Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mitch Work

#1
Enjoy.....10
Me to You
My coconut!
Another coco! ^^
I love U
Sper sa va placa!
Sunt asa, simple nefaceri intr-o zi! ^^^^^

#2
Iep, am facut ceva poze ieri^^
A pozat friend a mea^^
Trandafiri inghetati^^
Buchetelul Inghetat!

#3
Ce-i cu sigla aia în rusă la prima poză din al doilea post?

În fine. Trandafirul îngheţat... trebuia să focalizezi floarea, sau să laşi fără blitz. Puteai folosi modul macro sau ceva în genul. Majoritatea camerelor au aşa ceva...

Cât despre bucheţel îngheţat, acea vază strică totul. Şi nici florile nu au cine ştie ce aspect, sinceră să fiu. Par mai mult ofilite. Poate ar fi trebuit să foloseşti alte setări, ca să pui în evidenţă culoarea.

Cel mai mult îmi place ultima poză, din primul post. Smile

Baftă în continuare. =)

#4
-E sigla unui site pe care am post!
-Defapt am folosit macro....dar nustiu, poate era obosit aparatul.....
-Daaaaaa........par ofilite ptu ca sarmanelele au stat jumate de an in congelator..4..
-ms, ca-ti place! ms si de comm si de sugestii!
My Dear^^
Also, my dear, that make bad things^^
Soroca summer!
Si iarasi Soroca..............4

#5
Prima fotografie - Copilaşul acela e atât de dulce; cred că te-ai mai jucat şi la efecte, corect? Nu am critici aici, bebele ăla e super dulce. [:

A doua fotografie - Iai, are şi căciuliţă din spumă şi un zâmbet adorabil, era clar că iese o poză super. E destul de bună şi calitatea.

A treia fotografie - Unghiul din care e făcută fotografia nu-mi prea place, deşi, poza în sine mă face să mă gândesc la ceva ce nu se mai termină niciodată, nu ştiu de ce. O.o

A patra fotografie - Fotografia asta-mi place şi unghiul nu mai e atât de aiurea ca la cea precedentă.

Cam atât, e dimineaţă şi-s somnoroasă deci mă opresc aici. xD
Baftă!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  White's work white angel 2 3.179 19-08-2010, 02:35 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)