Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My drawings

#11
(18-03-2012, 11:55 PM)Айноя A scris: Chiar îmi voi cere scuze, nu trebuia să îți spun că ești proastă - nu ești. M-am exprimat în repezeală. De fapt ești foarte rece și chiar nu ai niciun fel de tact în tine. Mai faci și concluzii pripite, cum am spus mai înainte - scuipi pe munca oamenilor. Și sarcasmul tău e sec. Îmi pare că ești foarte nefericită în viața de zi cu zi, de îți verși veninul pe la topicuri de genul. Dar nu e treaba mea. Acum mi s-a făcut milă de tine. Chiar nu înțeleg ce-i cu schimbările astea de dispoziție. Rog să fie șterse toate posturile astea care îmi murdăresc topicul sau chiar topicul. Dacă vă trebuie dovadă pentru warnul meu, faceți Prt Sc. O seară bună.

Narnia: Știu perfect despre ce warn mi-ai dat, dar nu îmi pasă, nu mă rețin mult aici.
Hmm, sunteți atât de corecți toți și nu vedeți sub nasul vostru, dar le dați altora în cap. Îmi vine să vomit.

Sa vad sub nasul meu ce? Ipocrizia ta? Sarcasm? Pff, ala nu e sarcasm, sarcasmul este atunci cand utilizezi cuvinte vulgare cu ironie, prima care a inceput cu "proasta/scuipa" ai fost tu din cate vad. Tu faci acuma un talmes balmes de tot rasul, ii zici ei sa nu traga concluzii pripite dar tu faci fix acelasi lucru amestecand un forum virtual cu o viata reala. Te rog inca odata sa te calmezi de la aceste comentarii puerile. Pentru cineva care are 20 de ani tu nu prea te comporti ca atare.

As dori sa stiu exact ce nu vad sub nasul meu. Ori aduci dovezi ori iti tii gura si inghiti in sec.

#12
Daca mi-ai fi facut comentarii de genul in fata, te-as pocni, dar suntem intr-un mediu virtual si din cate vezi inca poti sa postezi, nu ti-am sters nimic si nici nu ti-am dat warn. Deci incearca sa sari peste drama llama pentru ca nu ti-am patat threadul in niciun fel. Viata mea este chiar foarte ok, cel putin sunt pe picioarele mele nu ca alti copii raniti la corason pentru ca nu sunt apreciati la adevarata lor 'valoare'. Nu pari sa ai 20 de ani.

Nu imi trebuie mila si compasiunea ta, daca aveam nevoie de hartie igienica ma duceam la supermarket. Eu o rog pe Aly sa lase posturile ca mica demonstratie. Daca iti vine sa vomiti iti pot recomanda Rennie sau Tagremin pentru senzatia de voma.

Am fost putin sarcastica aici, dar nu mi-ai vorbit in cel mai frumos mod. Ti-am intors moneda doar pe jumatate.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#13
(18-03-2012, 11:55 PM)Айноя A scris: Chiar îmi voi cere scuze, nu trebuia să îți spun că ești proastă - nu ești. M-am exprimat în repezeală. De fapt ești foarte rece și chiar nu ai niciun fel de tact în tine. Mai faci și concluzii pripite, cum am spus mai înainte - scuipi pe munca oamenilor. Și sarcasmul tău e sec. Îmi pare că ești foarte nefericită în viața de zi cu zi, de îți verși veninul pe la topicuri de genul. Dar nu e treaba mea. Acum mi s-a făcut milă de tine. Chiar nu înțeleg ce-i cu schimbările astea de dispoziție. Rog să fie șterse toate posturile astea care îmi murdăresc topicul sau chiar topicul. Dacă vă trebuie dovadă pentru warnul meu, faceți Prt Sc. O seară bună.

Narnia: Știu perfect despre ce warn mi-ai dat, dar nu îmi pasă, nu mă rețin mult aici.
Hmm, sunteți atât de corecți toți și nu vedeți sub nasul vostru, dar le dați altora în cap. Îmi vine să vomit.

Fetita, nu este prima data cand jignesti un user la nervi. Daca nu iti poti stapani diareea verbala, iti sugerez un Smecta si o doza de lamaie. Si asta nu numai pentru forum, ci si in viata de zi cu zi. Vorbitul ca la satra nu face pe nimeni mai impunator, asa ca te invit la o gura de aer inainte sa mai zici ceva ce ti se pare inteligent. Asta si un ban daca te mai prind o singura data ca jignesti pe cineva. The rest of you quit it. You're better than this.

Nu ma intereseaza cum vorbesti in grupul tau cul de prieteni care probabil cad pe spate cand te aud injurand, aici pe forum te comporti civilizat, capisi?

[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]

#14
(19-03-2012, 08:20 AM)Aleksandr A scris:
(18-03-2012, 11:52 PM)Narnia A scris: Aleksandr, te stiu, esti de cand e zupul, dar daca te mai prind odata ca faci afirmatii pe care nu le poti sustine cu probe, gen
Citat:lia... nu crezi ca exagerezi? daca ai ceva personal cu userul nu veni cu asemenea rahaturi 21 daca era copiata, arata exact ca imaginea aia. eu o suport [in calitate de desenator], si sa lucreze cat mai mult, chit ca deseneaza dupa imagini, chit ca nu, asa isi formeaza mana. cred ca tu esti cea care ar trebui sa aiba warn, ca nu stii sa apreciezi o munca depusa de un user care e nou in domeniul acesta.
te-as ruga sa te abtii de la comentarii pentru ca imi displac certurile.

Auzi, tu cati ani ai? ti se pare ca am vrut sa incep o cearta? afirmatii pe care nu le pot sustine cu probe??? ceee? bai ce am zis eu acolo era o parere, ca nu mi se pare normal ca lia[careia i s-a urcat rolul de moderator la cap] sa vina cu sacrcasmul ei de doi bani, si sa ameninte ca da warn ca nu ii plac ei desenele cuiva.
Daca ma stii de cand zupul, atunci ai incredere in mine ca stiu ce zic.
ciao.
Nu i s-a urcat nimanui functia la cap. Lia a fost mereu directa. Poate esti tu de cand e zupul dar nu ai observat-o pana acum. Are multi ani inainte, iti spun si atata timp cat a acceptat ca afirmatia ei a fost putin exagerata nu isi avea loc comentariul tau.
M-am abtinut pentru mesaje in topic, ca sa le postez la profil si am vorbit si cu subsemnata [fata cu nume turcesc] pe messenger. Dar acum ca iti vad si postul tau, nu ma mai abtin. Si tu tragi concluzii pripite. Te-a deranjat, okay am inteles din primul tau post. Nu trebuia sa faci 100 de alte posturi la fel.

Daca mai vad din partea ta un singur astfel de comentariu, vei primi warn. Si din partea altora care se baga. Nu voi sterge niciun comentariu. Vreau sa vad cine se mai baga in discutie cand aceasta este rezolvata.
Alecsander iti propun un lucru: Controleaza-te. Nu era nevoie de afirmatia ta. Exista PM si mess. Tu nu ai auzit de ele?

[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#15
(19-03-2012, 08:20 AM)Aleksandr A scris:
(18-03-2012, 11:52 PM)Narnia A scris: Aleksandr, te stiu, esti de cand e zupul, dar daca te mai prind odata ca faci afirmatii pe care nu le poti sustine cu probe, gen
Citat:lia... nu crezi ca exagerezi? daca ai ceva personal cu userul nu veni cu asemenea rahaturi 21 daca era copiata, arata exact ca imaginea aia. eu o suport [in calitate de desenator], si sa lucreze cat mai mult, chit ca deseneaza dupa imagini, chit ca nu, asa isi formeaza mana. cred ca tu esti cea care ar trebui sa aiba warn, ca nu stii sa apreciezi o munca depusa de un user care e nou in domeniul acesta.
te-as ruga sa te abtii de la comentarii pentru ca imi displac certurile.

Auzi, tu cati ani ai? ti se pare ca am vrut sa incep o cearta? afirmatii pe care nu le pot sustine cu probe??? ceee? bai ce am zis eu acolo era o parere, ca nu mi se pare normal ca lia[careia i s-a urcat rolul de moderator la cap] sa vina cu sacrcasmul ei de doi bani, si sa ameninte ca da warn ca nu ii plac ei desenele cuiva.
Daca ma stii de cand zupul, atunci ai incredere in mine ca stiu ce zic.
ciao.

Sunt mai mare fata de Despina, a.k.a Ahnor sau Aynoia sau orice alt nick isi mai pune. Conteaza exact cat am?

Voi nu stiti romana si continui sa v-o spun, Lia nu a utilizat sarcasm, a utilizat ironie, daca nu stii diferenta te-as ruga sa te informezi de pe google sau din DEX - Dictionarul Explicativ al Limbii Romane.

Eu ti-am zis sa te calmezi si sa nu mai continui, ceea ce vad ca faci.

Te stiu, esti tipul care in 2008 i-a zis Shivei ca nu stie sa deseneze, esti de asemenea persoana care i-a zis lui Artist/Sibel sa nu mai faca chibi-uri pentru ca nu sunt bune de nimica, de asemenea cred ca anul asta faci 18 ani, vrei sa continui? Ah da, arati exact ca userul Lelou.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)