Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My Gfx

#1
Am inceput sa lucrez acum ce-va timp in photoshop dar sunt inca incepatoare pentru inceput lucrari mai recente:
Avatare
Sunt primele mele avatare -.-
[Imagine: 2rxz5o8.jpg]
[Imagine: 34dmrdg.jpg]
[Imagine: 116pbnq.jpg]
[Imagine: jrbqlj.jpg]
[Imagine: 149wk7k.jpg]
[Imagine: r77ko9.jpg]
Si niste sig-uri
[Imagine: 2euqys7.jpg]
[Imagine: w05gys.jpg]
[Imagine: ayq493.jpg]
[Imagine: 2yo7haa.jpg]
[Imagine: 2mp0cnl.jpg]
Si un sig facut pentru o urare 21
[Imagine: 2nm2kjb.jpg]

#2
Stiu k e noapte, dar am vazut k nu a comentat nimeni, asa k o fac eu...

Avatarele - destul de bune, imi place cum e pozitionat scrisul la ele, insa la primele trei lucrari, cred k ai cam intrecut masura cu efectele... dar in rest e bine. Desi nu ai border [poate k nu iti place] ma cam deranjeaza, dar e bine si asa.

Semnaturile - in mare parte la semnaturi o dai in bara cu pozitionarea textului si cu marimea lui... si cu fontul O.o nu stiu dc dar 1, 2, 3, 5 si ultimul park e acelasi font... borderul lipseste, si aic ma deranjeaza ceva mai tare, puteai sa pui [stiu k e de furca cu el, dar arata bine de multe ori si trb pus]. In unele lucrari, efectele sunt prea tari [2, 3, 5, 6], in altele sunt bune [1, 4]. Sa nu uit, putin sharpen nu strica, crede-ma si pe viitor incearca sa iti alegi o marime potrivita si sa le faci pe toate la fel.

Cam atat, pe scurt si gambate ^^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#3
Am revenit cu o noua lucrare stiu textul nu se vede -.-
[Imagine: 2nqz3w9.jpg]

#4
OKey, hai k trec eu peaici 21
Deci wow, incepi sa ma mostenesti cu prea multa luminozitate O.O.
Acuma vad si eu ce lucrari luminoase am facut eu pana acum. -.-'
Asa mie s pare k ai folosit cam prea mult sharpen -?? si ai pus effecte luminoase si daia nu prea se vede si textu. Iar acum ca tot am zis ceva de text, trebuia alt font, mai mult nu comentez de text ca nu ma pricep. Incearca sa numai folosesti effecte luminoase. ^^
Gambate si astept lucrari noi. ^^
[Imagine: 48578okjj654.png]




#5
Sankyu onee-chan de comm revin cu o noua lucrare
[Imagine: 344bpcl.jpg]

#6
Nu am mai primit com cam de multa vreme asa ca ma gandesc ca nu are nimic daca imi pun o noua lucrare:
Prima varianta:
[Imagine: i5bwqf.jpg]
A doua:
[Imagine: 303dyq0.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)