Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My works

#1
[Imagine: badtime.png]
[Imagine: wellknow.png]
[Imagine: clashv3.png]
[Imagine: circusv2.png]

#2
Uuu, it seems that we have an expert here. I like that 15

Okay, I have to admit this - I am not good at vectors, and other things you did, but I know tot do some things xD. Poate ca nu sunt demna sa las pareri, dar o fac:

1 - I so love it, ador culorile ce predomina, ador ideea, ador absolut tot. Dar parca, ceva nu e la locul lui, sau nu ar cam trebui sa faca parte din lucrare. Maybe the tiger [but i love him T.T] or maybe the wings, or the interior... lol chiar nu stiu, dar parca ceva nu e bine, dar tot imi place T.T

2 - one single word - wooow! Excelent job, imi place, banuiesc ca ai avut ce lucra la el. "Lucrul" ala din mijloc, zici k e un ochi, sau zici k e un omulet cu mainile sus XD saaaau un logo pt windows, sau multe altele [vad multe la ora asta] - o mica intrebare, ce ar insemna? 21

3 - 4 - those two are really perfect 22 chiar nu am ce sa le zic in afara ca sunt perfecte, ultima e bestiala rau, je luv asta <3

Wait for some more works to see your great talent :]]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#3
S'aci dau de tine. Ne cunoastem noi.
Ca sa nu fiu off-topic, lucrarile sunt grozave, bestiale, dementiale, lala.
Ca sa zic asa, din cauza ta m-am interesat si eu mai mult de large art, si am lasat semnaturile intr-un colt intunecat. Au devenit emo din cauza asta, but i don't care. kinda.
Anyway, gr8 job, dude. Keep workin', si cine stie, se mandreste si ROMania cu un artist?
[center][Imagine: afternoon.png]
A Little Piece Of Heaven[/center]

#4
Prima poza este destul de draguta, dupa cum a spus si Alysu imi place ideea...Culorile sunt frumoase, s-au asortat, prima oara ma gandeam ce legatura are una cu alta...si de ce e facuta in felul acesta, dar dupa mi-a placut <3.
A doua poza este si ea draguta. Chiar imi place foarte mult. Culorile...efectele tot. Este reusita, dar nu mai reusita ca prima. Nu stiu...n-am observatii, sunt destul de bune.
A treia si a patra...chiar nu vreau sa stiu cat ai lucrat la ele. Cred ca ti-au dat o durere foarte mare de cap T___T.
As vrea sa stiu de cand lucrezi in PS..
Take care si revino cu lucrari noi <3.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)