Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My collection of creations ^^'

#1
Yeah... stiu ca nu-s prea avansata, dar incerc pe cat se poate sa invat cat mai mult si sa imi iasa ceva cat mai bine... Pai, sa incepem expozitia... Voi incepe cu cateva ceva mai vechi... si va voi duce la cele mai noi ^^ Momentan am ramas in pana de idei la semnaturi (de fapt mai am vreo doua da alea-s de rezerva ^^') asa ca m-am dat pe avatare ca din astea nu prea fac des... So, let's begin!

Avatare:
1. Angels from above
2. Simple Avatar
3. Munto Avatar
4. Sounds Avatar
5. Red Rose Avatar
6. Cuteness Avatar
7. Beauty in Blue
8. Heart and soul

Asta a fost cu avatarele xD Acum sigurile...

1. Dreams come true
2. Bewitching experience
3. Don't get lost in my dreams - comanda
4. Freedom Fighter
5. Burning Passion
6. Burst Angel
7. Flowers Bloom
8. Underwater sig
9. Fantasy World
10. Kimono Sig
11. Angiery Sig
12. Chrono Crusade Sig
13. Munto Signature
14. Simple Sig
15. Passion Sig
16. Autumn Rose

Si doua wallpapere si nu va mai stresez xD

1. Angelic Fighter
2. Underwater

Hehe, the end xD Waiting for opinions xD

#2
Meow, stiam eu ca te cunosc de undeva. I <3 your creations. Nu stiu cum le faci dar iti ies superb. Ce n'as da sa pot face si eu semnaturi ca tine . Ca deh ce'mi ieise mine e o porcarie totala, dar hey e topicul tau XD. Nu mai spune ca nu esti prea avansata, ca esti foarte avansata. Well, gambatte, si sper sa mai vad mai multe creatii de la tine victorie
<center>It’s a feeling like this
It’s centrifugal motion
It’s perpetual bliss

It’s that pivotal moment
It’s impossible
[Imagine: Love-rain0.gif]

~~~

[Imagine: chibi_840.gif]
Ajuta'ma sa nu'mi mai pun extensii, trage'ma de par XP

[Imagine: Hitsugaya_Toushirou.jpg]</center>

#3
Ya know me? O.O That's awesome... Hmm, I wonder who you are... ^^ Anyway, thanks, dar nu sunt chiar asa grozave... Sunt doar... ei bine.... tot secretul e sa nu folosesti numai brushuri... ^^ Eu folosesc multe gradienturi si filtere xD Anyway, thanks a lot! ^^

#4
I'm Jaqueline . Sunt useritza pe un forum [e afliliat cu asta XD] titlul contine culoarea Rosu =]] asa ca sa nu fac reclama XD. Anyway thanx pt. sfat. Acum trebuei sa fac cumva sa imi reinstalez photoshop'ul x.x cine m'a pus sa'l dezinstalez?
Well, waiting for new creations ^^ .

`Oh si as putea sa folosesc si eu un avatar? *prais to God* :pray:
<center>It’s a feeling like this
It’s centrifugal motion
It’s perpetual bliss

It’s that pivotal moment
It’s impossible
[Imagine: Love-rain0.gif]

~~~

[Imagine: chibi_840.gif]
Ajuta'ma sa nu'mi mai pun extensii, trage'ma de par XP

[Imagine: Hitsugaya_Toushirou.jpg]</center>

#5
Nu cred ca stiu vreun forum cu culoarea rosie, dar te stiu pe tine :D Hehe, photoshopul asta... :D Si pe mine m-au apucat nervii prima data cand l-am folosit... si l-am dezinstalat xD And sure, you can use whatever you want... with a condition: don't claim them as yours ^^ If someone asks: it's not made by you ^^ Got it? ^^ Thanks :D

#6
Ah, oricum nu faceam asta. Stiu cum te'ai simtii daca cineva ar spune ca un lucru facut de tine e al lui x.x bwaa, si ce bine stiu . Well thanx 4 za permission ^^
<center>It’s a feeling like this
It’s centrifugal motion
It’s perpetual bliss

It’s that pivotal moment
It’s impossible
[Imagine: Love-rain0.gif]

~~~

[Imagine: chibi_840.gif]
Ajuta'ma sa nu'mi mai pun extensii, trage'ma de par XP

[Imagine: Hitsugaya_Toushirou.jpg]</center>

#7
Imi place cum lucrezi.....mai alesul sig`ul cu nr. 2.....:love: is so cute
Hmmmm......deci asta e secretul tau...ehhh eu sunt obsedata de brushuri si foloseam si gradienturi....ehh dar parintii m-au pedepsit si mi-au dezinstalat photoshopul...cik stateam prea mult la pc....ehhhh am si yo o rugaminte.....pot sa folosesc si eu ceva un avi si un sig dak se poate :blush:

#8
Hehe ^^ Oricum nu e nici un secret ^^ Crede-ma, am fost si eu obsedata de brushuri pana cand am facut un sig de la care m-am lecuit =)) De folosit poti folosi, sure... Cu acceasi conditie ca mai sus: don't claim them as yours. Ca altfel fac mai urat decat crezi =)) Thanks for the opinion ^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  GFX Collection [INCEPATOR] Zangetsu 9 5.085 24-04-2010, 11:03 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Uhh some creations :(( Hazuki-onee-chan 5 3.511 22-07-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Melyeter


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)