Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Momentul minciunii

#1
deci...un topic de al meu a fost inchis si inteleg de ce
adevarat ca nici eu nu m-am asigurat destul pentru a deschide un topic unic
am incercat sa ma asigur ceva mai bine si sper ca nu o sa fie din nou un topic asemanator

deci sa incep...
cred ca numele va spune tot asa ca nu este atat de greu. Userul X spune un cuvant. Userul Y care va veni dupa X va spune o minciuna legata de cuvantul lui X. Greu nu este, asa poate mai radem si noi de ce idei de minciuni au unii 4
Deci, incep eu:

Cuvant pentru minciuna...PIZZA !
sa va vad 4

#2
oky...pai sunt tot prima 10
Nu prea am inteles bine..dar sa-ti spun ce am intes..adica sa inventam o minciuna sau sa spunem o minciuna despre Pizza..ce are leg cu noi? sau nu e obligatoriu? .. ( ca asta nu ai mentionat 4 ) oky..o sa spun o minciuna ce nu are leg cu mine pur si simplu despre pizza.

Oky pai: Pizza este facuta cu viermi prajiti si cu melci storciti. ( sper ca nu a fost prea scarbos, dar are rima 4 )

Oky randu meu: lamaie
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#3
ai prins ideea 4 nu prea le am cu explicatul dar incerc si eu Smile
sa revenim la minciuna. Cu lamaie, ai? Atunci...

Lamaia a inventat bicicleta, semintele ei formeaza creierul si vara naparleste de coaja 4 .

Next: hamster

#4
acum realizez cat de amuzant poate sa fie ( inainte mi se parea interesant), sper sa nu fie inchis topicul :p
Oky cu hamster:

Hamsteri erau niste finte foarte inteligente. Dar intr-o zi de vari-toamna, cand toti hamsteri erau adunati ca sa vada cel mai mare experiment, ( care a dat gres) mintea lor a fost complet stersa astfel ei devenid niste animale pt auzament sau acum se fac experimente pe ei vazanduse ca sunt imuni. ( cred si eu 21 )

Next: Maimute
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#5
Maimutele sunt mult mai inteligente decat oamenii si acestea pun la care caterea puterilor lumi si vor ca oamenii sa le fie slugi pe veci.

Next : Becul
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#6
Becul aprins topeste neuronii, in timp ce becul aprins mareste IQ-ul 15 24
nu prea am avut inspiratzie >.< sorry :-b

Urmatorul cuvant ... 39 Musca 8

#7
deci musca

Candva, in Rusia, musca a fost angajata ca spion international. Aceasta avea IQ de 200 si avea un cip pus in creier care ii dadea posibilitatea sa aiba Byakugan ca a lui Neji si Hinata 4 . Dar din pacate, musca a esuat intr-o misiune cand trebuie sa faca pe proasta dar era prea desteapta si a stricat totul 4 .

Next: papagal

#8
In India a existat candva un papagal care facea balet cu o unghiera: acel papagal avea un numar de neuroni fara numar fara numar, si asculta manelele, cu exceptia lui Gutza. Papagalul citea poeziile lui Eminescu si isi facea impresii despre fiecare: a intalnit-o si pe Britney Spears, dar la cateva minute a murit 2

Next : praf

#9
Praful este cel mai bun dansator si mancator de aer.El a inventat-o pe luna si Pamantul de altfel o.O.Wow...praful e cea mai desteapta fiinta din tot universul si ne poate manipula foarte usor O_O *yeah right*

next: pix

#10
Pixul era defapt conceput ca un fel de microfon dar cu timpul nimeni nu mai stia pe ce parte se da sa vorbesti sau uni se mai scobeau cu el in gura asa ca i-au pus o pasta si la facut sa lase urme cu cerneala.

Next: Telefonul Mobil
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)