Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My digidrawings :P enjoy them :D

#1
Acesta e MetalGreymon ^__^
[Imagine: 02022008314.jpg]

WarGreymon
[Imagine: 02022008311.jpg]

Tai
[Imagine: 02022008310.jpg]

Tai and Agu chan
[Imagine: 02022008308.jpg]

sper sa va placa 10
[Imagine: 1qpfcw.png]
Fetele cuminti mie-mi plac...Ca-s innebunite dupa baieti rai,defapt;x

[Imagine: chibi_302.gif]
V°●๋•ß- ß ♫♪ §hลq °●๋JaY , chibi-ul lui Jay

#2
foarte interesante...

la prima nu vad greseli semnificative ^^ imi plac detaliile

pe al doilea il iubesc!! pur si simplu excelent ^o^

al treilea are oproblema la conturulfetzei,a putin cam ascutit, din cate vad eu, dar poate ma inselSmile ceva mici probleme si la ochi, sau imi trebuiesc mie ochelari

la ultimul nu vad greseli importante,doar cateva mici "abateri" ^^

ganbatte kudasai!!

#3
Mz foarte mult ^^
mai am aici
[Imagine: 22072008398.jpg]
[Imagine: 22072008397.jpg]
[Imagine: 22072008396.jpg]
E Sousuke trist!
Sper sa va placa si l-am pus pe caiet de mate..scuze dar mi-e lene sa ma duc sa-mi iau maculator 20(
[Imagine: 1qpfcw.png]
Fetele cuminti mie-mi plac...Ca-s innebunite dupa baieti rai,defapt;x

[Imagine: chibi_302.gif]
V°●๋•ß- ß ♫♪ §hลq °●๋JaY , chibi-ul lui Jay

#4
Oky Tai! ^_^

1)Imi place.Ti-a iesit destul de bine,ai fost atent la detalii dar vad o mica problema la torace.tabla aia sau cum sa ii zic nu e plasata prea bine dupa forma corpului ^_^
Textul...mai trebuie lucrat dar in mare e bine,foarte bine ....9

2)Capul nu e chiar la mijlocul corpului iar X alea de pe piept nu sunt simetrice restul e foarte bine.Imi place foarte mult ca ai adaugat multe detalii
....9,7

3)-_-" SEC ...nu se compara cu celelalte .E mult prea slab.Nu sunt umbra,nu sunt detali ...nup... 7

4)O.O la asta inafara faptului ca parul e cam mare la fel si gura nu am nimic de comentat dar inteleg ca asa e personajul..............................10

5) cea cu sousuke..... Incearca cand colorezi sa faci totul in aceiasi directie.Arata foarte urat sa mergi ba in stanga ba in dreapta oricum...nu pun la nota coloratul...
schita:Imi place.Poate umpic mai multe lini dar in mare e grozav ....9,8

sfat:mai pune poze 3
o.o" wot

#5
*giggles* hello Tai ^_^ Hmm deseennee yuppiiii uh daca nu te superi sa le comentez doar pe ultimele fiindca mi
seface soomnn 21 [stiu ca e devreme dar nu vreau sa ma mai culc la 5 T.T] aahh let's see ce avem aici ^^
Primul cu Sousuke,
Cel colorat ^^:
Oh damn ce trist e T.T...si singurul motiv care imi vine in minte e kaname ^^ oare pentru ea plange? T_T [ha ha nu e stilul lui]
Imi plac lacrimile alea ebundente <3 si faptul ca i-ai facut caul aplecat ca si cum ar regreta...Si parul ti-a iesit bine
Now cateva defecte...am impresia ca are gatul ceva cam scurt si gros :] il face sa para mai gras..sau mai indesat 39 cam asta ar fii defectul desenului 21
Ah si imi place cum l-ai desenat din profil 39 [eu nu sunt deloc buna la desene din profil T.T...nici nu am prea incercat 21]
Cateva umbre l-ar fi facut superb <3...pe fata si pe camasa..ah si pe par da ce dragut ar fi fost ^^

The second one..pai tot la gat ar fi problema 39....in rest nu vad nimic prea evident O_O...si asta imi place dar mai mult cel colorat ^.^....si se vede mai neclar [din vina aparatului banuiesc ^^...sau scaner] eh anyway ultimele doua seamana foarte bine 21 [logic daca e acelasi desen..dar de exemplu primul si ultimul nu seamana asa fiindca primul e colorat bla bla]

Iti sugerezi ca inainte sa incepi desenul sa faci o mica schita,ajuta foarte mult
-------->
[Imagine: face_tutorial.gif]
Cam asa...e simpla si usor de realizat ^^ si te asiguri ca simetria e aproape perfecta...
Okeee now i'm out
bye bye hug
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#6
i like 'em a lot...esti bun...
1)frumos...a iesit bine zic eu
2)si acesta la fel ca si primul
3) capul e cam in dreapta(personajului)-stanga noastra
4)asta e preferatul meu

cel cu sousuke e chiar de necomentat... good job... keep drawing..
Houses here!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)