Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

KisJen

#1
Nu am facut niciodata o pasiune pentru fotografii si nu am talent mare pentru acest lucru. Imi place arhitectura( monumente, strazi, cladiri si tot ce tine de ea) orasului meu si de aceea in majoritatea fotografilor ma axez pe tema asta10

centru
floare
sera
[Imagine: aaaakip.jpg]

#2
Revin cu cateva poze 10

Portile

Parcul
[Imagine: aaaakip.jpg]

#3
Nu ai comentarii, nu-i nimic, vin eu. Îmi plac mult pozele tale, n-o să le iau pe fiecare în parte să le comentez, nu sunt fotograf profesionist. Claritatea te ajută foarte mult, fotografiile sunt clare şi reuşite după părerea mea. Clădirile sunt prinse din unghiuri chiar bune, sau cel puţin mie-mi plac.
Cel mai mult îmi place penultima fotografie din al doilea post, şi anume "Porţile", îmi pare foarte reuşită, sincer, îmi place cel mai mult; asta şi cea din primul post, cu floarea. Îmi plac foarte mult, sunt foarte... reuşite, nu ştiu. M-au impresionat într-un fel sau altul, nu ştiu sigur de ce, dar îmi plac.
Gata, încep să aberez. Mai aştept poze.
Baftă.

#4
multumesc Abbeh 10

Well, acum cateva minute ma uitam prin pozele facute de mine anul trecut si am dat cele cu sculpturile de gheata. Sper, sa va placa:

Fluturele de cristal ^^
Lebada de cristal ^^
an. 2010 de cristal ^^
[Imagine: aaaakip.jpg]

#5
well, pun azi cateva poze:
Astea sunt din winter 2009- 2010
green and white -pacat ca nins mai mult, atunci cand am facut poza.>.>

Night - lumina de la felinar strica poza .
Si cele din anul trecut, adica din winter 2009-2010
Dendrariu
Caii
[Imagine: aaaakip.jpg]

#6
Heii.
Imi plac pozele tale, asa ca uite-ma aici cu un comentariu. ; ; )

Etoo, la mine nu merge sa vad prima poza. T^T Imi da eroare. >.>'
Night => Gosh, ador pozele facute noaptea. Iar a ta a iesit chiar bine (chiar daca felinarul ala o cam strica, asta e : )) nu cred ca aveai ce face) Also, si zapada imi place cum a ramas printre ramurelele alea.
Dendrariu => Ah, asa e foarte tare. Totul e acoperit cu zapada, si asta face poza si mai frumoasa. Totusi, parca arata mai bine fara 'chestia aia' (mda. chiar nu stiu ce e) : )). Oricum e buna.
Caii => Oiii`, sunt asa draguti. Pur si simplu ii ador. Ai fotografiat dintr-un unghi destul de bun, parca ar fii un tablou. :]

Uff, sper ca nu te-a deranjat comentariul meu, doar ca sunt si putin somnoroasa, asa ca sa nu te miri daca am unele greseli de tastare sau de exprimare. :]
Anyway, astept si urmatoarele poze.
Bafta.

punct.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)