca vreodata vroiam sa fiu satisfacuta gasisem persoana potrivita la care sa ma duc. Ma dau inapoi, punandu-mi degetul pe buzele lui si ii zic:
- In visele tale!
L-am vazut zambind spunandu-mi ca in curand voi fi a lui. Dupa care nu imi mai amintesc nimic.
O voce stridenta si suparatoare, mi-am intiparit-o in minte ca fiind a Dj-ului se face auzita :
- Scularea mumiilor, e timpul sa va tarati in grotele voastre!
Soarele ma mangaia blajin incercand sa ma trezeasca. Capul imi plesnea de durere si ma simteam foarte obosita. Incerc sa-mi dau seama unde ma aflu, dar nu reusesc decat sa disting figurile adolescentilor, care se impleticeau in drumul lor spre casa. Eu eram intre Sasuke si Naruto. Nu stiu cum de ii tineam pe amandoi in brate. Incerc sa le spun sa se trezeasca, dar nu are nici un efect. Enervandu-ma le dau cate un pumn in cap, acestia sar in picioare ca arsi. Dupa ce isi dau seama de imprejurari se uita la mine, si incearca sa ma ajute sa ma ridic. Punandu-mi mainile in jurul gaturilor lor incep sa ma tarasca spre casa. Eram inca destul de beata asa ca nu reusisem sa scot nici un cuvant. Nu mai intelegeam ce e cu mine si nici nu aveam de gand sa aflu. Ajungand in fata portii, ma rezem de gard. Le fac un semn cu mana si le spun sa plece. Acestia se tineau unu de altu si incercau sa vada drumul mai departe. Eu ma tarasc pana in pat si adorm fara sa ma mai gandesc la altceva.

#8
Doamnne! Genial capitol, genial! Sasuke, scumpule, pune-ţi pofta în cui! Ahaha, mă bucur că Sakura nu se lasă uşor, în fond aşa-i trebuie lu' Sasuke. Ca de obicei, Naruto cântă şi mă încântă!
"Pusca si cureaua lata/ Ce tampit e Sasuke cateodata". Woai cât am râs la faza asta!!!
Deci, încă odată felicitări pentru capitol şi aştept un next, mare şi frumos cât mai repede, altfel explodez! A fost frumos, genial, minunat, îţi ador pur şi simplu' ficu!
Să mă anunţi când postezi (sper cât mai repede). Baftă la tastat şi Ja nee'.

EDIT Daria: 25. Nu mai aveti voie cu quote, decat cand vreti sa evidentiati ceva cu bold. Un exemplu bun dupa cum se poate aplica, ar fi aici, post-ul lui Cyber. In rest, doar ca sa va mariti postul si sa spuneti ''oh, ce frumos, ce romantic!'', numai este acceptat.

Daca este cu bold nu inseamna ca nu-i quote, dar ti l-am lasat asa. Deja este iritant, te-am mai avertizat de doua ori la profil si de mai multe prin a iti edita postarile.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#9
Foarte tare!:)) Deci am ras la capitolul asta cum nu am mai ras de mult. Ai continuat bine si chiar mi-a placut capitolul, dar atitudinea Sakurei a lasat un pic de dorit, adica inteleg ca era beata dar... oricum a fost foarte amuzanta tipa. Cat despre Sasuke de abia astept sa vad ce gandeste el, iar Naruto a fost cel mai tare in capitolul asta. De abia astept continuarea. Spor la scris!:)
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#10
Waaaa,mamă,mamă ,mamăăăă ! O spun de zece mii de ori dacă e nevoie ! Ăsta e cel mai genial fanfic citit de mine !Îl iubesc,ador,îl de toate ! Personajele sunt fantastice ,le ador ! Sakura e aşa o felină adorabilă şi smexeh ! Ah,şi de Sasuke mai trebuie să zic ceva ? Mrrrr ! Da,ai dreptate,nu prea e descriere sentimentală p'aci,da nici nu e nevoie cu aşa situaţii incitante ! * laughing *
Dialogul mă dă gata,îl ador ! E cireaşa de pe tort,e minunabil ! Of,gata,am înebunit !
Mă anunţi când apare next-ul daaa ? Daaa ?
Ä‚ lot of hugs and kisses.
Ciuuuuus ! xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)