Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My GFX ^^"

#1
Ok, so cand am vazut ca mai toata lumea are ceva cu GFX-urile mi-am zis ca trebuie sa ma apuc si eu de asa ceva 21 Me likes to do everything ^^ Am mania asta de a incerca tot ce e nou 21 So, am luat si eu PS-ul si am incercat sa fac cate ceva. Nu prea ma pricep de-aia vreau critici, mi se pare amuzant sa ma joc asa cu pozele si as vrea sa ma perfectionez ^^ No more useless talking so here you go


[Imagine: Beautifulprince.jpg]
asta l-am facut pentru prietena mea cea mai buna si mie sincer mi se pare foarte nereusit dar ma bucura faptul ca ei i-a placut ^^

http://i184.photobucket.com/albums/x139/...1223259995
Nu intrebati...^__^"

[Imagine: Shinjitsu.jpg] Iar asta e sig-ul pe care il port acum ^^

Nu prea le am la efecte, folosesc doar brush-uri si poze, imi place mai mult asa si mi se pare ca imi ies mai bine. Daca ma apuc sa bag niste efecte stric tot >.<"
Anyway, astept parerile voastre si sper sa ma ajutati sa progresez ^^
And by the way, nu o sa vedeti sig-uri sau ceva cu animeuri pe la mine, nu prea iimi place sa fac asa ceva.. Dar daca vreti ceva cu Ohno se rezolva 21

#2
Hey hey hey...de ce am dat eu aici...creatiile lui sis.Esti la inceput...exact ca si mine,insa ai tu timp sa inveti.Din nou..dau aici peste obsesia ta cu Ohno(nu ma intrebati nimic21).Primul imi place foarte mult!Zambetul tipului din dreapta e mortal(ala e Jun sau iar ii incurc?).Voi lasa expertii sa te critice...la capitolu ps sunt praf.Oricum,le astept pe urmatoarele nee-chan!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Nu ma prea pricep la dat sfaturi, dar am sa incerc:
-foloseste si ceva c4d-uri si "joaca-te" cu efectele;
-cauta ceva tutoriale, vei invata "chestii" noi
Sig 1. Fundalul nu se potriveste cu "aia doi"(nu stiu cine sunt), culoarea textului nu e potrivita, prea multe brush-uri and stuff

Sig 2. Acesta arata mai bine, dar din nou nu se potriveste fundalul cu "omul", brush-urile sunt mai bine pozitionate, dar textul nu se prea intelege si culoarea nu merge deloc.

Cam atat, cum am mai spus, cred.
Rachael: What do they even say?
Ned: I don`t know, can`t understand. You?
Rachael: No!
Ned: Yeah well... I like it. It`s how i`m feelin` inside.

#4
mie chiar imi palc.Sunt dragute si nu sunt incarcate cu mii de chestiute
si culori si inimioare de toate genurile dimendiunile
si culorile.Nu au sclipici si nici alte atasamente.Imi palc mult fiindca se
incadreza destul de mult in naturalete si foarte bun gust.
Culorile sunt deschise si luminate se roz si lila si se bazeaza pe o textura
''dulce'' ''de mai'' adica primavara, camp inflorit si astfel de cuvinte cu care ti-as descrie tie sigurile.POate mai pui, fiijdca mie imi palc mult.
8
-

#5
pai in primul rand,culorile textului nu se potrivesc deloc
cu fondurile in care ai lipit poza,iar la primul sig fondul nu
se potriveste deloc cu cele doua poze lipite,sa nu mai zic de
fond.iar al doilea sig,mi sa parut a fii prost lucrat,nu ca eu as fii
experta i nasa ceva,insa iar fii prins bine niste efectede lumina.

#6
Arigato pt comment-uri minna, o sa incerc sa tin cont de sfaturile voastre si sa progresez.

Akasuna Lynn ma bucur mult ca iti plac si sper sa iti placa si noile sig-uri pe care le-am facut ^^

Din nou cu dedicatie pentru Alexis(my sis caruia ii fac mereu sig-uri) here I come with 2 new ps disasters >.<"

[Imagine: Findthepower.jpg]
Asta i l-am facut acum 2 zile si chiar ia placut ^__^

[Imagine: Fighting.jpg]
Iar asta abia l-am terminat si ma pregatesc sa i-l dau cand va intra pe net 21

So cam astea sunt momentan, nu am asa mult timp sa lucrez in ps cu toate ficurile pe care le am pe diferite forum-uri si alte lucruri de gen dar promit ca ma voi intoarce cu "lucrari" noi. Until then astept parerile si criticile voastre minna ^^ Kiss u all and ja ne ^__^




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)