Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My silly gfx >_>

#21
Nu ai pentru ce . Chiar ca , foarte repede .
Revenind .
Prima poza :
E draguta , imi place poza aleasa si culoriile . Dar parca se vedea mai findca daca fondul nu intra in acea fata . Iar fata ei pe partea stanga [ stiu . . . ._. exprimarea mea e varza ] parca strica dar parca nu strica . Anyway . Tot draguta ramane .

A doua poza :
Imi place mult melodiile tipei care canta . . . text - ul chiar e unul potrivit - parerea mea , si imi place si cum e pozitionat . Acelasi lucru ca la primul sig . Cute .
Pentru o incepatoare te descurci din ce in ce mai bine .

Ma bucur ca nu te lasi batuta la cateva critici ajutatoare . Ma bucur ca le intelegi rolul in care tu sa evoluezi in ceea ce faci .
O sa las un critic adevarat si pricepul in acest domeniu sa iti dea critici si sa iti spuna unde mai ai de lucrat .

Ceao la urmatorul sig ; )) .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#22
Sankyu Omogen ca ai mai dat pe la mine si pentru ca mai incurajat. Acum o noua semnatura. Dar cred ca am dato in bara cu el T_T. Ma rog , am incercat.

[Imagine: 84424468.jpg]


Cam atat. :]
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#23
Nu ai pentru ce.
Deci pot spune ca ai mai evoluat in cea ce priveste photosop-ul.
Imi place mult textul ales si culorile de pe langa el. Nu ma prea pricep la Gfx dar dea bea astept sa vad ce ai sa mai lucrezi. Nu prea imi place ' personajul ' dar parca poti vedea prin el. Dar totusi e foarte okey. Vad ca te descurci si sper sa mai faci alte lucrari.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#24
Sankyu ca ai mai dat pe la mine. Am revenit cu o noua semnatura si sper sa fie mai buna >_>
[Imagine: kissmes.jpg] -prima versiune varza
a doua imi place mai mult

[Imagine: kissmea.jpg]

Sper sa va placa ^_^
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#25
O noua semnatura... E cam varza dar ma rog.. Asta dupa 2-3 luni dupa ce mam lasat. T_T Si nu stiu cred k o so fac din nou.
[Imagine: clsignnou.jpg]
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#26
Sankyu Craci ca ai dat pe aici si miai analizat posturile. 21 [Imagine: ziulica5.jpg]


Sper sa fie ceva de ea.
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#27
am revenit dupa pauza lunnnga. sper sa fie mai bun signul asta si sa arate un mic progres O_O.

[Imagine: ziulica205.jpg][/URL]
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)