Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My AMV :)

#1
Un AMV ... nu primul dar totusi facut cu mult timp in urma :

Naruto - Deja Vu

http://www.youtube.com/watch?v=8eDiopTZ4uU

Song : Deja Vu
Artist : Inna
Anime : Naruto

Am si eu o intrebare : Am sony vegas Pro 8.0 , stiu sa lucrez in el si am facut chiar cateva AMV-uri reusite . Dar nu il pot pune pe youtube pentru ca mie nu mi le salveza ca niste AMV-uri terminate si nu le pot pune ceea ce ma enerveaza am incercat sa-l salvez inainte sa-l inchid si dupa si tot nu merge si daca ii schimb extensia nu imi merge deloc . Ce pot face ?
サクラ & イタチ
=
Sakura & Itachi
[Imagine: sakuita19.jpg]

My big family :X :

My sisters : Manu , Debb' , Zummy, Kt.Kat ( • Rusk`Key • ) , Sho-yo , Verdeata
My mommy : prince
My cousin : blackspiral
My aunt : Venus-Roseta

I love them all :X:X Kiss you guys

#2
Pai sincer sper sa nu fie printre cele mai reusite ale tale....Nu mi-a placut mai deloc. Sa nu te superi pe mine nu e nimic personal. Mai mult mi s-a parut ca e slideshow decat AMV . E o diferenta si secventele care le-ai pus sunt foarte neclare. Melodia nu are nicio legatura cu clipul. Pozele sunt cam aiurea puse . Nu mi-a placut. Cat despre problema cu programul pe care il folosesti , nu inteleg dc nu ti le salveaza daca ai schimbat sa ti le salveze in extensia .avi. Ce extensii ai pus? Incearca alt program.

Do not hate me very much!
Am invatat ca trecutul si circumstantele ti-ar putea
influenta personalitatea,
Dar ca TU esti responsabil pentru ceea ce devii.

Am invatat ca doi oameni pot privi acelasi lucru,
Si pot vedea ceva total diferit
Am invatat ca viata iti poate fi schimbata in cateva
ore,
De catre oameni care nici nu te cunosc.
Am invatat ca si atunci cand crezi ca nu mai ai
nimic de dat,
Cand te striga un prieten, vei gasi puterea de a-l
ajuta.
Am invatat sa iubesc
Ca sa pot sa fiu iubita.




The rest is still Unrwitten

#3
Ehem 22 este unul dintre cele mai reusite AMV-uri ale mele facute cu ajutor programului Movie Maker Smile . Am alte mult mult mai bune Smile . Daca le-ai vedea te-ai convinge si tu 3 ! Dar e o mica-mare problema 21 ca sa zic asa 21 ... vezi tu : eu am inceput mai demult sa lucrez in Sony Vegas Pro 8 , stiu sa lucrez in el si chiar am facut cateva AMV-uri foarte tari 4 ! - dar dupa ce ii dau " Save as / Save " mi le salveaza cu extensia de Sony Vegas si nu merge sa le uploadez pe youtube 20 si imi pare chiar foarte foarte rau 20 , chiar am muncit vro 3 ore la un AMV si sa nu il pot posta 20 . Am incercat sa-i schimb extensia dar daca ii schimb extensia nu mi-l mai deschide deloc 20 va rog frumos , daca imi poate da cineva niste sfaturi ... as fi foarte recunascatoare :X ... pentru a ma contacta imi luati adresa de messinger de pe profil [ fatacuochiicaprui12@yahoo.com ] , daca nu dau add sau ceva de genul acesta , trimiteti-mi un mesaj privat pe hi5 4 sunt mereu pe el ( pentru cei care n-au dati-mi pm pe ZUP ) , hi5-ul meu este http://www.opisycutza.hi5.com 4 , inca o data multumesc pentru cei care doresc sa ma ajute :X .

@^^Lorraine^^ => am incercat toate extensiile posibile si imposibile 21 ( sau cel putin asta cred ) .. nu imi mai amintesc exact ce extensii am folosit 20 ... si sincer , Sony Vegas mi se pare un program foarte performant din acest motiv nu vreau sa schimb progremul mai ales ca 20 ... eu mi-am schimbat calculatorul numai ca sa mearga acest program 20 ... si daca nici nu il pot folosi 20

P.S. Scuze moderatorilor daca am abuzat de emoticoane . Imi cer mii de scuze .
P.S. Astept si alte comentarii , sugestii , critici ... daca nu comentati eu ma voi descuraja putin si nu voi mai posta ... va rog sa ma ajutati sa imi imbunatatesc AMV-urile . Va pup & va imbratisez & papa 21
サクラ & イタチ
=
Sakura & Itachi
[Imagine: sakuita19.jpg]

My big family :X :

My sisters : Manu , Debb' , Zummy, Kt.Kat ( • Rusk`Key • ) , Sho-yo , Verdeata
My mommy : prince
My cousin : blackspiral
My aunt : Venus-Roseta

I love them all :X:X Kiss you guys

#4
Movie MAker? iti recomand Sony Vegas. Ideea este ca movie maker nu este un program excelent si calitatea este putin proasta...stai stai stai, ai incercat sa-i dai make a video? si eventuals a umbli pe la setari? daca ai nevoie de ajutor da-mi Buzz (ai id-ul pe pagina mea)
[Imagine: wqymg0.jpg]

#5
nu te supara pe mine [eu nici macar nu fac amv-uri, dar stiu ce spun], dar acest nu pot sa numesc acest video un amv.
in primul rand are numai imagini [si gif-uri]. deobicei un amv are clip-uri.
asta nu ar fi o pproblema daca ar fi organizate cum trebuie, dar in videoul tau sunt aruncate pe acea melodie. nu vad sincronizare intre versurile melodiei si imagini. imi dau seama ca acest lucru nu e usor, mai ales pt faptul ca melodia nici nu se prea potriveste cu anime-ul, dar putin efort nu strica.

#6
Cloaritatea lasa de dorit.
Si ai mai bagat si pozele alea *dat ochii peste cap*.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
deci fara poze,
am avut si eu 8-ul si asa se vede daca nu schimbi setarile deci trebuiesc schimbate
si mai dupa muzica daca se poate
si fara poze

adica uitate la primul meu amv care lam si inscris in concurs
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)