Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mu

#1
21 Pai ati scris despre WOW si nu ati scris si despre Mu? Ce pot sa spun despre el inafara ca vi-l recomand tuturor? In mod sigur nu se compara cu WOW dar este destul de fain.Daca il joaca cineva desi nu prea cred, sa posteze aici. Eu il joc doar de o saptamana si mi se pare foarte fain.

#2
Credca or sters serverul.Era server oficial sau privat?
Daca era oficial experienta venea mai incet, pe server privat faceai lvl 400 in cateva min.
Daca mai vrei sa joci Mu uite un link in care is conectate mai multe servere.Iti faci cont,downloadezi jocu si ca sa-l joci,trebuie sa-i dai click pe icoana de pe desktop,iti va intra pe pagina lor oficiala si de acolo o sa-i dai click pe start game.Credca o sa-ti downloadeze si un fisier numit WEBZEN, dar i numa vreo 156 de killobites.Bafta, si daca mai ai probleme posteaza aici un mesaj.A si daca vrei sa ai cu cine juca eu is pe serverul Midgard.Caracteru meu este un elf,Ennuele.Astept vesti


A si linku este aicihttp: //muonline.webzen.com/

#3
(16-04-2010, 09:56 AM)MemoriesOfNobody95 A scris: 21 Pai ati scris despre WOW si nu ati scris si despre Mu?

Păi te-ai uitat după WoW şi n-ai văzut de Mu ? [link]

#4
daca ai cont pe File Planet iei de acolo, daca nu incerci cu GamerShell si vezi ce viteza ai daca nu, torrent (p2p)

Sunt AS in Mu... puteti sa ma intrebati Smile

#5
(19-04-2010, 10:46 AM)Crăci A scris:
(17-04-2010, 02:32 PM)Renya Rosenred A scris:
(16-04-2010, 09:56 AM)MemoriesOfNobody95 A scris: 21 Pai ati scris despre WOW si nu ati scris si despre Mu?

Păi te-ai uitat după WoW şi n-ai văzut de Mu ? [link]

Yeah si ce, macar ea/el m-a ajutat Einstein, daca postam acolo, nimeni nu ma baga in seama "Ce plm tre' s-o ajut p'asta" and co.
Si ce daca nu se mai postase acolo din 2008, cine dreaq venea sa-mi raspunda?
Daca nu era Zangetsu era threadu' "pustiu" asa ca maii bine a fost cu Memories of no'. Sa termin cu asta, ca n-am chef de cearta. :]

Da' ştii că mă interesează tare mult chestia asta. Tell me more *blinks eyes*

Şi-n al doilea rând, vorbeam cu tine ? Ai clone şi ai uitat să intri pe celălalt cont ca să postezi ? [e o întrebare retorică, nu te băga-n seamă că te bagi degeaba]

#6
din moment ce mai exista un topic si acesta mi se pare inutil, mai ales cand e plin de "plm" si "dracu" si alte injurii, dragut vocabular de fata, acest topic se inchide.
postait in topicul din 2008, nu e nici o diferenta intre Mu si Mu online, e acelasi joc




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)