Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] A splash of color on a black sheet [SasuSaku]

#11
Wow,deci nu l-a recunoscut,ma mir! :-o Oricum,ma bucur ca nu inca,era prea devreme,asa e mai interesant! :bv: Astept next-u'! :bye:
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#12
Hey am trecut si eu pe aici.
Deci ce sa iti spun imi place mult ficul si vreu sa ma anunti cand pui nextul si e super tare!!;););)
Spor la scris si multa inspiratie!;););)
JA NE!!!!
[Imagine: ok_5820.jpg]
[align=center]
Asa arata o iubire adevarata!!333

#13
E binisor , greseli de tastare , n-am vazut , mi-ai indus niste emotii , oarecum ... A inceput sa ma doara iar spatele .Sakura e aroganta , Sasuke indierent si distant ... Cum ii stiam .Imi place cum evolueaza totul , ma faci curioasa cea ce ma face sa doresc nextu` , deci , grabeste-te ^ - ^
Bye !

#14
Hey^^ Da stiu, nu am mai trecut de mult, dar am citit fiecare capitol in parte.
Ai un stil aparte de a povesti si care nu m-a plicitist, deloc. Ai ingeniozitatea de a nu intra cu detali inutile. Bravo.
Acum legat de ultimul capitol: Poi, ai folosit lini de dialog, putine, dar unele chiar eficiente. Dialogul in care Sasuke ii zice Sakurei ''Fetita rasfatata...''bla, bla, bla; asa, el inca era ametit, lipsit de vlaga si nu avea cum sa spuna atatea propozitii (asta este parerea mea).
Deci nu puteam sa zic un fel de pa, pa, daca nu ziceam ca imi place intalnirea dintre cei doi. Original ;))
Oke, bafta la scris.

P.S. A da am uitat sa zic ca mai ai cateva greseli de taste :D
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Europe Skies [ Sky and Color ] Julliette . 5 4.512 01-03-2012, 04:13 PM
Ultimul răspuns: Color


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)