Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

* My Amv's *

#1
M-am gandit sa postez amv-urile realizate de mine - unele-s mai vechi, altele mai noi - ... Sper sa nu va speriati prea tare >,< ...
☆ Mermaid Melody - Far away [ Luchia and Kaito ]☆ - acesta este cel mai nou amv facut de mine, sper sa va placa cat de cat.
[ Luchia & Kaito ] - Only you - eh, si acesta este un amv cat de cat nou...
Usagi and Mamoru - Aripi de iubire

Cam atat momentan, sper sa va placa. Astept sa citesc parerile voastre - critici, sfaturi, poate chiar si laude, cine stie ... -

* Z-Bye *

#2
Heya , am trecut si eu pe aici si am ramas ceva de genu wtf o.O Sunt geniale o.O
Nu sunt eu un mare fan al acestor anime-uri , dar amv-urile m-au impresionat , nu gluma . Imi plac la nebunie primele doua , au melodia mai lenta si mai frumoasa :love:
Bravo , chiar te pricepi sa faci un amv , tine-o tot asa . Eu chiar nu am nimic de criticat , mi-a placut totul . Ja ne :bye:

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#3
Eu chiar nu am nimic de criticat sunt superbe(vb serios nu spun ca sa nu te superi spun adevarul).Primul este extraordinar si celelalte sunt frumoase dar pe mine cel mai mult acela m-a impresionat:love:.
Mult noroc in continuare cu AMV-urile!!!

#4
★ ^ToxicK kiD^ - Multumesc mult pentru comment'ul tau si ma bucur ca ti-au placut acele amv'uri.
★ Ice_Angel123 - Multumesc si tie si ma bucur ca-ti plac amv'urile.

Sper sa va placa si urmatoarele amv'uri 8 :

★ Anime Mix - Stay ★ = > acesta este cel mai nou amv facut de mine, nu-i cine stie ce, insa am incercat sa fac ceva mai bun ...
Anime Project - Love - acesta este un amv realizat de ceva vreme, care nu a iesit asa de bine, dar care sper sa va placa
Sailor Moon - Best Friends Forever - melodia acestui amv nu-i chiar asa de excelenta, insa-mi place, iar amv'ul este ceva mai vechi

Sper sa va placa aceste amv'uri si astept sa citesc parerile voastre --- critici, sfaturi, laude etc ---.

* Z-Bye *

#5
Sisu..uite ajung si pe la tine 10
Intr-un fel cred ca-mi stii parerea 4 Avand in vedere ca trec la fiecare AMV nou 10

Pentru inceput imi place la tine ca progresezi 4 De la primul amv facut de tine cu ajutorul lui Sony Vegas [care e cam zapacit si idiot pentru ca nu vrea sa mearga si el ca un om normal, avand in schimb fite la fiecare pas :grr:, deci felicitari pentru efortul dobandit.

Te admir si pentr ca nu foloseste efecte care sa faca imaginea sa fie ,,murdara" adica sa pui sute de track-uri si de gif-uri si de toate porcariile una peste alta fara nici un inteles :cry:

Cu timing-ul stai bine, dar sunt sigura ca poti sa faci si mai bine =3


Felicitari sisu =]
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#6
Well ...
Amv-urile tale sunt reusite.
Melodiile se potrivesc.
Nu folosesti multe efecte fara rost, ceea ce este bine. Daca foloseai multe efecte, nu mai se vedeau imaginile clare. So, bine ca nu folosesti.

Succes in continuare !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#7
Kagome - Imoto'chan, arigatou pentru reply'ul tau si-ti multumesc pentru ca ma susti in continuare. >: D<
NamiÅŸhor - Ma bucur ca-ti plac amv'urile mele si-ti multumesc pentru comment'ul tau.

Ei bine voi posta si eu cel mai recent amv al meu, care sper sa va placa. Astept sa citesc parerile voastre [ critici, sfaturi sau laude ].
Kaito & Luchia - I don't want love story
Sper sa va placa, astept sa citesc parerile voastre.
* Z-Bye *




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)