Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

::My GFX::xD

#1
well...iata cateva din ceeea ce am facut dupa o luna de Photoshop
majoritate sunt semnate cu vechiul meu nick
ceva pareri, sfaturi, critici?
da si pentru cei care au de gand sa-mi foloseasca avatarele sau sigurile fara ca macar sa-mi ceara voie...don't worry in the i'll find and i'll RIP you myself

[Imagine: pricess.jpg]

[Imagine: brokensig.jpg]

[Imagine: kindagothicsig.jpg]

[Imagine: Lsig2.jpg]

[Imagine: mellosig.jpg]
[Imagine: lustlife.png]

#2
me first to comment your sigs.... ei bine ,imi plac , au o tenta emo so they'r OK!

Primele 3 sunt in regula , dar la a4a (cea cu 'I won') mi se pare ca nu ai decupat cum trebuie ^^' se vede ca la par ti-a cam tremurat mouse-ul... Dar imi place ce ai facut la background Smile

Cea cu 'sweet revange'' e prea rosu , raneste ochiul >.<

si daca actualul tau sig e tot facut de tine: imi plac efectele si nuantele calde pe care le-ai folosit .

#3
thanks for the comment ^^
la cea cu L nu am facut eu renderul, era luat dupa net xD
ca si celelalte siguri si acestea sunt facute cam acum cateva zile, chiar o saptamana


[Imagine: happysig.jpg]

[Imagine: misamisasig.jpg]

[Imagine: lainsig.jpg]

si cel mai recent set facut ieri

[Imagine: memorieav.jpg]

[Imagine: memoriesig.jpg]
[Imagine: lustlife.png]

#4
you're good! Dar tot mai am de comentat ceva ^^'
La prima totul e in regula ,dar fata fetei cam strica totul...este goth cu toate cele dar.... mutra ei ma enerveaza intr-un fel... dar poate mi se pare mie...
Restul imi plac ,nu am observatii .

Keep up the good work!

#5
well thanks for the comments

lovita de inspiratie si de brushuri noi am incercat sa zicem un stil ceva mai diferit, nu stiu daca a iesit mai bine sau mai rau...
Ceva pareri? ^^'


[Imagine: differentsiguv5.jpg]

[Imagine: differentsig2ts5.jpg]

[Imagine: yousigji3.jpg]

[Imagine: musicsigxr2.jpg]

[Imagine: you2sigwz8.jpg]
[Imagine: lustlife.png]

#6
se vede ca ai schimbat stilul ^^ m-ai colorate si mai diferite.. toate pe aceeasi tema: you and yourself Smile Everybody's different!

se pare ca numai eu le comentez 22 ppl ,mai treceti pe aici!

#7
[Mesmerize] *huugg* se vede ca ai talent shi ..in fine ash vrea eu sa potce faci tu ai o imaginatzie bogata...in fine sa trec la laude 4..

imi plac foarte mult ultimele "pachete de GFX" 4..inventive totushi am vazut undeva front japonez chinez whtever eu nu il am la scrisuri nush cum ai reushit shi nu pot nici sa iau de pe net ca nu am niciun preset manager (sau asha ceva)...in fine..ultimele sunt atat de colorate itzi incata ochiul...imi plac shi penultimele chiar fain..so ...nu mai am ce zice a da shi imi place noul tau stil de a face sigurile simplu dar inventriv shi frumos..mai ales sigul pe care il ai acum (shi eu m-am gandit candva la faza cu "i am not junk") e chiar faina ideea so sa mai pui..ok?
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)