Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My gfx ^^

#1
Imi place foarte mult sa lucrez in Ps si mi-ar placea si mai mult daca as avea mai multa experienta , pe care imi este lene sa o capat din munca si lucru .
Am cateva signatures vechi , sper sa va placa si una mai recenta facuta acum cateva zile .
Vreau multe multe sfaturi si critici , sunt incepatoare si vreau sa progresez. deci sariti pe mine!!
vechi:
1.[Imagine: 2nvyvqb.gif]

2.[Imagine: 2nbyb2p.jpg]

3.[Imagine: 2u5t05s.png]

4.[Imagine: 2aeqbmd.png]

5.[Imagine: or88pw.png]

6.[Imagine: 2gvsn4k.png]
cea facuta acum cateva zile, nu mai stiam sa fac aproape nimic ,uitasem tot dupa cum se vede:
7.[Imagine: 2m2hs9c.jpg]
Acelea erau nick-urile mele vechi.

#2
Oho..sunt prima care-ti lasa comm... ^______^ .
Deci, eu nu sunt prea buna la gfx [defapt sunt varsa dar asta nu se pune xD] asa ca nu prea stiu cum sa iti comentez siguri39
Totusi..pot zice ca imi plac si esti destul de buna !
Cel mai mult imi place sigul cu "L" bine intales , doar e printre personajele mele favorite 8 .
Si ultimul mi s-a parut interesant...cum am mai zis esti buna la gfx .
Astept si alte creatii de-ale tale..65 . C'ya !
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#3
am facut sig-uri noi
din amintiri ^^ ca sa zic asa
rezultatul ->
[Imagine: fykeio.jpg]

[Imagine: 1zo85mp.jpg]

[Imagine: 2j19dfa.jpg]
Sper sa va placa si sper sa mai treaca lumea si pe la posturile altor membri *_*

#4
Imi plac si chiar te descurci bine, esti pe drumul cel bun sa zic asa 10
Vad ca folosesti culori si nuante foarte interesante care scot in evidenta renderul, la primul sig, de la recentul tau post, mi-a placut, insa incearca sa scoti mai bine in evidenta renderul, el fiind punctul si centrul de atractie al sigului.

Incearca niste tutoriale, le poti gasi pe deviantart.com si incearca sa pui si un text pe langa render, de obicei ajuta si transmite un mesaj anume.
Incearca sa nu mai folosesti culori prea tipatoare altfel rosti sa nu se mai distinga nimic.

Eu iti urez succes, mie mi se par foarte dragute, mai ales a doua din recentulk tau post.
ja`
-

#5
pai uite unele noi ^^
[Imagine: 2my0kux.jpg]
[Imagine: amcoxf.jpg]
[Imagine: oum59v.jpg]

#6
Frumoase semnaturi @_@ îmi plac in mod deosebit ultima şi cea cu Poseidon :X primesti requests?? 5 onegai shimass praise dacă poti una bucată semnatură cu Ichigo T_T priti pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz 5


baftă-n continuare şi să ai inspiratie 5 *hugs*

Slot edt: Aici comentezi lucrarile. Request-urile se depun in topicul lor.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)