Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My amv(nereusite)

#1
Am sa imi postez si eu ororile sper sa va placa de la titlu se vede ca nu is prea reusite
Nu is un geniu la amv-uri daca avetii sa imi datii sfaturi le accept sau critcii si pe ele le accept
Primul cel mai nou cu Zero si Yuki
http://www.youtube.com/watch?v=trpe50A3O...re=channel
Al doilea cu Kiddy Grade
http://www.youtube.com/watch?v=o-wCTEvgQ...re=channel
Al treilea este mai vechi
http://www.youtube.com/watch?v=Gmd95nys7...re=channel
Si ultimul nu este nou deci tot la vechi intra
http://www.youtube.com/watch?v=Uvc34vg7h...re=channel
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#2
Ba sa sti ca nu sunt rateuri. Sunt frumoase. Chiar imi place ce faci. Lucrezi curat ^^
[Imagine: wqymg0.jpg]

#3
Mie sincer mi-au placut. Melodiile le-ai ales foarte bine si imaginile la fel. Ultimul mi-a placut extrem de muult. Mai ales melodia, imaginile, efectele. Totul a fost perfect dupa parerea mea! Hmm...si sincer nici nu sunt buna la asa ceva. Nu prea ma impresioneaza lucrurile astea cu amv-urile, dar pot spune sigur ca astea mi-au placut la nebunie. Nu te lasa:X
[Imagine: Hm757.png]





#4
sunt chiar foarte dragutze:X felicitari pentru munca depusa ^^ dupa cum arata se vede ca te-ai straduit mult ca sa ajungi sa le faci ^^ ultimul 9 dupa parerea mea ) este cel mai frumos:X inca o data felicitari pentru munca depusa si pentru timpul ( necesita mult timp , nee~~? ) pierdut ca sa creezi asa ceva:X
Omae no mono wa ore no mono . Ore no mono wa ore no mono . 19 10

#5
Ohayo , Tamaki-chan xD
Well primul amv cu Zero :X[my luv] si Yuuki :
Este superb xD Adica este destul de reusit xD Deci nu sunt de parere cu tine xD Chiar ti-a iesit xD SI melodia e aleasa bine xD Si ipostazele cu cei 2 xD Lucrezi bine cu Movie Maker[nu ?] [am lucrat si eu cu el 2 amv-uri dar e migalos si sunt ocupata cu scoala 14]
AL doilea cu Kiddy Grade ;
Wow , melodia este parca facuta pentru amv-ul tau :X Si imaginile superbe :X CHiar imi place xD Dar daca tu zici ca astea sunt nereusite ma intreb cum or fi alea reusite dupa parerea ta ;x Mi mi se par reusite si astea xD
AL treilea cu Kiddy Grade :
Trista melodia 20 Ti-am zis imaginile le alegi bine . Deci eu zic ca te descurci xD
AL patrulea cu Vampire Knight :
Ce melodie ;x Deci lucrezi foarte bine xD Nu am ce comenta xD TE descurci foarte bine pe langa ce fac eu 71

#6
unele efecte mi se par puse cam aiurea. adica nu ajuta nici la ritm si nici nu vad o conexiune cu versurile melodiei. iar sincronizare nu prea vad.
dar totusi am vazut si mai rau. macar tu nu arunci clip-urile fara sa aiba vreo legatura cu melodia. good luck in continuare

#7
-Deci de cand nu am mai dat pe aici cred ca am prins panze de paianjen,bun lasand acest lucru la o parte le multumesc tuturor pentru comentari,critici etc,bun acum ca ma uit si eu la ele mi-am dat seama ca efectele sunt puse cam aiurea ce ati fi vrut atunci experimentat si eu pe atunci,cand vedeam un efect care mai de care eram imediat ca un copil disperat probabil ca ma gandeam ceva de genu ca si eu trebuie il vreau sau ma rog mai departe.
Bun am revenint cu un MMV(de ce nu mai am videoclipuri ce lu toti li se intampla sa le moara calculatorul si sa reinstalezi Windows-ul)
http://www.youtube.com/watch?v=4UvDXpuArJo (la mascat sunt varza mi-am dat seama(
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#8
imi place cel cu kiddy grade si vad ca sunt facute in vegas 113
succes in continuare Zuppy03
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#9
Citat:Ignoră majoritatea comentariilor unde ţi se spune că AMV-urile sunt frumoase.
Eu nu am văzut pe Animezup vreun AMV decent.

Åžterge threadul ÅŸi vino cu unul unde se poate comenta ceva.
Vai Horia K. draga dar trebuie sa iti spun un lucru de mine nu ma afecteaza comentariul tau deloc si ca se ta fac si mai fericit/fericita o sa fac incontinuare amv-uri si thank's de critica dar pe mine nu ma intereseaza asa ca daca nu iti place ce fac eu de ce te-ai uitata ,,GUSTURILE NU SE DISCUTA''
Si in plus nu suntem toti asa de talentati si eu stiam ca cu cat exersezii mai mult cu atat iti iese mai bine.
OO da si va multumesc celorlatii de comentarii
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#10
Vorba poporului forumian român: nu ai logică

Citat:nu ma afecteaza comentariul tau deloc
Dar trebuie să te afecteze ? Eu am spus nişte cevauri în legătură cu AMV-urile tale nu cu tine, deci, prin orice logică umană, nu ar trebui să te afecteze.

Citat:si ca se ta fac si mai fericit/fericita o sa fac incontinuare amv-uri
Crezi că-mi pasă ?

Citat:Thanks de critica dar pe mine nu ma intereseaza
Fix'd that for you.
Ştiu că nu te interesează, d-asta te mai oboseşti să răspunzi.

Citat:daca nu iti place ce fac eu de ce te-ai uitata
Păi de unde era să ştiu dacă sunt proaste sau nu fără să le fi văzut.
Am intrat, m-am uitat, am văzut că sunt proaste şi mi-am dat cu părerea.

Citat:,,GUSTURILE NU SE DISCUTA''
...dar se comentează.
Åži-n plus, nu e nimic legat de gusturi aici.

Citat:Si in plus nu suntem toti asa de talentati ca tine
Fix'd that for you.
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)