Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ideea de shounen-ai a ficului?
Da
92.86%
39 92.86%
Nu
7.14%
3 7.14%
Total 42 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

My overcast abyss is gone [shounen-ai]

#81
Fata mea, si cu sfarsitul asta ma lasi nedumerita :-?
Nu stiu daca mai pot zice ceva, mi-am inghitit limba. A fost si sunt sigura ca va fi un fic superb.:X:X
Stii foarte bine parerea mea despre fic da' totusi o mai repet :))
Este un fic de oscar:-? pot spune (daca nu ma insel) unul dintre cele mai bune de pe site.
Lasand partea filosofica:))
"Don't worry. Tin sa va anunt ca in proportie de 70% sunt dispusa sa fac o parte a2a a ficului. Am idei. Nu stiu exact cand va aparea primul capitol, as vre asa iau o pauza intre ficuri [ nu lunga, cam 2 sapt]. Sa'mi spuneti ce parere aveti despre asta. "
Personal, sunt de parere ca ar fi un mare pacat sa inchei ficul :-? Uita-te la vizualizari peste 7000.
Si ca sa-ti zic drept Te implor sa continui =))
Na c-am zis-o :">:))
Succes in continuare:*:X>:D<


Daca exista cineva care te poate rani, atunci exista si cineva care iti poate vindeca rana.

#82
Nu stiu de ce parere sunt ceilalti dar mie imi place ca ne-ai lasat noua, cititorilor, libertatea de a alege ce se intampla in continuare. Poate ca au plecat cu bine de acolo si au trait in fericire si armonie XD. Sau... poate ca au fost prinsi tocmai cand ieseau din sat si omorati desi nu-mi doresc asta. Deci depinde de imaginatia fiecaruia cea ce se intampla in continuare.
Mi-a placut din prima clipa acest fic si sincer sunt putin trista ca s-a terminat.
Dar, asa e viata... orce are cap are si coada.
Te pwp si sper sa ne incanti cat de curand cu un nou fic.
Te pwp.
:bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#83
Hello dear, do you remember me ? :>
Eh..vin si eu ca nesimtita dupa juma de an inapoi pe forum si primul post pe care il fac este aici la fabulosul tau fic >.< Sa sti ca nu am abandonat niciodata de citit aceasta capodopera xD Cand am avut timp am trecut pe aici si am mai citit un capitol-doua. So..te rog sa ma ierti pentru lungaaa mea absenta xD A fost si este in continuare un an greu pentru mine, cu scoala asta si cu toate treburile pe cap >.> Cine mai are timp liber. Dar acum sunt aici :>
Soo...in primul rand imi pare rau ca s-a terminat, deoarece din punctul meu de vedere a fost un fic foarte, foarte bun. Te asigur ca este primul fic anime din categoria naruto pe care il citesc. Stilul tau de a scrie, ti-am mai spus, este unul unic si foarte frumos din toate punctele de vedere. Ai idei si primul rand originalitate :] Ce n-as da sa am si eu o imaginatie de asta xD Inca din primul capitol am fost atrasa de aceasta poveste, de actiunea ei si in primul rand de personajele fic-ului. Am putut intelege de fiecare data ce simt personajele, ce cred si cum sunt ele cu adevarat. Ma bucur ca in final Sasuke a realizat cat de mult tine la "piticania" lui si ma bucur ca au ramas impreuna. Nu se putea fara un happy ending, right ? Totusi..nu imi place ca s-a terminat atat de brusc xD Vroiam mai mult...sper sa apara un sezon doi, eu inca ma rog la unul, deoarece s-a terminat prea brusc si nu am putut afla mai multe. Chiar as dori sa faci o continuare, deoarece stiu ca tu ai idei si o imaginatie bogata :] Sau daca nu faci o continuare poate ne uimesti cu o noua creatie ? :> Dar totusi eu vreau o continuare :]] Si cu siguranta nu sunt singura.
Ce pot sa mai spun? Ficul a fost un adevarat succes, o adevarata arta xD Mi-a placut enorm de mult, unul dintre ficurile mele preferate de pe animezup.
Eu iti urez succes in continuare in tot ceea ce faci si te felicit pentru tot ce ai facut.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)